نامزد انتخاب چین به عنوان موضوع به نظر می رسد عجیب و غریب داده شوهرش گذشته | ویکتور اش

نظر

این یک رایگان برای همه در جمهوریخواه اولیه در شرق تنسی به جای کنگره ایالات متحده فیل کوچک. در میان نامزدها است Diana Harshbarger یک Kingsport داروساز است که خود کمک های مالی مبارزات انتخاباتی خود را.

او خودش را “تنسی سخت” خواستار “برگزاری چین پاسخگو” برای این بیماری همه گیر کوروناویروس و به بازگرداندن پزشکی تولید به ایالات متحده است.

این غیر معمول انتخاب موضوعات برای او با توجه به مسائل حقوقی از باب Harshbarger که محکوم شد در سال 2013 به چهار سال زندان فدرال. باب Harshbarger همچنین یک داروساز pled گناه به جایگزین ارزان تر چینی واردات آهن سوکروز تایید شده توسط FDA. او همچنین مجبور به پرداخت $850,000 در جبران $25,000 خوب و جریمه $425,000.

این منصفانه است که بپرسید: چگونه می دیانا Harshbarger رای در مسائل مربوط به FDA? دیانا باعث می شود هیچ اشاره ای به شوهر یا خانواده بر روی وب سایت کمپین.

به عنوان رای دهندگان تصمیم گیری در میان شش یا هفت نامزد جدی آنها باید آگاهی کامل از هر نامزد و امور مالی خود را.

TVA’s نمی تواند به نظر می رسد برای جلوگیری از قرار دادن خود در مرکز تبلیغات بد. تازه ترین مورد گزارش توسط ناکس اخبار نشان می دهد که جیل ماتیوز بازرس کل ساخت دو برابر آنچه بازرس کل به طور معمول باعث می شود. او پرداخت می شود $443,278 در سال 2019. آن را بیش از حد قانونی برای به طور منظم منصوب بازرس کل با 155% با توجه به سوابق به دست آمده توسط ناکس اخبار.

این ناکس گزارش خبری توسط تایلر محک استناد اطلاعات ارائه شده توسط یک کارمند را دارا است که خواسته ناشناس باقی می ماند برای جلوگیری از کار مقابله به مثل. با تشکر خوبی برای خبرچین.

با توجه به ناکس اخبار “بازرس کل دفتر است که با تعریف دیده بان بیش از را دارا. دفتر ساختار و پرداخت سیستم به طور کامل جدا از مالیات بر ارزش افزوده اجازه می دهد تا به صورت بی طرفانه نگاه در عملیات. ماتیوز’ اقتدار به عنوان بازرس کل محدود است در واگذاری موقت” با توجه به داخلی اخلاق نظر نوشته شده توسط بازرس کل شورای Charles A. Kandt. “او قدرت کامل از این موقعیت با بیش از دو برابر پرداخت.”

TVA خود را کاهش یافته است یک قانون آزادی اطلاعات درخواست برای ارائه یک کپی از نظر اخلاق به ناکس اخبار که در حال حاضر یک کپی از آن را به لطف whistleblower.

بیشتر: TVA بالا ناظر با چنگک جمع کردن در پاداش بزرگ است چرا که او را در این کار به طور موقت

LaKenya Middlebrook, به عنوان مدیر جدید پلیس مشورتی بررسی کمیسیون را $82,000 یک سال است که 25 درصد بیشتر از کلارنس Vaughan ساخته شده است در $65,291 قبل از او نقل مکان کرد و به Zicklin دانشکده کسب و کار در دانشگاه تنسی است.

Middlebrook یک وکیل است. گذشته او نقش به عنوان Knox County حزب دموکرات صندلی که در آن او اغلب حمله های محلی ایران قانون گذاران (به تازگی به عنوان یک هفته قبل از انتصاب) می تواند باعث عوارض هنگامی که او لابی همان کسانی که قانون گذاران بیش از PARC اقتدار. در ارتباط باشید.

پدر او است ارجمند کشیش هارولد Middlebrook که مورد حمایت حزب جمهوری خواه ادی Mannis برای شهردار در سال گذشته است. او تبدیل 78 در جولای 4.

تولد

ژوئن 28: سابق ناکس GOP صندلی جرالد ترنر است 78. سابق ناکس انتخابات مدیر گرگ مککی است 66.

ژوئن 29: کارمن J. Trammell است 68. چارلز واگنر است 76. دولت Rep. Jason Zachary است 43. مایکل اشمیت است 23. راب DeLozier است 73. Roy Cockrum که برنده قرعه کشی جایزه بزرگ است 64.

30 ژوئن: سابق عضو شورای شهر مارشال پله است 42. سابق Knox County شارون صدراعظم بل است 76. سابق شورای شهر نامزد چارلز Al-Bawi 30 است. شهرستان دستیار تراشه بری 54 است. لیلاند قیمت 50. Sherrie لی 74. مسکن تونی Cappiello است 56.

جولای 1: سابق رژیم صهیونیستی. Winfield دونن است 93. ان Bailey, خواهر, سابق رژیم صهیونیستی. لایحه Haslam است 64. شهر سابق کارمند آن والاس 40 است. سابق ناکس هیئت مدیره مدرسه صندلی دن مورفی 65 است. دولت سابق سناتور ارل تیز است 82. مدرسه سابق سرپرست جیم مک اینتایر است 53. Rev. جانی اسکینر 70 است. بازنشسته دانشگاه تهران و استاد پل واتکینز است 86. دکتر Sarkis Chobanian است 69. Teddie مانت, شوهر, Knoxville مدیر ارتباطات کریستین فارلی است 59.

جولای 2: سابق پارک های شهر مدیر و شهرستان مدیره مدرسه صندلی Sam Anderson است 67.

جولای 3: به گزارش ایسنا ، لامار الکساندر 80 است. آرایشگر مایکل McNeeley است 62. Mackey Brownlee 70 است. کلی Burchett همسر در کنگره ایالات متحده hatebreed است 49. دونا سنگ فرش است 77. سابق کمیسیون انتخابات مدیر صخره راجرز است 67. وست هیلز محله رهبر ان Crais 70 است. دولت Rep. لایحه دونن است 59.

جولای 4: کاتولیک اسقف ریچارد Stika است 63. مارک هاینز است 51. دکتر ژن Overholt است 83. سینتیا سفید است 62. سفیر ایالات متحده در استرالیا A. B. Culvahouse (از Meigs شهرستان) 72.

جولای 5: ناکسویل تاجر وارن پین 73. دکتر مونیکا جرثقیل و معمار براندون سرعت هر دو 46. دکتر پل Ambrose است 76. شرق تنسی پایه صندلی مایک McClamroch است 56.

ویکتور Ashe سابق ناکسویل شهردار سابق و سفیر ایران در لهستان. او مقاله نویس برای خریداران ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>