کنگره تصویب کمیسیون در حال حرکت ناتان بدفورد فارست سینه به ایالتی تنسی موزه

تنسی State Capitol کمیسیون در روز پنج شنبه رای به حذف یک مجسمه نیم تنه از مؤتلفه سرهنگ ژنرال ناتان بدفورد فارست یک گام مهم در یک دهه مبارزه بر سر این بحث که ثابت باقی مانده است در خارج از مجلس نمایندگان و سنا و گاز ،

و با وجود در ابتدا قصد تنها به رای در حذف فارست را سینه کمیسیون در نهایت رای دادند در حمایت از از بین بردن رکود ایالات متحده دریاسالار دیوید فرگت یک رهبر در نیروی دریایی در طول جنگ داخلی آمریکا و دریاسالار آلبرت Gleaves که خدمت در طول جنگ آمریکا و اسپانیا و جنگ جهانی اول رکود از دو رهبران نیروی دریایی نیز در حال حاضر برجسته در کنگره.

کمیسیون ملاقات به درخواست رژیم صهیونیستی است. بیل لی و رای به نفع اصلاح شده پیشنهاد از آنچه که او اعلام کرده بود که روز قبل: درخواست تنسی تاریخی کمیسیون برای چشم پوشی به نقل مکان فارست سینه به ایالتی تنسی موزه.

آنها رای دادند 9-2 به انجام این کار بسیار نتیجه ای متفاوت از کمیسیون رای سه سال پیش در از بین بردن فارست مجسمه نیم تنه. معترضان شلوغ در لابی فوران در سلامتی در اتمام جلسه.

در بیانیه ای که پس از رای گیری لی تقدیر کمیسیون برای “رسیدن به یک متفکر قطعنامه.”

“کتاب مقدس التماس ما را به زندگی مسالمت آمیز و وحدت و به اعتقاد من امروز اقدامات منعکس کننده این و تعهد ما به خاطر سپردن تمام قطعات از ما گذشته” لی گفت.

حسابرسی جاستین Wilson, an ex-مقام و عضو کمیسیون ساخته شده حرکت شامل جابجایی فرگت و Gleaves در علاوه بر این به فارست.

هر ویلسون متمم سه رکود در حال به نقل مکان به موزه دولتی به عنوان بخشی از یک نمایشگاه تاسیس “تجلیل تنسی نظامی قهرمانان” زبان است که برخی از اعضای این کمیسیون به طور خاص نشویل دادگاه جنایی کارمند Howard Gentry گفت: آنها در زمان صدور ،

در حالی که لی در آمد فرد به آدرس کمیسیون در ایالت تنسی برج ساختمان اداری او اجازه دهید نظرات او در جلسه روز شنبه برای خود صحبت می کنند. به جای او تشکر اعضای “انجام علت سعی و کوشش و کشتی از طریق فرایند” از آمدن به تصمیم گیری در این موضوع.

فرماندار در ماه های اخیر به مانور در خارج از نمایش عمومی به منظور تسهیل در حذف مجسمه نصب شد در سال 1978. در حالی که سابق رژیم صهیونیستی. لایحه Haslam همکار جمهوری خواه در حمایت از حذف در طول زمان خود را در اتاق کار دولت کاپیتول کمیسیون در سال 2017 موفق به تایید حذف.

اما این زمان در اطراف, اعضای سابق مقام بود که رای دادند در برابر حذف در سال 2017, از جمله وزیر خارجه تره Hargett خزانه دار دیوید Lillard و ویلسون رای به نفع جابجایی مجسمه نیم تنه.

هر یک از فرماندار سه کمیسیون در خدمت به عنوان اعضای سابق مقام کمیته نیز رای به نفع حذف به عنوان هر یک از لی شهروند انتصاب.

سناتور. Jack Johnson, R-فرانکلین و تشکر. متی تپه R-Jonesborough شد تنها رای مخالف حذف. جانسون گفت: خود رای “نشان دهنده اراده سنا” با استناد به نگرانی های گسترده حذف مجسمه به تازگی.

جانسون بود که در این کمیسیون در سال 2017 و همچنین رای دادند در برابر حذف در آن زمان گفت: او روز پنجشنبه به بخش خصوصی آرای مجلس سنا. در مجموع 19 بود در برابر حذف مجسمه نیم تنه و 14 شد و برای آن, او گفت:. سرهنگ رژیم صهیونیستی. شیدا McNally, R-اوک ریج باقی مانده است بصورتی پایدار و محکم در برابر از بین بردن مجسمه نیم تنه از کاپیتول.

هیل گفت که او هم به نمایندگی از اتاق خود را اولویت با رای خود.

کمیسیون موقعیت باقی مانده پر نشده پنج شنبه, an ex-مقام یکی قبلا اشغال شده توسط این اواخر Reavis میچل رئیس تنسی تاریخی که کمیسیون درگذشت ماه گذشته. جایگزین او خواهد شد به نام جمعه در یک جداگانه THC نشست.

کمیسیون از وزارت امور خارجه می گویند از آن زمان برای حذف

کاپیتول رئیس کمیسیون بوچ Eley است که کمیسر امور خارجه به وزارت مالیه و دولت, به یاد می آورد در حال رشد در Cheatham شهرستان در 1960s.

شهرستان یکپارچه سال او شروع مدرسه.

“که تجربه من قطعا می دانم که قوانین ناگفته از نظر قانونی نگه داشته ما را با هم نگه داشته و عملا ما را از هم جدا” Eley گفت. “این برای من روشن بود که این مجسمه نیم تنه یک استارک یادآوری دردناک ایدئولوژی و راه و روش زندگی است که باعث اندوه و پریشانی در بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار.”

اعضای کمیسیون مورد بحث دریافت هزاران ایمیل در مورد این موضوع گفت: برخی از آنها به دقت مورد بررسی بسیاری از آنها.

به طور کلی خدمات کمیسر کریستی Branscom یکی دیگر از کنگره کمیسیون سابق مقام عضو بود و در میان کسانی که صحبت کرد.

“نمایش مجسمه نیم تنه خود را در پایتخت نشان می دهد به تمام بازدید کنندگان که او نشان دهنده ارزش های کشور ما و این که زندگی خود را شایسته تقلید,” او گفت:. “آن نیست.”

وزارت محیط زیست و حفاظت از کمیسر دیوید Salyers اشاره کرد پیش از رای گیری که جابجایی این مجسمه به موزه “نمی خواهد حذف و یا پاک کردن تاریخچه history.”

Hargett گفت: او معتقد بود که پس از فارست سینه برداشته شده است, یکی از دولت انجام تاریخی زنان باید برجسته شود از هیچ یک از کاپیتول رکود تصویر کشیدن زنان است.

فارست, فرگت و Gleaves مجسمه نیم تنه ماده در حال حاضر خواهد شد گرفته شده توسط تنسی تاریخی کمیسیون هر چند به احتمال زیاد تا آن نشست ماه اکتبر. از آنجا که پانل را برای نهایی کردن رای خود را در دومین نشست. THC به طور معمول جلسات در بهمن ماه ژوئن و اکتبر.

دو سوم رای از 20-عضو تاریخی کمیسیون مورد نیاز است برای حرکت از رکود به معنی لی به احتمال زیاد به ادامه کار در پشت صحنه به منظور حفظ نهایی گذشت.

دموکرات ها و جمهوریخواهان قبل از شهادت کمیسیون در مورد مجسمه نیم تنه

کاپیتول کمیسیون شنیده طولانی شهادت چند از نمایندگان مجلس قبل از گرفتن رای.

“جهان به پایان خواهد رسید اگر ما حذف ناتان بدفورد فارست مجسمه نیم تنه از دولت کاپیتول ایالت تنسی” گفت: تشکر. هارولد عشق, D-نشویل. “جهان به پایان خواهد رسید. کوه ها را نمی خواهد سقوط به دریا و رودخانه ها را خشک نیست.”

پس از این جلسه, عشق, جشن آرا, و اشاره کرد که این کمیسیون تا به حال بیشتر سیاه و سفید نمایندگی در آن از آن در سال 2017 داده شده لی انتصاب دو اضافی آفریقایی ساکنان به کمیسیون.

سناتور. برندا گیلمور D-نشویل و مانند عشق یک عضو همکار سیاه قانونی حزبی گفت: چشم او اشک تا زمانی که او خروجی آسانسور در کنگره بلافاصله به صورت فارست مجسمه نیم تنه.

“من می توانم شنیدن ناله و گریه می کند از بیش از 200 تسلیم سربازان” گیلمور گفت: مرجع جنگ فارست رهبری در فورت بالش. “سربازان بود که تسلیم شد و هنوز هم ذبح فرمان او. مطمئنا غیر ضروری کشتن.”

در فورت بالش در غرب تنسی مؤتلفه نیروهای تحت فرمان خود منجر به کشته شدن حدود 200 تا 300 تسلیم سربازان اتحادیه اکثر آنها سیاه پوست بودند.

علاوه بر نقش خود به عنوان یک فرمانده سواره نظام فارست بود یک معامله گر قبل از جنگ داخلی و اوایل رهبر در Ku Klux Klan.

“من می توانم شنیدن مادران و گریه کودکان و احساس ترس خود را به عنوان Ku Klux Klan ترس و وحشت آنها و سوخته خانه های خود را بدون هیچ دلیل دیگر از آنها سیاه” گیلمور گفت.

به عنوان یک زن و شوهر ده معترضان شلوغ به لابی تنسی برج چهار دموکراتیک قانون گذاران آمد به صحبت می کنند به نفع حذف و دو خواهان صحبت کرد — یکی در برابر یکی خنثی — قبل از شنیدن از شش نفر از اعضای عمومی که خطاب به کمیسیون های ویدئو کنفرانس.

اعضای این کمیسیون می تواند در زمان شنیدن فریاد از معترضان بودند که به تماشای وب جریان نشده است اجازه ورود به جلسه با توجه به محدودیت در ظرفیت اتاق.

سناتور. Joey Hensley, R-Hohenwald صحبت در برابر حذف استدلال در بخشی که وجود دارد تعداد زیادی از آمریکایی های آفریقایی تبار که با حضور فارست مراسم تشییع جنازه.

در حالی که Rep. مایک جرقه R-Smyrna نیز مشابه استدلال در مورد مراسم تشییع جنازه حضور او روشن پس از سخنان طولانی خود را که او نمی باید موقعیت شرکت در این که آیا این مجسمه باید نقل مکان به موزه بلکه می خواستم بیشتر منابع اختصاص داده شده به داستان Sampson Forum دولت اردوغان داشتند ،

Hensley نیز در دفاع از فارست با این ادعا او “در Ku Klux Klan, اما او نه بزرگ جادوگر” با وجود بسیاری از مورخان اعتقاد او در آن موقعیت است. فارست بود, اما, بنیانگذار KKK.

چند مورخان ارائه شهادت از جمله Timothy L. وسلی استادیار مدنی در دوران جنگ سابقه در Austin Peay State University و Learotha ویلیامز استادیار آفریقایی-آمریکایی و تاریخ در دانشگاه ایالتی تنسی.

هر دو حمایت برای حذف مجسمه نیم تنه.

یک عضو عمومی, وکیل, Doug Jones, که نشان دهنده فرزندان جانبازان مؤتلفه صحبت در برابر حذف.

قوه مقننه در سال 2016 ساخته شده آن را سخت تر برای حذف مجسمه نیم تنه

نصب و راه اندازی فارست سینه اواخر پیشگام شد-ایالت آریزونا هنری یک دموکرات از نشویل. مجمع عمومی در سال 1973 تا به حال تصویب یک قطعنامه سفارش که یک مجسمه نیم تنه از فارست بود ایجاد شده برای کنگره.

دو سال پس از آن نصب شده بود در سال 1980 تنسی فصل نامرئی امپراتوری شوالیه های Ku Klux Klan با تجمع در مقابل مجسمه نیم تنه به برگزاری یک کنفرانس خبری به بحث در مورد آموزش مداوم تلاش برای آماده شدن برای یک پتانسیل “مسابقه جنگ” با توجه به Tennessean archives.

در سال 2016 مقننه به تصویب یک قانون است که نیاز به هر کسی که علاقه مند در تغییر نام, حذف و یا جابجایی هر گونه مجسمه و بناهای تاریخی و دیگر بناهای یادبود در دولتی زمین به دریافت دو سوم رای اکثریت از تنسی تاریخی کمیسیون.

آن مجسمه توسط Loura جین هرندون Baxendale بود که به یک عضو از فرزندان جانبازان مؤتلفه.

رسیدن به ناتالی آلیسون در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @natalie_allison.

در مورد رکود

ناتان بدفورد فارست: فارست از ممفیس بود یک معامله گر قبل از جنگ داخلی. در طول جنگ او مشهور مؤتلفه فرمانده سواره نظام. فرمان او سرباز در نبرد قلعه بالش که در آن صدها نفر از سربازان اتحادیه درگذشت بسیاری از آنها سیاه و سربازان بود که تسلیم شد. پس از جنگ او در اوایل رهبر Ku Klux Klan. درگذشت او در سال 1877.

دیوید فرگت: متولد جیمز گلاسکو فرگت شرق تنسی بومی یکی از معروف ترین نیروی دریایی ایالات متحده فرماندهان از همه زمان. او در آنجا ماند وفادار به اتحادیه در طول جنگ داخلی. او اولین rear admiral معاون دریاسالار و دریاسالار در نیروی دریایی ایالات متحده تاریخچه. او به رهبری نیروهای در گرفتن نیواورلئان و موبایل خلیج در طول جنگ. درگذشت او در سال 1870.

آلبرت Gleaves: Gleaves به دنیا آمد و در نشویل بود تزئین شده دریاسالار نیروی دریایی ایالات متحده خدمت کرده و در جنگ آمریکا و اسپانیا و در طول جنگ جهانی اول او موفق به دریافت جایزه خدمات برجسته از هر دو نیروی دریایی و ارتش ایالات متحده. او در سال 1921 درگذشت و به خاک سپرده شده است در Arlington National Cemetery.

می خواهید به خواندن داستان های بیشتر مثل این ؟ یک اشتراک به یکی از ما تنسی نشریات می شود به شما دسترسی نامحدود به تمام آخرین, سیاست, اخبار, پادکست مانند Grand بخش به همراه, خبرنامه, یک تلفن همراه شخصی تجربه و توانایی به شیر به داستان و عکس و فیلم از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه 261 روزانه سایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>