مراقبت برای کمک به هوستون مطبوعات نگه داشتن موسیقی می گذرد ؟

با تشکر از conronavirus بزرگ تجمعات از هر نوع از جمله کنسرت های موسیقی — در انتظار نگه داشته در حال حاضر. اما این بدان معنا نیست که ما هوستون مطبوعات موسیقی نویسندگان نبوده است مشغول نگه داشتن ما را مطلع از چه خبر است.

متی Keever تبدیل بهترین کنسرت های این هفته ستون به بهترین جریان کنسرت این هفته.

راک کلاسیک باب دکتر ruggier شده است ماندن تا اواخر شب خواندن صفحه بعد از صفحه به نگه داشتن خوانندگان تا به روز در آخرین کتاب های موسیقی. او اخیر: یک مجموعه عکس از جو کاکر و شرکت در حالی که او در تور با Mad Dogs & انگلیسی.

Gladys فوئنتس به ما یک نگاهی به جریان زندگی می کنند که Kam فرانکلین از این رنج می برد که از خانه انجام می دهند.

کانر زمینه گفت: ما در مورد ماهواره هوستون GoFundMe صفحه.

جسی Sendejas جونیور ما به ارمغان آورده تا به امروز با تلاش های هوستون موسیقی بنیاد برای کمک به نوازندگان از طریق این دوران سخت.

و دیوید Rozycki رو هم با هوستون مسیحی Kidd به ما بگویید در مورد زمان Kidd ملاقات Ramones در 7-Eleven.

این هیچ راز است که نشریات مانند هوستون مطبوعات کاهش یافته است در زمان های سخت درست مثل مردم و نهادهای ما را پوشش میدهد. اگر شما ارزش آنچه ما انجام می دهیم ما درخواست شما را در نظر بگیرید شدن اهدا کننده/اعضای ما را قادر به حفظ پوشش پر جنب و جوش هوستون صحنه موسیقی. به عنوان یک پاداش ما خواهید بود خوشحالم که به شما ارائه یک آگهی رایگان در تجربه مشاهده اگر شما مراقبت به ثبت نام.

ما همه امید برای بازگشت از این کنسرت و کنسرت از تمام اندازه ها که قبل از اقامت در خانه و همه گیر است که از آن الهام گرفته و شما می توانید مطمئن شوید که مطبوعات وجود دارد خواهد بود نوید لحظه ای دنیای موسیقی شروع به برگشت به حالت عادی دوباره.

در حال حاضر و برای هر زمان که اتفاق می افتد لطفا فکر می کنم در مورد حمایت از ما مستقل روزنامه نگاری در هوستون.
اگر شما می خواهم برای پیوستن به ما/اهداکننده عضو تلاش عضویت صفحه از وب سایت ما تنها با یک کلیک دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>