Carr O’Rielly افزایش بزرگ با تکنولوژی پرچم قرمز در CPAC


جمهوری خواه FCC کمیسیون برندان کار و Michael O’Rielly تکرار مشترک در مورد فناوری بزرگ و دره سیلیکون در آمریکا Conservatie اتحادیه محافظه کار عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) کنفرانس در خارج از واشنگتن روز شنبه (Feb. 29).

پرداختن به اتهامات محافظه کار تعصب در سیستم عامل آنلاین کار گفت که او فکر نمی کنم پاسخ این بود “به انجام هیچ چیز نیست.” او با اشاره به آنچه او گفته بود به بیرون درز سند از توییتر “که آن را به زودی خواهد بود قادر به اجازه می دهد پردازان سیاسی به مهر توییتهایی به عنوان اطلاعات غلط خود را بر اساس دیدگاه” گفت: “من فکر نمی کنم که درست است.”

“اگر شما نمی خواهید MSNBC واقعیت-چک کردن اطلاعات شما در توییتر” او گفت:, “من فکر می کنم شما باید قدرت را به این تصمیم و روشن کردن آن نوع از تعصب فیلتر کردن. که نظر جلب تشویق از مدیر مدیر گوردون چانگ و مخاطبان است.

خواسته به وزن در این اتهام که گوگل کمک چین جاسوسی بر روی مردم خود Carr اذعان وجود دارد litte FCC می تواند از یک حوزه قضایی نظر او وزن بدون در نظر گرفتن. “من این را می گویند. این hypocrasy اینجا خیره کننده است. کسانی که در سیلیکون ولی هیچ مشکلی گفتن بقیه کشور چه ما باید فکر می کنم; چه چیزی ما باید باور; چه چیزی ارزش های ما هستند. دوم آن می آید به وارد شدن به یک کشور با نزدیک به دو میلیارد نفر همه از ناگهانی آن ارزش آنها موعظه به ما نوع رفتن توسط ایستگاه فرعی.”

Carr است که به سختی به تنهایی در آن ارزیابی شده است. دره سیلیکون کشیده شده انتقاد از هر دو طرف طیف سیاسی.

اما Carr کرد و آن را یک تصمیم دشوار برای یک شرکت مانند گوگل به اینکه به این کشورها یک طعم آزادی و یا اقامت در خارج.

O’Rielly گفت که او دلسوز به این استدلال که ساخته شده اند “از نظر مضرات تکنولوژی بالا شرکت های حاضر در شرایط سانسور آمریکایی محافظه کار آنها در حال تلاش برای انجام در سطح بین المللی در مضر ترین کشورها در جهان است و چگونه است که ساخته شده است تا این شبکه به علت آسیب به مردم در سراسر جهان است. بنابراین ما در حال فکر است. ما با استفاده از صدای ما برای کمک به تقویت نیاز به رسیدگی به این مسائل وجود دارد اما تنها تا آنجا که ما می توانید انجام دهید به طور مستقیم.

در موضوع 5G برتری Carr به رئیس جمهور تهمت اعتباری برای “کوه در می رم اسکریپت” هنگامی که تحت قبلی دموکراتیک دولت Carr گفت: آمریکا تحت خطر جدی از واگذاری رهبری در 5G به چین و دیگران.

Carr گفت: اسکریپت جدید است که FCC قوی ترین شبکه 5G.

چانگ نویسنده کتاب “آینده از سقوط چین” بیرون آمد شلیک در شرکت چینی Huawei که او گفت: سیم کشی بیشتر از جهان است. او حتی چراغ مخاطبان در مختصر شعار: “توقف Huawei, توقف چین” یک شعار که کار و O’Rielly ملحق نشده اما ایستادند و کف زدند که جلسه به پایان رسید.

FCC به تازگی حذف شدند Huawei tech از پهنای باند پول یارانه و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشانه آن است که غیر قابل اطمینان تامین کننده و تهدید امنیت ملی, هر چند آن را نیز ارسال سیگنال که این وضعیت می تواند یک تراشه در ایران.

Carr پیشنهاد رئیس جمهور فرستاده بود یک “پیام روشن” است که “ما در حال رفتن به انجام آنچه در آن طول می کشد به امن کشور ما شبکه های از آن ها را انتخاب کنید.”

Carr گفت که FCC انجام شد بخشی از آن توسط منع یارانه Huawei دنده از ایالات متحده شبکه ها و به دنبال پاره کردن و جایگزین کردن آن در شبکه های موجود. او همچنین با اشاره به سرکوب IP سرقت از جمله توسط Huawei در ایران دوباره به رئیس جمهور اعتباری.

Carr گفت: آمریکا نمی تواند درمان Huawei به عنوان “هر چیزی غیر از یک تهدید برای ما امنیت جمعی.” او گفت که چین و هواوی که “آیا خود را به مناقصه” دارای یک لیست از بدگویی انجام–فساد–“بیش از یک CVS رسید”

چانگ پرسید که چگونه در حال حرکت به مجازی, شبکه–نرم افزار به جای سخت افزار-محور-می تواند کمک به امن ایالات متحده شبکه و کاهش اتکا به شرکت های خارجی مانند هواوی و نوکیا و Ericksson–سه بزرگ در فناوری 5G.

O’Rielly گفت: حرکت به ابر شبکه های مبتنی خواهد بود ایالات متحده sweetspot. “در یک مجازی جهان ما در حال صحبت کردن در مورد در حال حرکت بیشتر از این نرم افزار به ابر که در آن شرکت های ایالات متحده در حال مسلط و ادامه خواهد داد به تسلط در دهه های آینده.”

او گفت که اجازه خواهد داد که کشور را به حرکت به دور از end-to-end معماری Huawei شده است هل دادن. O’Rielly گفت که حرکت چیزی نیست دولت بود و نه نیاز به نیرو در شرکتهای چرا که آنها در حال حرکت به مجازی, شبکه های خود را. “این است که در بهترین منافع خود را برای به دست آوردن بازده ابر. پس از آن است که در مورد هر کسی مجبور گفت: اما در عوض در مورد نیروهای بازار در جلسه تقاضا برای شبکه های هستند که بهتر است برای محافظت از “چیزهای مضر” چینی شبکه در حال تلاش برای انجام.

Carr seconded که موافقت شد که در آن یک پیروزی بازار آزاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>