کارتر Ty هرست می شنود و توهین در مورد وضعیت خود و این تنها انگیزه او را حتی بیشتر

کارتر Ty هرست آن را شنیده است.

مخالفت با طرفداران و بازیکنان اغلب پرتاب توهین او را در مورد ظاهر خود را.

ارشد سپاه در پسران بسکتبال تیم alopecia universalis نادر وضعیت پزشکی است که باعث از دست دادن کامل از مو در پوست سر و بدن است.

“من فقط سعی کنید به بیرون رفتن و بازی من بهترین” هرست گفت. “اگر ما برنده, پس از آن شما می توانید سرگرم کننده از من.”

کارتر برنده یک بازی مهم سه شنبه شب ضرب و شتم Gatlinburg-Pittman 53-43 خود را برای سومین دوره متوالی به منطقه 3-AA مسابقات قهرمانی. هرست به ثمر رساند بازی-بالا 24 امتیاز و پایین کشیده شش پرتاب ریباند.

او بازیکنی است که کارتر (24-5) مربی اسپنسر بیتی می خواستم برای رفتن به در دقایق پایانی زمانی که Gatlinburg-پیتمن (18-11) بسیج از 17-نقطه کسری. هرست ساخته شده بسیار مهم پرتاب آزاد در دقیقه آخر به نگه داشتن بازی فقط دور از دسترس است. او به پایان رسید 10-از-14 در خط.

زمانی که او جوانتر بود هرست گفت که قلدری می تواند به او. اما او بیشتر به آن عادت کرده اند و پذیرش آن است.

“این من را خسته نمی کند,” هرست گفت. “این بخشی از من است. مردم را سرگرم کننده از آن است که از یک معامله بزرگ برای من است.”

هرست یک UNC پمبرک signee استفاده می کند که انتقاد به عنوان انگیزه برای سوخت خود را بازی.

“او یک مرد رشد کرده است. او شده است در برخورد با که تمام زندگی اش” بیتی گفت. “هنگامی که مردم پس از او را که خوب است. اگر من می توانم بگویم که آنها را به انجام هر کاری است که آنچه من می خواهم به آنها را بگویید.”

در 6-3, هرست گفت: او را با راحت ترین حالت تهاجمی کاری که او می کند در نزدیکی سبد خرید با یک mid-range شناور بودن برجسته از زرادخانه خود را.

هر چند او به ضرب گلوله 2 از 3 از 3-نقطه محدوده در شنبه هرست می خواهد به بهبود خود را در تیراندازی از فراتر از arc قبل از رفتن به کالج. او به طور متوسط 37 درصد از این فصل است.

او به طور متوسط 20.1 امتیاز یک تیم بالا برای کارتر. هرست بود نام یکی از نه semifinalists برای کلاس AA آقای بسکتبال هر چند او در میان سه فینالیست.

اما بیتی ارائه شده است که هرست است و نه فقط یک تهدید به ثمر رساند.

“او چیزهای دیگر” بیتی گفت. “او پنج ریباند یک بازی سه پاس گل در یک بازی دو دزد یک بازی و او را رهبر ما. او را به دست آورده است که علت او را در زمان قرار داده است.

“همه چیز او می شود او سزاوار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>