مورد هاوکینز شهرستان مردی که به ضرب گلوله همسر به ویژه در A&E نشان می دهد

مورد هاوکینز شهرستان مردی که به ضرب گلوله کشته و همسر خود را در مقابل کودک نو پا پسر برجسته خواهد شد در یک جنایت واقعی docu-سری به هوا در A&E Network در اواخر این ماه.

اولین قسمت از این نمایش با عنوان “متهم: گناه یا بی گناه؟” — بررسی اینکه آیا برایان Steven Lawson عمل کرده در دفاع از خود زمانی که او به ضرب گلوله همسرش, بث “چاندرا” Lawson سه بار در داخل آپارتمان خود را در کلیسای هیل در Jan. 27, 2017.

در ابتدا با اتهام قتل درجه اول, Bryan Lawson رو به زندگی در زندان بدون آزادی مشروط. اما در مورد زخم در دو سال و او در نهایت در زمان درخواست رسیدگی کند.

نشان می دهد تولید کنندگان جاروب در اوایل و اغلب مصاحبه Lawson, فیلمبرداری دادگاه و صحبت کردن با پدر و پسر وکیل مدافع اواز لری و دانیل بوید.

در این قسمت جزئیات چگونه لاوسون و وکلای خود را آماده دفاع از خود و تحت فشار قرار دادند و تجاوز به امنیت بیشتر دوربین های فیلم. تیراندازی که دستگیر شد در تصویری و نشان داده شده است در این قسمت پس از بث Lawson بارها و بارها پانچ و تهدید او را با چوب بیس بال به عنوان او نشسته در تاشو.

در این قسمت برایان لاوسون صحبت می کند در مورد چگونه همسر خود شروع به سوء استفاده از او و پس از او شکست گردن او و معتاد به قرص های ضد درد. او مبتلا به اختلال دو قطبی با توجه به نمایش و استفاده از مواد مخدر ساخته شده او را تبدیل به خشونت.

این نمایش با هدف ارائه “صمیمی حساب چه اتفاقی می افتد هنگامی که کسی به طور رسمی متهم به جرم و جنایت و ارسال به دادگاه — همه صرفا از منظر متهم قانونی خود تیم و اعضای خانواده” می خواند تبلیغاتی انتشار. “هر قسمت شرح زیر است فرد متهم سفر را از طریق برنامه ریزی از خود دفاع قانونی محاکمه و در نهایت حکم.”

پرونده Lawson هرگز از آن ساخته شده به دادگاه. او التماس کرد گناه در ماه فوریه 2019 بی پروا به خطر افتادن و داوطلبانه قتل نفس. دادستان و مدافعان جوهر یک معامله به او یک جمله دیگر اما او را واجد شرایط برای آزادی مشروط دیر. او خدمت به 15 سال زندان محکوم اما می تواند خارج از زندان پس از 3 سال.

قربانی مادر و پسر نوجوان از رابطه قبلی, لیام, Windham, تایید کرد.

پس از Lawson گناه التماس کرد در سال گذشته, Windham گفت: اخبار و Kingsport بار او را ببخشند Lawson اما می دانستم که دیگران در خانواده اش نیست.

“هنگامی که از او منتشر شده است او را مجبور به زندگی با آن زندگی می کنند و با گناه را برای بقیه عمر خود را” Windham سپس 19 گفت: روزنامه. “من فکر می کنم که مجازات کافی است.”

این قسمت را برتر 10 p. m. 21 آوریل در A&E.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>