CBRS حراج تاپ $500 متر

FCC را midband CBRS طیف حراج در صدر 500 میلیون دلار سه شنبه (28 ژوئیه) پس از دور-شش مناقصه تحت فشار قرار دادند که در مجموع با بیش از 60 میلیون دلار به $519,155,888.

مرتبط با: FCC راه اندازی اولین 5G اواسط باند حراج

حراج FCC را انعطاف پذیر-مجوز اواسط باند حراج آغاز شد و با تنها شش ساعت دور; نقل مکان کرد و به مدت دو ساعت دو دور برای موفقیت دو روز و در روز چهارشنبه (29 جولای) خواهد شیفت به سه ساعت و نیم دور تا اطلاع ثانوی است که حداقل از طریق پنج شنبه با توجه به FCC وب سایت.

FCC است مزایده 70 مگاهرتز ارزش شهرستان بر اساس اولویت مجوز دسترسی (PALs) (عظیم 22,631 از آنها) در 3550-3650 مگاهرتز 93.5 GHz) گروه است. آن است که همیشه انعطاف پذیر-استفاده از مجوزهای موجود در یک حراج FCC گفت. هر مجوز خواهد بود 10 مگاهرتز جفت نشده کانال. وجود دارد 271 واجد شرایط مناقصه.

این گروه به اشتراک گذاشته شده توسط فدرال و غیر فدرال کاربران با امتیازهای–نیروی دریایی رادار برای مثال–داشتن اولویت پس از بگیرید و یاد دهید و سپس به طور کلی کاربران مجاز (GAAs).

ساشا جاوید COO از BitPath و سابق بالا, FCC, حراج رسمی می گوید که یک زن و شوهر از سوالات کلیدی حراج باید پاسخ این است که چقدر Verizon, AT&T و T-موبایل/با حداکثر سرعت دویدن است که مایل به پرداخت برای طیف است که نیاز به فرکانس هماهنگی و “سخت” قدرت محدودیت ها و اینکه آیا منشور و Comcast (یا غذا) به “غوطه” و پیشنهاد “در راه معنی دار.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>