CBS, NBC, کمدی مرکزی به حالت تعلیق در مخاطبان زنده برای Late Night Talk Shows,

آغاز مارس 16, Fallon, Meyers, Colbert, نوح انجام به صندلی های خالی

اضافه کردن CBS, NBC و Comedy Central, late night talk shows, به لیست در حال رشد از برنامه زنده است که بدون زنده استودیو مخاطبان به عنوان ترس از coronavirus محکم گرفتن آن در تولید تلویزیون در نیویورک است.

فردا گفت: آن را به حالت تعلیق در مخاطبان زنده برای اواخر نشان می دهد با استفان کلبرت ابتدا در مارس 16.

مرتبط با: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد COVID-19

“این حرکت است که ساخته شده از فراوانی از احتیاط در مورد گسترش COVID-19 ویروس و عدم اطمینان از وضعیت آینده هفته” CBS در بیانیه ای گفت. “هر راهنمایی از شهر نیویورک مقامات CBS و اواخر نشان می دهد در حال انجام بخشی خود را برای کمک به کاهش احتمالی نرخ انتقال در جوامع ما. وجود نداشته است خاص تحولات در اد سالیوان تئاتر به علت نگرانی برای مخاطبان با برنامه های برای حضور در نمایش امشب و فردا یا کسانی که حضور داشتند در هفته های اخیر. برای چند هفته این تیم در تئاتر شده است در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم برای حفاظت از هر کسی که وارد کار می کند و در تئاتر با افزایش تمیز و بهداشتی روش.”

در همان زمان NBC گفت: آن را بیش از حد خواهد تعلیق زنده برای مخاطبان The Tonight Show Starring Jimmy Fallon و اواخر نشان می دهد با Seth Meyers در مارس 16. هر دو نشان می دهد که در حال فیلم برداری در نیویورک است.

“ایمنی از مهمانان و کارکنان اولویت ما است. به عنوان یک اقدام احتیاطی شروع دوشنبه, مارس 16, ما تصمیم به تعلیق زنده برای مخاطبان The Tonight Show Starring Jimmy Fallon و اواخر شب با Seth Meyers,” ان بی سی در بیانیه ای گفت. “هر راهنمایی از شهر نیویورک مقامات این شرکت امیدوار است به انجام بخشی خود را برای کمک به کاهش میزان انتقال در جوامع ما. ما نشان می دهد ادامه خواهد داد فیلمبرداری خود را به طور منظم برنامه در حال حاضر وجود خواهد داشت هیچ تاثیری در تاریخ های هوا.”

کابل کانال کمدی مرکزی گفت: همچنین تولید روزانه نشان می دهد با Trevor Noah بدون مخاطبان زنده ابتدا در مارس 16.

“اولویت ما این است که ایمنی از مهمانان و کارکنان” کمدی سنترال در بیانیه ای گفت. “این حرکت است که ساخته شده از فراوانی از احتیاط و نگرانی در مورد گسترش COVID-19 ویروس و هر راهنمایی از شهر نیویورک مقامات به اقدامات مناسب.”

WarnerMedia گفت: آن را نیز به حالت تعلیق در مخاطبان زنده برای آن جعبه سری آخر هفته امشب با جان اولیورابتدا در 15 مارس.

قبلا والت دیزنی تلویزیونی گفت که تعلیق زنده برای مخاطبان خود در نیویورک بر اساس بحث را نشان می دهد از جمله صبح بخیر امریکاو مشاهده. چند همزمان نشان می دهد از جمله معرض خطر!, چرخ از فورچون و دکتر فیل نیز گفت: آنها نیز همین کار را انجام.

شده اند وجود دارد در مورد 212 موارد COVID-19 گزارش شده در ایالت نیویورک عمدتا در شهرستان Westchester منطقه است. در شهر نیویورک حدود 48 نفر تست مثبت برای COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>