جشن, هوای آزاد, شیوه زندگی و ماجراجویی در هوای آزاد, ورزشکار, گروه شبکه’ Q3 برنامه نویسی

جدید: پرواز ماهیگیر اصلی “خون اجرا: پرواز ماهیگیری با آمازون رزمندگان” در ماه اوت; #DeerWeek بازده در ماه سپتامبر

دنور (25 ژوئن 2020) – از آن زمان به جشن می گیرند در خارج از منزل سبک زندگی در شکوه کامل خود را با , هوای آزاد, کانال, ورزشکار کانال و جهان ماهیگیری شبکه Q3 برنامه نویسی صف debuting در جمعه, ژوئن 29. گرفتن original برای اولین بار و قسمت جدید از بازگشت سری در هر سه شبکه با هر شبکه را به چرخش در اصلی و معتبر داستان سرایی. از دست ندهید پرواز ماهیگیر اصلی مستند خون اجرا: پرواز ماهیگیری با آمازون رزمندگان در هوای آزاد, کانال در ماه اوت, و کامل کردن خوک کباب بیش از آخر هفته روز کارگر با بازگشت لا’Boar روز ماراتن شامل MeatEater گراز وحشی تب ارائه شده توسط Aimpoint, stephen paul smith™: The Series و نیک سوار وحشی. آغاز سقوط کامل نخواهد بود بدون #DeerWeek ارائه شده توسط آکادمی ورزشی + خارج از منزل شروع در سپتامبر 14 در فضای کانال و ورزشکار کانال با یک وبگاه صف گوزن محور را نشان می دهد و شخصیت.

“همانطور که ما سعی کنید به عقب بر گردیم به حالت عادی ما هیجان زده در مورد آنچه که در فروشگاه برای ما بینندگان را به تابستان” رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت, هوای آزاد, ورزشکار, گروه, جیم Liberatore گفت. “ما در حال جشن گرفتن شیوه زندگی در فضای باز و ماجراجویی در هوای آزاد, کانال, ورزشکار کانال و شبکه جهانی ماهیگیری و امیدوارم که همه ما بینندگان باقی می ماند سالم و امن و مراقب باشند که در حال آماده شدن برای پاییز فصل شکار.”

عمومی, کانال ویترین یک تخته سنگ از قسمت های جدید و سری به این شبکه استقبال نشان می دهد از سراسر جهان از جمله: گراز وحشی تب یازدهم ارائه شده توسط Aimpoint (شنبه, 5:30 p. m. ET) و یک فصل جدید از کشاورزی وحشی (دوشنبه, 8:30 p. m. ET) شامل زبان انگلیسی restauranteur و شکارچی مایک رابینسون. مدتها در انتظار والاتر از خون اجرا: پرواز ماهیگیری با آمازون رزمندگان از این تیم در پرواز ماهیگیر مجله آغاز بکار در اوت 10 در 7 p. m. ET. فصل چهار از سلاح های هالیوود (چهارشنبه 7 p. m. ET) می رسد با تری و لری در ادامه به آزمون صحنه های اکشن از فیلم و تلویزیون نشان می دهد که چگونه آن را واقعا انجام می شود. به علاوه #DeerWeek تصاحب می رسد در ماه سپتامبر 14-20 به عنوان افکار به نوبه خود به treestands با یک وبگاه صف از همه چیز بینندگان عشق و درک در مورد شکار گوزن.

· گراز تب یازدهم ارائه شده توسط Aimpoint (برای اولین بار در اوت 29, 5:30 p. m. ET): 11 فصل طول می کشد محل در دره Loire فرانسه; در جنگل های Sologne, مرکز, فرانسوی, شکار فرهنگ است.

· کشاورزی وحشی (برای اولین بار در ژوئن 29, 8:30 p. m. ET): انگلیسی restauranteur و شکارچی مایک رابینسون یکی از بازیگران برجسته ترین بازی سرآشپزها و او با همکاری صاحب تنها میخانه در بریتانیا با معتبر میچلین ستاره.

· هالیوود سلاح (برای اولین بار در جولای 8 در 7 p. m. ET): برخی از هیجان انگیز ترین سلاح دنباله عمل از تلویزیون و فیلم را به تست را با میزبان تری Schappert و سلاح متخصص لری Zanoff. اواز یا موسیقی دو نفری شکستن برخی از مهمترین مواد منفجره صحنه های اکشن در هالیوود تاریخچه.

· خون اجرا: پرواز ماهیگیری با آمازون رزمندگان (برای اولین بار در پنج شنبه مرداد 10, 7 p. m. ET): در برزیل Xingu رودخانه Kayapo رزمندگان استفاده زیادی از دندان های نیش خون آشام ماهی به قطع و اسکار سلاح های خود را. پیوستن دو پرماجرا ویراستاران از ماهیگیران پرواز مجله در تلاش خود را برای گرفتن این magnificiant جنگل ماهی و تبدیل شدن به اولین خارجی برای شرکت در این آیین باستانی.

· #DeerWeek ارائه شده توسط آکادمی ورزشی + خارج از منزل (سپتامبر 14-20 ابتدا در 7 p. m. ET شبانه): پخش آزاد کانال و ورزشکار کانال سالانه هفته حماسه صف از بهترین ها در شکار گوزن, برنامه نویسی, برگشت است.

ورزشکار کانال در حال انتقال به بیشتر شعله های نارنجی برای فصل است و شامل یک شماره از سری جدید از جمله: Hoge وحشی (دوشنبه 7 p. m. ET); تطبیقی پیگیری TV (جمعه, 7:30 p. m. ET) و بسیار پیش بینی Keefer برادران سری Humanimal (چهارشنبه 9 p. m. ET). در ادامه به صفحات خود را محترم مجلات به زندگی در آمریکای شمالی Whitetail (چهارشنبه 8 p. m. ET), Guns & Ammo (پنج شنبه 9 p. m. ET) و Bowhunter تلویزیون (چهارشنبه 10 p. m. ET) خود را در حمل سری اجرا می شود با نکات مفید و چگونه از سردبیران و کارشناسان که (تقریبا) آن را تمام انجام داده.

· Hoge وحشی (برای اولین بار در ژوئن 29 در 7 p. m. ET): به دنبال شماره 1 بیلبورد فروش کشور هنرمند لوکاس Hoge در سراسر جهان است.

· تطبیقی پیگیری TV (جمعه, 7:30 p. m. ET): بدانید که چگونه کسانی که با ویژوال معلولیت تجربه ماجراهای خود را در خارج از منزل.

· Humanimal (برای اولین بار در ژوئیه 1 در 9 p. m. ET): برای آن دسته از بینندگان که زندگی و مرگ با ظهور و مجموعه ای از آفتاب زندگی در خارج بیش از یک “برخی از زمان” نوع فرفره. این زندگی واقعی زندگی می کردند خام و به نقطه – Keefer برادران تماس آن Humanimal – ترکیب کاملی از انسان و حیوانات.

· آمریکای شمالی Whitetail (چهارشنبه 8 p. m. ET): شرکت میزبان لادن زور و استن Potts تاریخ آمریکای شمالی Whitetail Editor-in-Chief گوردون Whittington, دانشیار ویرایشگر Haynes شلتون زیست شناس دکتر James C. کرول و کارشناس کنترل کننده سگ جرمی مور.

· اسلحه و مهمات تلویزیون (پنج شنبه 9 p. m. ET): اسلحه و مهمات در ادامه به ویژگی های انواع محصولات جدید در آن تحسین در محدودهارائه منحصر به فرد برای اولین بار-نگاه بررسی از سلاح گرم و مهمات نوری و لوازم جانبی آن توسط گروهی از کارشناسان مقیم.

· Bowhunter تلویزیون (چهارشنبه 10 p. m. ET): توسط مایک کارنی و Bowhunter سردبیر مجله کورت چاه Bowhunter تلویزیون ویترین بیشتر عمل بسته بندی شده bowhunts و مفید چگونه به راهنمایی از همیشه قبل از.

شبکه جهانی ماهیگیری ارائه شده توسط Midway است که کامل ماهیگیری مقصد. WFN همچنان درگیر شدن بیننده با دستورالعمل راهنمایی, مسابقات, سفر, مواد غذایی, قایقرانی, هوای آزاد, شیوه زندگی ، برتر نشان می دهد با قسمت جدید این فصل عبارتند از: ماهیگیری دانشگاه (سه شنبه 6 p.m ET); قلاب n’ نگاه (چهارشنبه 7:30 p. m. ET); Livin’ رویای با کاپیتان جیمی نلسون (پنج شنبه 6 p. m. ET) و Uncharted Waters با پیتر میلر (یکشنبه 8 p. m. ET) به علاوه موارد بیشتر. اگر رقابت بیشتر و سرعت و لحن در برای REDCREST Bass Pro تور قهرمانی در لیگ ماهیگیری Bass Pro تور هر دوشنبه در 8 p. m. ET; و چهار بار کلاسیک مقدماتی ماهی Fishburne می گوید همه در پشه باس Champs با ماهی Fishburne در روزهای دوشنبه در ساعت 11 p. m. ET.

دیگر Q3 نکات برجسته عبارتند از:

· هوای کانال

o علاقه بازگشت به امواج رادیو و تلویزیون: ورزشی کلاسیک با کریس دورسی (شنبه, 12:30 p. m. ET) و Wentz وارنر در خارج از منزل ارائه شده توسط غذای (دوشنبه 8 p. m. ET).

o گرم تابستان با قسمت های جدید از مسابقه تیراندازی و مجموعه آموزشی: آمریکا Airgunner چالش (ژوئیه 8, 7:30 p. m. ET) و برخی از! جری Miculek داستان (جولای 1, 7 p. m. ET)

o La’Boar روز ویژه: (سپتامبر 7, 8 p. m. – 2 a. m. ET) مجموعه BBQ چاله کم و آهسته برای دومین سالانه در سطح جهانی خوک کباب ماراتن شامل قسمت از MeatEater, گراز وحشی, تب, stephen paul smith™: The Series و نیک سوار وحشی.

o را از دست ندهید این ویژه ماهیگیری را نشان می دهد:

§ FLW ماهیگیری (برای اولین بار در پنج شنبه, جولای 3, 7 pm. همکاران)مقابله با انبار نرم افزار مدار ماهیگیری باس مسابقات شامل یک فیلد از بالا ماهیگیران تفننی رقابت برای جوایز برتر.

§ وسواس کارتر اندروز – Robinson Crusoe ویژه (اولین جمعه مرداد 17 در 8 p. m. ET): کارتر اندروز و خولیو مزا تنظیم بادبان به معروف رابینسون کروزوئه در جزیره واقع در خوآن فرناندز مجمع الجزایر واقع در 400 کیلومتری ساحل شیلی در تلاش برای پیدا کردن غول Kingfish Yellowtail.

· ورزشکار کانال

o سایر علاقه مندی ها بازگشت ورزشکار در کانال با قسمت های جدید عبارتند از: Whitetail خواص (چهارشنبه 8:30 p. m. ET); Red Rising (سه شنبه, 8 p. m. ET); پسر کشور در خارج از منزل (شنبه 11:30 a. m. ET); لیگ برتر Bowhunter (جمعه ها 8:30 p. m. ET) و Trijicon جهان ورزش صحرا (شنبه 8 p. m. ET).

o اضافی سری جدید ساخت خود را آغاز بکار عبارتند از: توجه به حق (سه شنبه 8:30 p. m. ET) و فراتر از آن نوار را با جاش & شاستا (پنج شنبه 7 p. m. ET).

o RNT-V است که خود را از دیدن 15 سالگرد این پاییز و گرفتن آنها را در طول منحصر به فرد پرندگان آبزی برنامه نویسی بلوک منطقه فروداز 2 تا 4 بعد از ظهر و در روزهای شنبه.

o را از دست ندهید این سری محبوب:

§ وحشی در خارج از منزل (سه شنبه 9:30 p. m. ET)

§ وینچستر و Drury طبیعی متولد (یکشنبه, 10:30 p. m. ET)

§ تقاطع با Burtons (سه شنبه 7 p. m. ET)

§ حمله رعد اسا تلویزیون (شنبه, 12 p.m ET)

· شبکه جهانی ماهیگیری ارائه شده توسط میدوی

o حلقه زندگی است که زندگی خوب – لحن در برای این قابل توجه را نشان می دهد:

§ شکار برای هیولا باس (دوشنبه, 7:30 p. m. ET)

§ اعتصاب شاه ماهی سخت (دوشنبه, 11:30 بعد از ظهر و چهارشنبه 9 p. m. ET)

§ ویلانوا ماهیگیری لبه (سه شنبه 8:30 p. m. ET)

§ ری ون شاخ کاپیتان سفر (چهارشنبه 8:30 p. m. ET)

§ جیمی هوستون در خارج از منزل (پنج شنبه 8:30 p. m. ET

§ لایحه رقص آب شور (پنج شنبه 9 p. m. ET)

در مورد هوای ورزشکار گروه: عمومی,, ورزشکار, گروه متشکل از جهان مهمترین رسانه و سرگرمی برندها برای علاقه مندان به ماجراجویی. آن را شامل سه پیشرو در چند شبکه: عمومی, کانال های ورزشکار کانال و شبکه جهانی ماهیگیری و همچنین به عنوان ورزشکار کانال کانادا و MOTV جهان پیشرو مبتنی بر اشتراک ویدئو در تقاضا, هوای آزاد, محتوای تلویزیون پلت فرم. این گروه همچنین شامل تعدادی از تاسیس انتشارات دارایی: 16 مجلات از جمله اسلحه و مهمات بازی و ماهی پترسن شکار در-ماهیگیر و 20 وب سایت های بالا از جمله OutdoorChannelPlus.com. علاوه بر این, در بیرون, ورزشکار گروه شامل تولید تلویزیون عملیات Winnercomm. برای اطلاعات بیشتر www.outdoorsg.com. #MyOutdoorTV

********

تماس با رسانه ها:

تام Caraccioli | هوای ورزشکار گروه | 212. 852.6646 | [email protected]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>