جشن Peyton Manning تولد با پنج ساعت برنامه های تلویزیون سابق جلد QB

Peyton Manning می تواند به شما کمک کند حرکت اجتماعی فاصله سه شنبه شب هنگامی که ESPN2 خواهد televise پنج ساعت از منینگ مربوط به برنامه نویسی به مناسبت سابق تنسی و ستاره NFL quarterback را 44 تولد.

برنامه نویسی آغاز خواهد شد در 7 p. m. و با پخش از پنج تا 30 دقیقه حجم “Peyton مکان.” هر دوره می کشد بالا لحظات از “Peyton مکان” یک سری تولید شده توسط NFL فیلم ها و خدمات جریان ESPN+ که عرضه در ماه اوت سال 2019. ESPN Trey Wingo میزبان پنج جلد است.

در ساعت 9:30 p. m. ET ESPN2 خواهد televise “SEC طبقه: کتاب منینگ” یک فیلم مستند است که در ابتدا پخش شده در سال 2013 است که به بررسی زندگی شخصی و حرفه ای سابق می سی سی پی و NFL quarterback مورچه منینگ و چگونه او و همسرش مطرح فرزندان خود کوپر, Peyton و الی.

شب همچنان در 11 p. m. و با NFL فیلم’ “سوپر باول خلاصه بازی: سوپر باول XLIX – Indianapolis Colts مقابل شیکاگو خرس.” این اسناد منینگ را برای اولین بار سوپر جام پیروزی.

برنامه نتیجه گیری در 11:30 p. m. و با پخش “NFL بزرگترین بازی: 2015 مسابقات قهرمانی آسیا – Denver Broncos مقابل پرستان جدید انگلستان است.” مشخص شده است که منینگ را یکی مانده به آخر بازی. او بازنشسته در ماه مارس سال 2016 پس از Broncos ضرب و شتم Carolina در سوپر باول.

در اینجا ESPN2, برنامه نویسی, برنامه برای روز شنبه با شبکه را شرح هر یک از پخش.

7 p. m. (ET): Peyton مکان: Volume 1 – Peyton درایوهای 1920 Hupmobile با کمدین جی لنو در حالی که بحث در مورد اتفاقاتی که birthed NFL. او می اندازد عبور از بالای رادیاتور ساختمان در شهر نیویورک به کریس کارتر بررسی تکامل از کارفرمایی و گیرنده گسترده مواضع کشف تاریخ از پیش نویس NFL با جیم کرامر و مل Kiper و revisits بازی حماسی matchups با Ray Lewis.

7:30 p. m.: Peyton مکان: جلد 2 – Peyton می شود عضو افتخاری ‘دا خرس’ یاد می گیرد در مورد تاریخ لومباردی جایزه مذاکرات ‘بازی آفات’ با J. J. وات بازديد Wilson کارخانه در اوهایو که در آن NFL فوتبال ساخته می شوند و بیشتر.

8 p. m.: Peyton مکان: جلد 3 – Peyton می شود دفاعی مربیگری از Deion Sanders, گفتگو با برادر Eli در مورد غول’ درایو نهایی در سوپر باول XXXXII و فوق العاده پس از اتمام بررسی که کشته بیمارستان با جروم Bettis بازگو آدم Vinatieri بهترین ضربات می آموزد داستان پشت Brett Favre اولین touchdown تصویب در سوپر باول و بازديد هوستون Astrodome.

8:30 p. m.: Peyton مکان: دوره 4 – Peyton جشن شکرگزاری را با خانواده اش revisits معصوم پذیرش پیاده روی در وینس لومباردی را قدم به قدم و مذاکرات به جو مونتانا در مورد تاثیر افسانه ای سر مربی بیل والش.

9 بعد از ظهر: Peyton مکان: دوره 5 – Peyton بازدید توپ گلف با تام بردی بررسی الویس پریسلی فوتبال لمسی راهکار مورد بحث موضع کارفرمایی با NFL Hall of Famers بررسی تاریخچه NFL قهرمانی بازی و بازديد از رکود NFL افسانه در کانتون با پسر مارشال.

9:30 p. m.: SEC طبقه: کتاب منینگ – این فیلم به بررسی زندگی شخصی و حرفه ای سابق NFL و Ole Miss کارفرمایی مورچه منینگ و چگونه از دست دادن ناگهانی پدر خود نهفته زندگی او و راه او و همسرش مطرح شده خود را سه پسر کوپر, Peyton و الی. روایت جان گودمن و کارگردان روری Karpf.

11 p. m.: سوپر باول خلاصه بازی: سوپر باول XLIX: Indianapolis Colts مقابل Chicago Bears – بارگیریها شکست خرس 29-17 به عنوان منینگ را بدست آورده و اولین سوپر باول پیروزی.

11:30 بعد از ظهر: NFL بزرگترین بازی: 2015 مسابقات قهرمانی آسیا – Denver Broncos در مقابل New England Patriots – منینگ می اندازد دو touchdowns منجر به دنور به یک 20-18 کنفرانس قهرمانی و یک اسکله در سوپر باول 50.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>