‘مشهور IOU’ سری برتر ارائه عملکرد برک آوت برای HGTV در دوشنبه 13 آوریل


نیویورک [15 آوریل سال 2020] ستاره نکردم سری برتر از HGTV را مشهور IOUبه همت شبکه فوق العاده محبوب برادران دوقلو به خود جلب کرد و جاناتان اسکاتتحویل یک 0.92 P25-54 زندگی می کنند به علاوه همان روز امتیاز در دوشنبه 13 آوریل در 9 p. m. ET/PT—60 درصد افزایش نسبت به قبل از شش هفته و 88 درصد بالابر بیش از سال پیش سطح. این قسمت که آنه تعجب نوسازی از بازیگر تهیه کننده و دو بار جایزه اسکار® برنده براد پیتنیز به دست آورد یک 1.19 زندگی می کنند به علاوه همان روز رتبه در میان W25-54, 62 درصد افزایش نسبت به قبلی شش هفته و 80 درصد بالابر بیش از سال پیش سطح. همچنین در میان W25-54 آن #2 کابل برنامه در 9-10 بعد از ظهر سانس و #3 کابل برنامه در نسخه ی نمایشی برای شب. جذب بیش از 2.6 میلیون بیننده مشهور IOU به عنوان رتبه #2 جدید unscripted سری اصلی در کابل در میان P25-54 و W25-54 در این سال به تاریخ.

افراد مشهور IOU همچنین تحویل یک عملکرد قوی در دیگر دموی. قسمت دست آورد 0.63 زندگی می کنند به علاوه همان روز رتبه در میان M25-54, 55 درصد افزایش نسبت به قبل از شش هفته و 109 درصد بالابر بیش از سال پیش سطح. در این قسمت تحویل 1.23 زندگی می کنند به علاوه همان روز رتبه در میان P2+ و یک 2.40 زندگی می کنند به علاوه همان روز خانواده, امتیاز مربوطه 122 درصد و 106 درصد افزایش بیش از سال پیش سطح. قسمت های آینده خواهد شد از ویژگی های بیشتر در لیست افراد مشهور از جمله ملیسا مک کارتی, Viola Davis, Michael Bublé و Rebel Wilson.

“ما پیش بینی شده است اولین سری از افراد مشهور IOU برای ماه — و آن را یک لحظه جادویی برای HGTV گفت:” جین Latman رئيس جمهور, HGTV. “اولین قسمت بخش, الهام بخش حرکت و سرگرم کننده و شماره بگویم یکی دیگر از داستان های شگفت انگیز. ما عشق طرفداران نشان می دهد تا آنجا که ما انجام دهد و ما نمی توانیم صبر کنید تا آنها را پنج پرچین داستان که در آن افراد مشهور, تعجب عزیزان با زندگی در حال تغییر بازسازی.”

اولین سری از افراد مشهور IOU همچنین تحویل یک عملکرد قوی در شبکه سیستم عامل های دیجیتال. Facebook, Instagram و توییتر. در این قسمت HGTV را #2 بیشتر اجتماعی سری برتر به تاریخ و #4 کلی ترین واقعیت اجتماعی کابل سری برنامه در آوریل 13.

افراد مشهور IOU جدید فیلمهای HGTV سری که در آن هالیوود ستارههای خود را ابراز قدردانی عمیق خود را به افرادی که تا به حال تأثیر عمده ای در زندگی خود را با تعجب آنها را با بزرگ دلگرم خانه بازسازی است که همه را به اشک. ستاره نکردم, نشاط بخشی, سری امکانات به خود جلب کرد و جاناتان اسکات به عنوان کمک به آنها هر برنده جایزه مشهور با یک ویژه نوسازی.

HGTV ارائه می شود خانواده ها با relatable داستان سوپراستار املاک و مستغلات و نوسازی کارشناسان و شگفت انگیز خانه تحولات است که الهام بخش پرشور مخاطبان است. برای هر کسی که به دنبال سرگرم کننده و aspirational خانه و سبک زندگی, مطالب, HGTV محل می شود. HGTV ارائه می دهد: یک بالا 10 کابل شبکه که توزیع شده است به بیش از 87 میلیون خانواده های ایالات متحده; یک وب سایت HGTV.com که جذب به طور متوسط 10.3 میلیون نفر در هر ماه; های اجتماعی رد پای 21.2 میلیون; HGTV مجله ماهانه انتشار می رسد که بیش از یک میلیون خوانندگان و منحصر به فرد مجموعه ای از خانه گرا محصولات از طریق HGTV HOME™ مصرف کننده محصولات خط. بیننده می تواند تبدیل به طرفداران HGTV و تعامل با دیگر صفحه اصلی بهبود (persian) علاقه مندان از طریق Facebook و توییتر و پینترست و Instagram. HGTV متعلق به, کشف, Inc., یک رهبر جهانی در زندگی واقعی سرگرمی پوشا 220 کشور و منطقه که نمونه کارها شامل کانال دیسکاوری, شبکه غذایی TLC, Investigation Discovery Travel Channel, Trendhunter, Animal Planet, Science Channel و آینده چند پلت فرم JV با تراشه و جوانا گاینس ماگنولیا به عنوان به خوبی به عنوان خود: اپرا وینفری شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>