داده های تلفن همراه متقاعد رژیم صهیونیستی است. بیل لی را تعطیل تنسی است. این است آنچه که او را دیدم.

نشویل ساکنان را کاهش حرکات روزانه در نیم پس از کروناویروس اولین بار به شهر آمد اما روستایی شهرستانهای سراسر ایالت تنسی ساخته شده اند بسیار کمتر پیشرفت نسبت به کاهش شیوع این بیماری با توجه به داده های جمع آوری شده از میلیون ها نفر از تلفن های هوشمند است.

این اطلاعات گوشی کمک به رژیم صهیونیستی است. بیل لی پنج شنبه تصمیم به قفل کردن دولت با سفارش مردم به ماندن در خانه های خود. فرماندار قبلا در برابر این عمل انتخاب به جای اصرار — سفارش — ساکنان در خانه بمانند. اما لی گفت ترکیبی از تلفن ردیابی و جریان ترافیک داده ها در نهایت تغییر ذهن خود را.

“ما به وضوح دیدم که داده ها در دو یا سه روز است که تغییر حرکت Tennesseans که بسیار نگران کننده بود و آن نیز بسیار خطرناک” لی گفت. “این سخت است که بدانید چرا این اتفاق افتاده است. ما فقط می دانم که در آن است.”

این داده های ردیابی تلفن همراه منتشر شده آنلاین توسط فناوری راه اندازی Unacast ارائه می دهد یک اندازه گیری که چگونه بسیاری از ساکنان ماندن در داخل و اجتناب از سفر و گردهمایی. در چهار شهرستان که در آن ویروس به سخت ترین ضربه — Davidson, Shelby ویلیامسون و سامنر — داده ها نشان می دهد که جنبش از تلفن های همراه کاهش 50% و 44% 49 درصد و 46 درصد بود. بسیاری از بزرگترین قطره رخ داده است در همان تاریخ که مقامات شهر تعطیلی مدارس و بسته های غیر ضروری کسب و کار.

اما این الگوی ندارد تا در سراسر کشور. فراتر از دسترس شهرداران شهرستان که در عمل اولیه برای مبارزه با ویروس کاهش روزانه سفر بسیار کوچکتر شده اند.

بیشتر: آنچه که در مورد ایالت ‘امن تر در خانه’ سفارش صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. بیل لی

عضویت در خبرنامه: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus.

در 16 تنسی, شهرستان, برخی از مناطق روستایی و کم جمعیت, روزانه, جنبش تا به حال کاهش یافته است 25 درصد یا کمتر داده ها نشان داد در صبح روز جمعه بر اساس ردیابی سلول انجام چهار روز قبل از. بسیاری از این استان ها را گزارش کرده اند و تنها چند coronavirus بیماران تا کنون, اما خطرات ناشی از قرار گرفتن در معرض بیماری و مرگ باقی می ماند.

کوچکترین تغییر در همه تنسی گزارش شده از Marion County, west of Chattanooga که در آن سفر در روز کاهش یافته بود توسط تنها 1٪. شهرستان دیده است حداقل 14 مورد از coronavirus و یک ویروس مرتبط با مرگ است.

در روز پنج شنبه, Lee صحبت به طور مستقیم به Tennesseans در تلاش برای انتقال این خطر برای همه است.

“ما نیاز شما را به درک که در صفحه اصلی گزینه نیست,” او گفت:. “این یک نیاز برای سریع شکست COVID-19.”

‘به نظر نمی رسد مردم تشخیص شدت مشکل’

این Unacast تلفن همراه, اطلاعات جمع آوری شده برای تبلیغ کنندگان و خرده فروشان اما در حال حاضر دوباره با هدف مطالعه اجتماعی فاصله ارائه می دهد بیشتر علوفه به بهداشت عمومی طرفداران ایم که استدلال Lee دولت عمل بیش از حد ترس و شرم در پاسخ به کوروناویروس.

فرماندار در ابتدا در برابر درخواست از متخصصان پزشکی به تعطیل دولت است. روز دوشنبه او صادر ایالت سفارش “به شدت اصرار” Tennesseans به ماندن در داخل اما متوقف کوتاه الزامی آنها را به انجام این کار به “محافظت از آزادیهای شخصی.”

در پاسخ پزشکان بارها و بارها استدلال عبارت از لی منظور مطابقت ندارد جدیت مرگبار بیماری همه گیر.

“من در مورد شما نمی دانم, اما اگر شما را رانده ایم گذشته از فروشگاه های مواد غذایی و یا انبار خانه من دیدن این پارکینگ در حال کامل,” دکتر گفت: Tufik اسد بحرانی مراقبت پزشک در ویلیامسون مرکز پزشکی. “به نظر نمی رسد مردم تشخیص شدت مشکل است. و من فکر می کنم بخشی از این مسئله است که اصرار و دستور حمل وزن های مختلف.”

CORONAVIRUS: بهداشت ، بیل فرست می پیوندد پزشکان درخواست برای قوی تر عمل از فرماندار تنسی

پزشکان دیگر را مورد انتقاد چگونه Lee اجازه داده است بسیاری از کسب و کار به نگه داشتن عامل. دکتر آرون Milstone که رهبری مبارزات انتخاباتی به فشار فرماندار گفت: گسترده زبان فرماندار دستور اجرایی اجازه می دهد تا کسب و کار از فروشگاه های الکترونیکی به مدارس رانندگی به باز بماند.

برای مثال, سرگرمی, لابی, فروشگاه صنایع دستی که پلیس مجبور بسته در چهار متحده همچنان به فعالیت در نشویل تحت معافیت اعمال می شود که به کسب و کار فروش کار-از-خانه محصولات.

“شما می توانید به هر کوچکتر جامعه روستایی در سراسر کشور … و پیدا کردن کسب و کار باز است که نباید باز شود چرا که آنها سقوط در زیر این چتر گسترده ای از کسب و کار ضروری,” Milstone گفت. “وجود دارد بسیاری از حفره های در این اصرار که بدون دستور شما داده می شود هر کس یک راه گریز برای باز بماند.”

لی گفت: “او با توجه به تنظیم خود را اجرایی منظور نزدیک تر کسب و کار اما تاکید کرد که تصمیم گیری های مایع هستند.

سفر کند و پس از تام هنکس مریض شدم

Unacast یک شرکت نروژی با دفاتر در نیویورک است بخش کوچکی از یک کمتر شناخته شده در صنعت است که جمع آوری داده های مکان از تلفن های همراه برنامه های اغلب بدون اطلاع کاربر و تجزیه و تحلیل آن برای فروشندگان و تبلیغ کنندگان. این شرکت می گوید این جمع آوری اطلاعات ناشناس از “ده ها میلیون نفر” از تلفن های همراه و سپس extrapolates که داده ها را برای اعمال به کل جمعیت.

در این مورد داده شده است اعمال می شود به Unacast رایگان اجتماعی فاصله بیاد که این شرکت قصد دارد برای به روز رسانی و گسترش به عنوان coronavirus گسترش می یابد.

با توجه به Unacast scoreboard, تنسی, سفر در روز کاهش یافته است 38 درصد از مارس 29. داده ها به روز رسانی روزانه است اما در فاصله چند روز برای اطمینان از دقت ، به این دلیل که اطلاعات نشدم نیست و در عین حال نشان می دهد تاثیر اجرایی صادر شده توسط Lee روز دوشنبه یا پنج شنبه.

اما آمار نشان می دهد که چگونه این ویروس نهفته جنبش در طول چند هفته گذشته. سفر روزانه شروع به رها کردن در مارس 11 — خیره کننده در توسعه این بیماری همه گیر. در طول چند ساعت چند عمده داستان را شکست: بازار سهام کاهش یافت رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوع برخی از سفر از اروپا و NBA لغو آن فصل و بازیگر تام هنکس و همسرش اعلام کرد که آنها تا به حال ویروس.

دکتر دیوید Aronoff, یک متخصص بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت گفت: این هفته Unacast اطلاعات ناقص است اما به نظر می رسد برای تعیین کمیت و کاستی در یک ایالت پاسخ به این ویروس.

“این داده ها نیست گرانول – آن را نمی کند به ما بگویید چه هدف جنبش بود – اما آن را نشان می دهد وجود دارد این است که بیشتر ما می توانیم در این فضا” Aronoff گفت.

این Unacast داده ها نیز به نظر می رسد برای نشان دادن آنچه که در حال کار است. در برخی از جوامع که در آن اجتماعی فاصله محدودیت شده اند موظف به هفته الگوهای پدید آمده اند.

شهرهای نشویل تنسی ناکسویل و اولین کسانی بودند که جوامع در تنسی به تشخیص coronavirus اما سفر در این شهرستانها نیست به طور چشمگیری افت تا حدود یک هفته بعد زمانی که مدارس تعطیل شد برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض ویروس.

چند روز پس از آن شهرداران در تمام شهرستانها صادر stay-at-home سفارشات که بسته های غیر ضروری کسب و کار. در نتیجه در هر شهر همان بود: یک روز افزایش در سفر به احتمال زیاد به عنوان ساکنان نگردند تا در منابع پس از آن سفر در حال سقوط به پایین ترین نقطه در روز پایانی از داده های جمع آوری شده توسط Unacast.

Unacast جواب نداد سوال در مورد دقیقا چگونه آن را جمع آوری داده های مکان از تلفن های همراه و یا چه برنامه ارسال آنها از این اطلاعات است. یک سخنگوی شرکت گفت: این اطلاعات توسط “ناشناس” و فن آوری است که extrapolates نتایج اختصاصی است.

برت Kelman است مراقبت های بهداشتی گزارشگر برای Tennessean. او را می توان در 615-259-8287 و یا در [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @brettkelman.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>