مرکزی میزبان جمعی عجیب و غریب مجازی شکار تخم مرغ شما نمی دانستید شما نیاز در حال حاضر

زمانی که دیل Mackey, co-founder مرکزی جمعی می گوید: یک رویداد ممکن است عجیب او را به میزبانی در عین حال شما می دانید همه چیز در مورد عجیب و غریب. این رویداد فضایی شده است وام به یک مینیاتور اسب petting zoo, تعجب, عروسی با unexpecting غریبه به عنوان مهمان و تعداد زیادی از دیگر حواس پرت توابع.

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس صاحبان کسب و کار مجبور به گرفتن خلاق اما مرکزی جمعی اواز یا موسیقی دو نفری از Mackey و همسرش, Shawn پوینتر هستند مصرف آن را به سطح بعدی با “اولین انسانی مجازی ماشین پنجه شکار تخم مرغ عید پاک در تاریخ” این جمعه.

“از آنجا که همه از این آغاز شده است و ما به فکر راه را به ماندن متصل به جامعه ما و ایجاد سبکی و راه های حمایت دیگر کارآفرینان خلاق مثل ما” Mackey گفت ناکس اخبار.

Mackey پنهان خواهد شد جایزه تخم مرغ پر شده با موضوعات از ناکسویل سازان در اطراف مرکزی جمعی در حالی که چشم بند و دستکش اسم حیوان دست اموز (پوینتر) احساس می کند برای تخم مرغ مانند یک انسان ماشین پنجه. شرکت کنندگان در انتخاب یک زمان به لحن در Instagram زندگی می کنند و فریاد در جهت پوینتر به ادعا می کنند جایزه خود را.

این است Mackey و پوینتر آخرین تلاش برای گرد هم آوردن افراد در حالی که بسیاری از آنها در خانه ماندن به سرعت گسترش ویروس. آنها همچنین ایجاد یک جعبه نسخه از ماهنامه “ورزش خوب شب” به پست تمام رمز و راز و سرگرم کننده از این رویداد به طور مستقیم به درب خانه در سراسر کشور است.

“ما در حال حاضر برخی از سرد محلی موجودی از ما جعبه و ما فکر این امر می تواند یک راه عالی برای ارتباط برقرار کردن با مردم در یک نوع از بازی نشان می دهد تنظیم” Mackey گفت.

هر کسی در ایالات متحده می تواند پیوستن به شکار آنلاین. همه آنها باید انجام دهید این است که کمک مالی به هر مقدار پول به فضای رویداد از طریق پی پال یا Venmo رزرو یک شکاف زمان در مرکزی جمعی سایت و بازی در Instagram زندگی می کنند. شکارچیان تخم مرغ می تواند برنده هنر دیل سرخ شده پای, طلا و جواهر, شمع, کاغذ توالت و بیشتر. برنده خواهد شد از طریق پست و یا ارسال دیجیتالی توسط Mackey.

“ما همیشه در حال تلاش برای انجام به عنوان بسیاری از خارج وجود دارد چیزهایی که ممکن است” Mackey گفت. “وجود دارد یک کل جدید جالب چالش و سطح عجیب و غریب که ما حرکت آنلاین برای پیدا کردن شادی در این هرج و مرج اما این همه در مورد به هم چسبیده.”

ایمیل Allie Clouse در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @allie_clouse. اگر شما لذت بردن از Allie پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>