CES 2021 می شود آخرین COVID-19 مصدوم


لوازم الکترونیکی مصرفی نمایش تبدیل شده است و شاید بزرگترین رویداد تجارت سانحه COVID-19 عصر.

رویداد تولید کننده مصرف کننده فن آوری ارتباط (فرهنگ و هنر) امروز اعلام کرد که 2021 رویداد در اصل مجموعه ای به گشودن در لاس وگاس ژانویه 6-9 خواهد شد نقل مکان کرد به یک آنلاین-فقط فرمت.

همچنین بخوانید: Coronavirus لغو: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد چگونگی شیوع تأثیر جهانی Media-Tech وقایع کسب و کار

“در میان همه گیر و رو به رشد بهداشت جهانی نگرانی ها در مورد گسترش COVID-19 آن را فقط ممکن است با خیال راحت به تشکیل ده ها هزار نفر از مردم در لاس وگاس در اوایل ژانویه سال 2021 برای دیدار و انجام کسب و کار در فرد” گفت: Gary Shapiro, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت فرهنگ و هنر. “فن آوری کمک می کند تا ما همه کار یاد بگیرند و اتصال در طول همه گیر – و نوآوری را نیز به ما کمک reimagine CES 2021 آورد و هم به جامعه فن آوری در راه معنی دار. با تغییر به یک پلت فرم دیجیتال برای 2021 ما می تواند ارائه یک تجربه منحصر به فرد است که کمک می کند تا شرکت کنندگان با اتصال موجود و مخاطبان جدید.

“ما برنامه ریزی برای بازگشت به لاس وگاس CES 2022 ترکیب بهترین عناصر فیزیکی و دیجیتال نمایش” شاپیرو اضافه شده است.

CES سال 2020 به خود جلب کرد 170,000 شرکت کنندگان و بیش از 4,400 شرکت گسترش بیش از 2.9 میلیون فوت مربع از فضای طبقه, فرهنگ و هنر, گفت:. حضور و غیاب پایین بود توسط 175,000 از 2019.

این تنها آخرین media tech کنوانسیون به تسلیم شدن به این بیماری همه گیر با 2020 تکرار NAB Show, IBC و SCTE-ISBE کابل-Tec نمایشگاه همه در حال حرکت آنلاین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>