Chaifetz عرصه فاکس تئاتر انصراف از حوادث آینده بیش از Coronavirus

برای بزرگنمایی کلیک کنید The Fox Theatre has cancelled everything on its calendar through March 31. - JON GITCHOFF

  • جان GITCHOFF
  • روباه تئاتر را لغو کرده است, همه چیز در تقویم خود را از طریق 31 مارس است.

این رویداد لغو همچنان در پور به عنوان فعال تر COVID-19 coronavirus مهار اقدامات در محل قرار داده شده توسط St. Louis مقامات شهرستان.

پس از اعلام توسط رئیس St. Louis وزارت بهداشت فردریک Echols و شهردار Lyda Krewson که وقایع که در قرعه کشی 1000 یا بیشتر مردم ممنوع خواهد شد در شهرستان Chaifetz عرصه و روباه تئاتر باید هر یک از اعلام لغو گسترده از حوادث که در تقویم خود را.

این Chaifetz اعلام کرد در یک بیانیه پنج شنبه بعد از ظهر که از آن خواهد شد بسته شدن درب های خود را از طریق 30 آوریل.

“امروز, شهر St. Louis صادر اضطراری برای بهداشت عمومی و منع حوادث با شرکت کنندگان در بیش از 1000 نفر” می خواند بیانیه. “بلافاصله موثر Chaifetz عرصه خواهد شد و تا اطلاع ثانوی بسته. در فراوانی از احتیاط محل خواهد بود کاملا تمیز در حالی که بسته شده است. ما در حال حاضر به برنامه ریزی مجدد تمام وقایع از طریق مارس 30 و ارائه خواهد شد به روز رسانی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. لطفا توجه داشته باشید, طرفداران را تشویق به خود را حفظ نرمی استخوان تا تاریخ جدید اعلام کرده است.”

لغو خواهد شد و اثر چندین رویداد در تقویم از جمله متوقف می شود توسط Sturgill سیمپسون; NF; افسانه هیپ هاپ تور شامل Juvenile Mystikal, Scarface, 8Ball & MJG Bun B و DJ Quik; و هزاره تور شامل Omarion, Bow Wow, Ying Yang Twins قشنگ ریکی, Ashanti, Soulja پسر لوید و Sammie.

“نمایندگان از همه این حوادث درک ما نیاز به کمک به جلوگیری از گسترش این COVID-19 coronavirus” جرمی Huelsing, Chaifetz مدیر کل گفت: St. Louis Post-Dispatch. “ما ایمیل مهمانان به طور مستقیم در مورد وضعیت هر رویداد به عنوان جزئیات را تایید کرد و به روزترین وضعیت در دسترس خواهد بود بر روی ما حساب های رسانه های اجتماعی و وب سایت. ما قدر درک عمومی.”

روباه تئاتر نیز لغو است این وقایع در تقویم خود را از طریق 31 مارس است.

“با توجه به بیانیه دفتر شهردار شهر سنت لوئیس که جمعیت تجمع بیش از 1000 نفر ممنوع تا اطلاع ثانوی اجرای برنامه ها و تورهای در افسانه روباه تئاتر شده اند به تعویق افتاد تا مارس 31” می خواند بیانیه ای از برگزاری.

که لغو لیسانس زنده در مرحلهبرنامه ریزی برای مارس 13 و چارلی و کارخانه شکلات سازیرا برای اجرا از مارس 17 از طریق مارس 29.

“برنامه ای برای برنامه ریزی مجدد در حال حاضر در جریان” بیانیه ادامه می دهد. “دارندگان بلیط باید نگه دارید به بلیط خود را — آنها مفتخر خواهد بود در تاریخ جدید. تصمیم گیری در مورد دیگر نشان می دهد آینده ساخته خواهد شد به عنوان ما به دنبال تحول وضعیت با COVID-19 ویروس و شهر سنت لوئیس ” تعیین طول این ممنوعیت است.”

این لغو دنبال رویدادهای چند که nixed در حال حاضر دیروز و امروز از جمله لغو بازی های ورزشی و رژه به عنوان اقدامات برای جلوگیری از گسترش COVID-19 ramped تا شهر رسمی و شهروندان به طور یکسان.

و متاسفانه ما انتظار داریم که بیشتر رویداد لغو قبل از این است که همه گفته و انجام می شود. برای اقامت تا تاریخ, اینجا کلیک کنید و یا نگه داشتن چک کردن پشت در riverfronttimes.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>