Chance The Rapper تجدید Fanbase ایمان در RodeoHouston اولین

Chance The Rapper
NRG ورزشگاه
6 مارس سال 2020

در اواخر بهتر از هرگز, به عنوان آنها می گویند.

بپرسید هر Chance The Rapper, فن, و آنها به شما بگویم گرمی برنده جایزه خواننده و ترانه سرا بود و قرار است به اجرا در هوستون در ژانویه. این مرد 26 ساله در شیکاگو بومی اعلام کرده بود یک تور در حمایت از اولین آلبوم این روز بزرگو برنامه ریزی شده بود به بازی بازی های تویوتا مرکز فقط چند هفته به تقویم سال.

اما فقط پنج متوقف می شود به این سفر فرصتی به تاخیر افتاد و سپس پس از آن لغو باقی مانده 32 تاریخ. او با اشاره به تولد دوم خود و از طریق یک Instagram پست ابراز تمایل خود را به “بود با خانواده برخی از موسیقی های جدید و توسعه (او) بهترین نمایش تاریخ.” اما اینترنت نیست آن را خرید.

فرصت در نظر گرفته شد به کار در رسانه های اجتماعی برای دعوت کردن تور که بسیاری از طرفداران این باورند بود سقط به دلیل تعهد خود به عنوان یک پدر اما با توجه به ضعیف فروش بلیط های زیر به طور کلی ولرم پاسخ به روحانی رپ آخرین نسخه.

اما به عنوان شانس آن را داشته باشد هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان با استعداد و هنرمند یک فرصت برای انجام درست نزدیک به 62,000 طرفداران جیغ شده بود که تحقیر شده میبیند و آن را لعنت اگر شانس نمی توان بیشتر از آن.

ابتدا با یکی از ترین عفونی, آهنگ به روز, 2016 را “بدون مشکل” احتمال راه اندازی شد و به اولین RodeoHouston عملکرد با اعتماد به نفس و تکبر راه رفتن از یک جانباز, پشتیبانی روی صحنه توسط یک گروه زندگی می کنند و یک گروه کر.

Chance delighted the crowd with a plethora of deep cutsگسترش

شانس خوشحال جمعیت با مجموعهای از کاهش

عکس مارکو تورس

یک غول انگشت وسط به ضبط صنعت “بدون مشکل” به نمایش شانس در بهترین حالت: یک بیت متظاهر اما به شدت خدا را شکر و شادمانی است. او به دنبال بازکن با یک تعداد انگشت شماری از آهنگ خود را جشن گرفته سه نفر از mixtapes – 10 روز, اسید رپ و کتاب رنگ آمیزی – قبل از ورود به جدیدتر خاک با آیاتی از DJ Khaled به “من” و Kanye غرب “فوق سبک پرتو.”

آن نبود تا هشتم آهنگ شب که طرفداران یادآور شد از این روز بزرگ. چهار آهنگ از فرصتی است مناسب برای اولین بار آلبوم “همه روز” “من به شما (همیشه و برای همیشه لطفا برای),” “خوش تیپ” و “خورشید پایین می آیند” – کهنه شد به وسط مجموعه ساخت برای کسل کننده ترین لحظات در غیر این صورت پویا شب.

فرصت به سرعت بهبود آوردن جمعیت به پای خود را با یک تفسیر بزرگ وزارت معارف را “Barre عزیزم.” قبل از این آهنگ او استادانی عشق خود را برای هوستون آن فرهنگ و آن زنان یعنی همسر خود را کیرستن که شد از شاخه فرعی رودخانه شهرستان است.

که وسط بیت عين جمعه در خدمت به عنوان یک یادآوری که چرا طرفداران سقوط در عشق با شانس موسیقی در وهله اول. او در زمان متفکر از بین بردن کفش ورزشی خود را در “باران اسیدی” زیر یک خط در مورد دوستان بودن قتل برای خود Nikes; در زمان های جذاب, ابراز تحسین برای بازار مال فروشان و حاضران در آن; و در مجموع ممنون. از طریق آن همه او همچنین یک کمی دیوانه در حال اجرا در اطراف صحنه مانند یک مرد دیوانه و کار کاملا عرق.

آیا آن را برای cancelations? احتمالا نه. در حالی که طرفداران در منطقه هوستون بیشتر ممکن است متقاعد بشود با نشان دادن مقدار زیادی از دیگران در سراسر شمال امریکا هنوز هم احساس نادیده گرفته شده و فرصت را باید به کار سخت برای بازسازی خود را با نام تجاری. اما برای کمی بیش از یک ساعت HLSR شرکت کنندگان قادر به فراموش کرده ام در مورد تمام درام و لذت بردن از یک پرشور عملکرد توسط یکی از منحصر به فرد ترین صدای رپ بازی امروز.

و برای که – درست مثل شانس – ما سپاسگزار.

لیست مجموعه
هیچ مشکل
نعمت
کره کاکائو بوسه
سلول های مغز
باران اسیدی
من یکی
فوق سبک پرتو
در تمام طول روز
من شما (همیشه و برای همیشه)
خوش تیپ
خورشید پایین می آیند
Barre کودک (بزرگ وزارت معارف جلد)
Mop (feat. TisaKorean)
مواد غذایی
دوستان تابستان
همه ما رو
Juke جم
همان مواد مخدر
نعمت (Reprise)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>