این ناکسویل از Charles D. “چارلی” Susano جونیور را تحت یک تغییر عمده زمانی که او بازنشسته به عنوان قاضی از تنسی دادگاه تجدید نظر در تاریخ 30 آوریل.

برای اولین بار وجود دارد نوتردام بنر که آویزان بر روی یکی از درب دفتر در راهرو تنسی ساختمان دادگاه عالی در خیابان اصلی. نوتردام است که در آن بومی Knoxvillian به کالج رفت و مورد مطالعه قرار حسابداری و فلسفه فارغ التحصیل مگنا اظهار تقدیر در سال 1958. بنر پایین خواهد آمد.

سپس یک کپی از رای گیری برای نمایندگان برای جیمی کارتر در حزب دموکرات اولیه ریاست جمهوری در 25 مه سال 1976 است که گیر کرده بین برخی از کتاب ها در یک میز. او ذکر شده در انتخابات همراه با خانم Charles J. Leeکه نام دور. که از دیوان عدالت شارون لییکی از Susano بهترین دوستان است.

“من در بر داشت که در زیرزمین آورده و آن را به “شارلی” عدالت لی گفت.

Susano به پایان رسید تا رفتن به این کنوانسیون در شهر نیویورک که در آن سال به عنوان یک جایگزین نماینده. و از آن مطمئن بود خیلی بهتر از سال 1972 انتخابات ریاست جمهوری سال وقتی که او رفت و به کنوانسیون دموکراتیک در ساحل میامی به عنوان نماینده همراه با اواخر وکیل Mike Rowland. این زمانی بود که ایالت داکوتای جنوبی جورج مک گاورن شد ریاست جمهوری نامزد.

“مک گاورن به خود (پذیرش) نشانی در ساعت 3 صبح به من گفت: Mike ‘این نیست نگاه مانند آن را برای رفتن به یک پایان خوب,’ ” Susano به یاد می آورد. آن را نمی برای McGovern. این دموکرات تنها در زمان ناحیه کلمبیا و ماساچوست دست به ریچارد نیکسون رئیس جمهور در انتخاب مجدد پیشنهاد. خواه رئیس جمهور بعد مجبور به استعفا شد.

کارتر رای گیری خواهد به خانه با او همراه با بسیاری از دیگر یادگاران از جمله کسانی که مربوط به دانشگاه تنسی که در آن او موفق به دریافت مدرک حقوق خود را در سال 1963.

Susano خواهد شد که 84 در مارس 24, شده است در دولت دادگاه تجدید نظر پس از سال 1994 زمانی که برای اولین بار منصوب سپس توسط رژیم صهیونیستی. ند McWherter برای پر کردن جای خالی. او انتخاب شد در ماه اوت سال 1994 و پس از آن مجددا انتخاب پس از آن. او برگزار شد و موقعیت برای 25 سال بیش از هر کسی در تاریخ دولت. او قاضی از 2012 تا 2014.

بازنشستگی خود را خواهد اثر را مارس 30. آخرین انتخابات پارلمانی در سال 2014 یعنی دو سال باقی مانده در هشت سال مدت است. رژیم صهیونیستی. بیل لی را تعیین جانشین او به خدمت تا انتخابات بعدی در سال 2022.

پذیرش تجلیل Susano برگزار خواهد شد 4:30-6 p. m. Feb. 28 و در شرق تنسی تاریخچه مرکز. درخواست رزرو Susanoretirement@gmail.com.

این بازنشستگی قاضی بسیار Knoxvillian با ایمان کاتولیک نفوذ قوی در زندگی خود. او فارغ التحصیل از کاتولیک دبیرستان و یک عضو از قلب مقدس کلیسای جامع. او کاتولیک و هیجان نوتردام-بازی ارتش پس از جنگ جهانی دوم منجر به یک تصمیم به حضور در دانشگاه نوتردام در ایندیانا, او گفت:. کاتولیک موسسه بود که تنها دانشگاهی که به او فرستاده می شود یک برنامه کاربردی است.

“من خیلی مهربان برای این فرصت. اولین بار که من پا در محوطه بود که من به آنجا رفتم برای ثبت نام. مادر که بسیار صرفه جو قرار داده و من در یک تازی اتوبوس (به وجود آوردن). این یک تجربه واقعی است. من آمد به آن را دوست دارم” Susano گفت.

اولین کار پس از فارغ التحصیلی در یک شرکت حسابداری در شهر نیویورک است.

“من حدود یک ماه و من که غریب فرد بر روی این سیاره را,” او گفت:. او همچنین تا به حال 1 (برای سربازی) پیش نویس وضعیت و فقط منتظر به پیش نویس “به خارج (از نیویورک) برازنده است.” او تدوین شد و در اکتبر سال 1958 و در خدمت دو سال در ارتش که بیشتر آن در آلمان است.

سپس او به ناکسویل و رفت به مدرسه قانون است. پس از فارغ التحصیلی او یک کارمند قانون به همیلتون برنتالقضات از تنسی دیوان عالی کشور برای یک سال مشغول به کار به عنوان دستیار دادستان کل برای یک سال و تمرین قانون 30 سال با شرکت حقوقی Bernstein, Susano و پله و بعد با Susano, Sheppeard, جوردانو و سوانسون تا زمانی که منصوب به نیمکت. در اوایل حقوقی خود را حرفه ای او رئیس Knox County حزب دموکرات و یک عضو از دولت دموکرات کمیته اجرایی.

او و سابق کارولین پادشاه ازدواج در سال 1964. آنها سه فرزند استفان ماریا و چارلز سومکه Knox County مدار منشی دادگاه انتخاب به عنوان یک جمهوری خواه است. وجود دارد و شش نوه دارد.

Susano گفت که او نمی باید هر گونه سرگرمی بنابراین در دوران بازنشستگی او قصد دارد برای قرار دادن با هم سابقه خانوادگی خود را در نوعی از قالب کتاب است. او ویرایش یک کتاب “به یاد ایالات متحده منطقه قاضی رابرت L. Taylor” مجموعه ای از خاطرات منتشر شده در سال 2009.

“من نسل دوم خانواده ایتالیایی. من پیدا کردن یک مقدار زیادی در مورد پدر من,” او گفت:. پدر چارلز Sr.رشد در Uniontown, پنسیلوانیا و زخم در میشیگان جایی که او ملاقات کرد و قاضی را Eloise Donderoو دریافت مدرک کارشناسی ارشد در رشته شیمی در دانشگاه میشیگان. خانواده زندگی می کردند در ناکسویل و اوک ریج به عنوان چارلز Sr. مشغول به کار به عنوان یک شیمیدان تحلیلی برای TVA و بعد تنسی ایستمن شرکت ، کار بر روی پروژه منهتن.

Susano است که به خوبی شناخته شده برای زنده ماندن در یک قسمت sleepwalking در خانه اش در سال 1993 است که همچنین در سمت چپ او برای همیشه فلج شده از قفسه سینه به پایین. او با استفاده از یک ویلچر موتوری برای تحرک. از جمله جوایز او دریافت کرده است در حال شجاعت در برابر سختی جایزه از ناکسویل کانون در سال 2004 و Knoxville ناتوانی مرکز منابع روح ادا جایزه در سال 2007.

برای خدمات خود را به عنوان یک قاضی او را دریافت عدالت Frank F. Drowota III برجسته قضایی جایزه خدمات در سال 2017 و استیناف قاضی سال از هیئت آمریکایی از محاکمه طرفداران تنسی فصل در سال 2003.

پرسید که چرا او بازنشسته است و در این زمان Susano حس شوخ طبعی نمایش داده شد او در پاسخ گفت: “من پیر مردم در حال حاضر. چگونه این اتفاق افتاد؟”

پوشش تا به موفقیت SUSANO: قضات و وکلا دیگر از سراسر شرق تنسی باید به ارائه برنامه های کاربردی به نام به بخش شرقی از تنسی دادگاه تجدید نظر.

فرماندار شورای قضایی قرار ملاقات را در نظر 16 متقاضیان که شامل مدار قضات ویلیام Ailor و کریستی دیویس از ناکسویل و تابستان McMillan, همسرم, از مدار Judge Greg McMillan و ارشد کارمند قانون به دیوان عدالت شارون لی. اسامی سه نامزد خواهد شد و فرستاده شده به رژیم صهیونیستی است. لی برای انتصاب به دادگاه اجرا می شود که تا سال 2022.

اتفاقا شارون لی تنها به خدمت در دادگاه تجدید نظر قبل از تبدیل شدن به یک دادگاه عالی عدالت در تاریخ این دادگاه پس از آن تاسیس شد در سال 1925. برخی از حقوقدانان معتقدند که استاندار را تحت فشار برای انتصاب یک زن برای موفقیت Susano.

فرماندار شورای اسلامی است که انتظار می رود برای دیدار در ناکسویل در اواخر فوریه. متقاضیان خواهد بود مصاحبه در یک جلسه عمومی با این شورا انتظار می رود رای گیری بلافاصله بعد از مصاحبه به جلو سه نام به رژیم صهیونیستی است. Lee.

وکلای افکار در گفتگو: امتیازهای به دنبال انتخابات در مسابقات مربوط به سیستم عدالت در مارس 3, Knox County رای گیری شانس بهتر از مخالفان در یک کاندیدای عضو نظرسنجی انجام شده توسط ناکسویل کانون.

بررسی های انجام شده به صورت الکترونیکی Jan. 21-28 با 507 اعضای شرکت KBA گزارش شده است. این بررسی در خواست اعضای ارزیابی هر نامزد به طور کلی مناسب برای دفتر و به رای هر نامزد با توجه به این گزینه: به شدت توصیه, توصیه, توصیه نمی شود, به شدت توصیه نمی شود و نمی دانم نامزد شده است. KBA گفت: نظر سنجی طراحی شده است برای هدایت رای دهندگان که در غیر این صورت ممکن بود نا آشنا با نامزد.

قاضی دادگاه کیفری Kyle Hixsonمنصوب توسط رژیم صهیونیستی. لی در ماه دسامبر زمانی که قاضی باب مک گی بازنشسته بود و میانگین وزنی نمره 3.42 بیش از حریف خود را وکیل Wesley سنگکه به طور متوسط وزن بود 3.22 در این نظرسنجی.

مدافع اریک Markhamنیز منصوب شده توسط رژیم صهیونیستی است. لی در ماه اکتبر پس از مارک استفنز بازنشسته تا به حال به طور متوسط وزن از 3.52 در مقایسه با حریف رندا لی نمره 2.05. در این مسابقه 316 وکلا گفت: آنها نمی دانند رندا لی و 288 گفت: آنها نمی دانند Markham که بیشترین در میان همه نامزدها.

معاون قانون شهرستان کارگردان David Buuck تا به حال به طور متوسط وزن از 3.07 برای موفقیت بلند مدت محدود قانون شهرستان مدیر جوانه آرمسترانگ در مقایسه با مدار سابق منشی دادگاه کتی Quist Shanks, که تا به حال به طور متوسط وزن از 2.62.

“هدف این است که به حمایت از هیچ کاندیدای خاص بلکه برای اطلاع رسانی از نظرات بسیاری از وکلای فعال تمرین در شرق تنسی در مورد نامزدهای تناسب اندام به خدمت در نهادهای عدلی و قضایی و مرتبط با دفاتر که آنها به دنبال انتخابات است. این ناکسویل کانون با خوشحالی به ارائه این خدمات به اعضای جامعه ما که چند اگر هر گونه برخورد با دادگاه سیستم” ناکسویل کانون جمهور هانسون Tipton گفت: در یک نسخه. “رای دهندگان اطلاع حیاتی برای کارآمد دولت عدالت است.”

همه این نامزد جمهوری خواهان با دموکرات ها در حال اجرا است. مستقل Sherif Guindiخواهد بود در Aug. 6 رای گیری. اولین روز رای گیری زودهنگام شنبه است.

Georgiana تاک بازنشسته نگهبان اخبار مرتبط ویرایشگر. او ممکن است در رسید gvpolitics@hotmail.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im