تغییر بار


این درد دل نیست و مورد آخر این هفته ساعت تغییر از “استاندارد” به “نور روز صرفه جویی در زمان”. اگر چه من یک مشکل با آن, از آنجا که بسیاری از مردم هرگز شکل از زمانی که به استفاده از “EDT” در مقابل “EST” یا “PST” در مقابل PDT. اجازه دهید فقط ترک کردن وسط حرف و (فرض کنید ما می دانیم که بخشی از نقشه ما) فقط می گویند ET, CT, MT یا PT. این آثار در طول سال.

در واقع زمان وسواس با زمان شامل رسانه های دراماتیک تجدید نظر در “وقتی که” همه چیز اتفاق می افتد با شروع توزیع سیاست. ماه گذشته اسکار رقابت دوباره مطرح سوال از زمان همراه با تصمیم گیری در مورد “که” محتوای اول به نظر می رسد. به طور خاص, Netflix منتشر شد “در ایرلندی” و “Les Misérables” (یک فیلم در بهترین بین المللی از ویژگی های دسته) نمایشی چند هفته قبل از آنها رفت و آنلاین. هدف این بود برای ساخت اسکار وزوز قبل از جریان آنها. (نه فیلم برنده آن جایزه اسکار.) Netflix بکشد تاکتیک آینه که گرفته شده توسط Amazon Studios در سال 2017 برای “منچستر توسط دریا” که عرضه در تئاتر قبل از ظاهر شدن آنلاین (و آیا برنده سه اسکار که در سال اول به صورت یک جریان تولید).

و در ماه آینده شما را بشنود yowls از رسانههای وقتی که طاووس – جدید Comcast NBCUniversal کمدی جریان خدمات – تعمیرات اساسی سنتی زمان بندی در حال اجرا خود را در اواخر شب پخش مدافعان چند ساعت زودتر از زمان تاریخی اسلات. The Tonight Show Starring Jimmy Fallon و اواخر شب با Seth Meyers جریان خواهد شد در مدت کوتاهی پس از ثبت هر شب (در 8 و 9 شرقی به ترتیب زمان) – قبل از نشان می دهد که از طریق برنامه تلویزیونی پخش اعضا در حدود 11:35 ساعت و 12:35 am ET.

همه از این در حال وقوع است در طول یک دوره زمانی که زمان است که مختل بی شمار و غیر منتظره عوامل است. South by Southwest (SxSW) است که هنوز هم برنامه ریزی شده برای شروع در Austin در چند روز آینده. اما اپل است که برنامه ریزی شده بود را به برخی از جدید خود را در جریان تولیدات به جشنواره است کشیده از دستور کار عنوان شده است Netflix و Amazon Studios و Facebook. به طور جداگانه سالانه MIPTV (Marché بین المللی des Programmes de زمینی تلویزیون) تصویری برنامه نویسی در بازار جشنواره کن (برنامه ریزی شده برای شروع در اواخر ماه مارس) لغو شده است به طور کامل. COVID-19 coronavirus سرزنش شد برای کسانی که تصمیم گیری.

خیلی بد ویروس, ورود همزمان با حوادث زمان. این لغو حاکی از تغییرات قابل توجهی در آینده توزیع برنامه برای برخی از نشان می دهد.

آنچه باعث می شود زمان بندی و انتشار برنامه ریزی و حتی بیشتر مهم است که آن را می آید در میان رشد متقاطع بین تئاتر و ساخته شده-برای-تصویری توزیع. که نشان دهنده یک موضوع جداگانه ای برای بحث ثابت به ویژه در میان دانشکده های مختلف (تلویزیون و تصویر متحرک) و اتحادیه های کارگری. ضمنی و در تمام این بحث این است که عدم اطمینان از نحوه, که در آن و زمانی که بینندگان را در مصرف مورد نظر خود را برنامه نویسی.

طاووس طرح به هوا NBC اواخر شب نشان می دهد نشانه اولین بار که “زنده” برنامه های تلویزیونی خواهد شد و جریان قبل از خود خطی پخش – یک نقطه از مشاجره جدی برای تلویزیون محلی وابسته است که نه تنها به صورت بالقوه بینندگان از دست دادن بلکه درآمد تبلیغ اگر اواخر شب رتبه کاهش است. بینندگان که در حال تماشای جریان “آخر شب” نشان می دهد در طول زمان نخست نخواهد بود تماشای تلویزیون به طور منظم برنامه. علاوه بر این طاووس در دسترس بودن همراه با صدا غذا خوردن در برابر یوتیوب مشاهده که در آن نشان می دهد که آزادانه در دسترس با دیگر تبلیغات است. (اوایل جریان تنها ممکن است در دسترس به طاووس حق بیمه بینندگان است.)

برخورد با دقیقه ها و ساعت نه ماه و سال

هر دو جریان خدمات’ اسکار مانع و NBCU اواخر شب نشان می دهد برنامه تاکید است که در زمان تبدیل به یک مقدار بیشتر دقت روند. در اولین روز از تلویزیون پرداخت و با آن همه چیز در مورد “ویندوز” دقیق برنامه ریزی شده به فرایند را نشان می دهد در دسترس پی در پی (ماه جدا) در pay-per-view بر روی تقاضا videocassettes و یا دیسک های قبل از نسخه خطی در شبکه های مانند جعبه یا Showtime در نهایت در رایگان over-the-air کانال. در یک زمان وجود دارد و حتی نظارتی جدول زمانی برای تلویزیون پرداخت حمل و نقل.

سپس به عنوان در حال حاضر آن را همه چیز در مورد به حداکثر رساندن درآمد در هر پنجره. با ظهور رسانه های دیجیتال مصرف نیلسن تلقی شده است که “انتصاب مشاهده” است که در حال حاضر نادر به جز زندگی ورزشی و رویدادهای خاص (مانند اسکار تلویزیونی). رأی پیغمبر می گوید که صفحه نمایش زمان تا حد زیادی نشان دهنده یک تغییر توجه بین سیستم عامل – از آنجا که اکثر بینندگان نمی تواند اضافه کردن مقدار به خود رسانه ها در حال حاضر مصرف ظرفیت در حال حاضر اغلب در مجموع حدود 12 ساعت در هر روز (از جمله فایل های صوتی و رسانه های اجتماعی به عنوان به خوبی به عنوان تصویری تمامی فرمت ها).

بنابراین اگر شما یک لحظه به من اجازه اضافه کردن یک “grumpy old man” شکایت: چرا مردم هنوز هم قرار دادن پرانتز در اطراف منطقه کدهای? ما در 10 رقمی با شماره تلفن کشور است. اضافی سکته مغزی کلیدی برای تایپ (202) 456-1111 بی ربط هستند. فقط تماس 202 456 1111 اگر شما یک شکایت. که تعداد همکاران منطقه.

فقط به یاد داشته باشید به بهار پیش رو هر چند ساعت دیجیتال در گوشی شما خواهد شد صرفه جویی در شما مشکل است. و DVR خود را ضبط خواهد شد خود را نشان می دهد – در هر بار آنها ظاهر می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>