چارلی Daniels تا به حال روابط Tennessee Vols

سابق ABC حاشیه خبرنگار مایک Adamle در Neyland ورزشگاه در سال 1986 برای تنسی بازی فوتبال زمانی که او اظهار داشت: “شما با بهترین مردم در صحنه فوتبال.”

دوربین panned به چارلی دانیلز.

“برنده یا بازنده آنها من جلد و من آنها را دوست دارم و من در اینجا” Daniels گفت: بعد از آن در مصاحبه.

دانیلز درگذشت دوشنبه پس از تحمل یک سکته مغزی. The Country Music Hall of Famer شد 83.

Adamle اشاره کرد که در این کلیپ که Daniels’ پسر چارلی جونیور با حضور UT. اما نبود Daniels’ تنهاست کراوات به Vols.

دانیلز انجام یک صدای خارج از قاب در سال 2015 برای ویدیو های تنسی غرور از Southland گروه راهپیمایی در طول نارنجی بزرگ به مبارزه است. او همچنین صدای زمینه برای تنسی فصل فوتبال-بلیط تبلیغات.

دانیلز همچنین زوج با جلد دو و میدانی مدیر سابق و مربی فوتبال فیلیپ Fulmer به میزبان سالانه تفرج گلف برای حمایت از Jason پایه و اساس که بر خودکشی جوانان آگاهی و پیشگیری است.

21 سالانه فیلیپ Fulmer و چارلی Daniels گلف کلاسیک مطرح شده بیش از $240,000 برای سازمان در سال 2019. این رویداد به فروش می رسد در هر یک از آن 21 سال جیسون بنیاد ارسال شده به آن حساب توییتر.

دانیلز همچنین بر روی جلد برد 1998 قهرمانی ملی در کتاب خود ain’t No کهنه: آزادی خانواده و پرچم.

“این است که هر روز که همه آنها را در سواحل شرق یانکی نویسندگان ورزشی باید به خوردن تمام توهین و کاملا توهین به چیزهایی که آنها تا به حال به می گویند در مورد محبوب من جلد در تمام طول سال های طولانی” Daniels نوشت.

مایک ویلسون پوشش دانشگاه تنسی دو و میدانی. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @ByMikeWilson. اگر شما لذت بردن از مایک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>