منشور: منتقدان ساخته نشده و مورد RDOF دادخواست انکار


می گوید روستایی حراج است که در مورد ترغیب رقابت, اما, خدمت, unserved

منشور ارتباطات گفت: آن را دیده است و هیچ دلیلی برای FCC به انکار آن است که درخواست کمیسیون باز سرشماری بلوک در ایالت نیویورک برای دولت تامین پهنای باند buildouts که در آن منشور در حال حاضر تحت یک دولت دستور به ساخت 25/3 پهن باند با سرعت بالا در هر حل و فصل با دولت خدمات عمومی کمیسیون.

آن را در پاسخ به نظرات درخواست خود را که FCC رد آن در سرشماری جلوگیری از بودجه به صورت بالقوه overbuilds که موظف buildout فقط به عنوان FCC است به استثنای یارانه ای که دولت پول است که در حال حاضر رفتن به پهنای باند buildouts از طریق وزارت کشاورزی روستایی, آب و برق خدمات یارانه ،

مرتبط: در روستایی پهنای باند آن را به رفتن و ماندن در خانه

در حالی که برخی از منتقدان معتقدند منشور را درخواست ضد رقابتی اپراتور گفت که روستایی دیجیتال فرصت های صندوق (RDOF) است نه به معنای رقابتی است. “هدف از این صندوق خدمات جهانی است نه به یارانه, رقابت, اما برای حمایت از استقرار خدمات وجود دارد که در آن است none” آن گفت: خدمات منشور در حال حاضر ارائه تحت یک دولت البته دولت دستور.

منشور نیز گفت: درخواست منتقدان “چشم پوشی از برخی از حقایق بسیار مهم” که که “یک) منشور تقریبا به اتمام اعزام به بسیاری از سرشماری بلوک در موضوع و (ب) منشور کمک هزینه به تعویض به آدرس آن را در خدمت به دیدار با تعهد محدود شده است—اگر چه منشور است مجاز به ایجاد برخی از تغییرات اختیاری به این لیست (که به شدت دربسته در محیط در مقدار), آن پیش بینی نشده است و انجام این کار در راه است که باعث می شود آن را به دیگر خدمت خاص سرشماری بلوک که موضوع دادخواست.”

اینترنت بی سیم ارائه دهندگان خدمات ارتباط گفت که به دلیل منشور فایل نیست یک درخواست برای تجدید RDOF دادخواست زودرس است به دلیل FCC هنوز نهایی سرشماری بلوک های واجد شرایط برای RDOF بودجه.

اما منشور گفت: اگر آن منتظر تا زمانی که فهرست نهایی شد و حراج در جریان فرایند “این کمیسیون نمی تواند در نظر بگیرید که چگونه برای رسیدگی به بیش از 2000 سرشماری بلوک در موضوع اینجا بدون تاخیر و یا در غیر این صورت اخلال در این روند.”

مرتبط با: نیویورک هرزه Raps منشور بیش از RDOF درخواست چشم پوشی

به عنوان بخشی از معامله آن برای دریافت آن تایم وارنر کابل معامله تایید شده توسط ایالت نیویورک یک فرایند است که به عنوان طولانی و ستیز یک منشور مورد توافق به نیویورک PSC پهنای باند buildout شرایط.

FCC در پیشنهاد خود روستایی دیجیتال فرصت های صندوق است که میلیاردها دلار برای پهنای باند buildouts گفت که پول نمی تواند رفتن به مکان های که در آن فدرال و یا دولت پول را از دیگر برنامه های بود که در حال حاضر به حمایت مالی از خدمات این ایده که برای جلوگیری از قرار دادن بودجه به overbuilding مناطق که در آن پهن باند با سرعت بالا در حال حاضر در راه است. اما چارچوب’ سرشماری بلوک مورد نیاز را در حال حاضر اجازه می دهد برای منشور به overbuilt.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>