منشور: پایین دست ترافیک تا 20 درصد در میان همه گیر


شماره 2 ایالات متحده در کابل شرکت تنها گزارش متوسط افزایش داده میان در سراسر کشور پناهگاه در محل احکام

منشور ارتباطات گفت: امروز که در پایین دست استفاده از داده ها در سراسر شبکه خود را افزایش یافته است و نزدیک به 20 درصد در حالی که در بالادست ترافیک مشخصی 32 درصد به مشتریان خود کار مدرسه و خود را سرگرم به طور انحصاری در خانه در میان ملی COVID-19 پناهگاه در محل احکام.

این شبکه استفاده بینش از شماره 2 متحده اپراتور کابل می آید دو هفته پس از Comcast در بالا فن تونی ورنر انجام یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران و نشان داد که در بعضی از اوایل وفق بازارهای یعنی سانفرانسیسکو و سیاتل استفاده از داده افزایش یافته بود تا آنجا که 60%.

مرتبط با: Comcast فناوری رئیس ورنر: اوج ترافیک تا 60 درصد در برخی از شهرستانها اما شبکه است که دست زدن به آن

در منشور مورد دیرهنگام پیام آمد در قالب یک شرکت صادر شده “پرسش و پاسخ” به تازگی با ضرب CTO استفانی Mitchko-Beale.

“تا کنون ما شاهد افزایش قابل توجهی در فعالیت های شبکه ای به خصوص در طول روز با افراد بیشتری مشغول به کار و یادگیری از خانه” Mitchko-Beale گفت: در قبل از بسته بندی و بیانیه.

“در بسیاری از خانواده ها در طول روز ترافیک اینترنت تا دو برابر و حتی سه برابر از قبل از همه گیر سطوح; اما اوج تقاضا همچنان در طول ساعات پر بیننده تلویزیون-مشاهده ساعت 8-9 p. m.,” او اضافه شده است. “تقاضا در هر دو پایین دست و بالادست ترافیک رانده است جریان برنامه های ویدئویی. ما همچنین شاهد یک افزایش قابل توجهی در استفاده از برنامه های کاربردی دیگر در ماه گذشته برای کنترل از راه دور کار می کنند. استفاده از ویدئو ارتباطات خدمات مانند WebEx زوم و اسکایپ افزایش یافته و محبوبیت از بازی های ویدئویی به بیش از دو برابر در ماه گذشته است.”

Mitchko-Beale با استفاده از فرصت به مشتری جلب کردن منشور سرمایه گذاری در DOCSIS 3.1 شبکه زیرساخت ها است.

“ما سرمایه گذاری 40 میلیارد دلار در طول پنج سال گذشته در فن آوری های جدید و ارتقاء شبکه” او اشاره کرد. “این شامل سرمایه گذاری در فیبر ستون فقرات و مشتری رو به پروژه ها مانند منشور اخیر تبدیل به تمام دیجیتال که آزاد کردن ظرفیت در ما ترکیبی-فیبر-کابل کواکسیال شبکه. این سرمایه گذاری اطمینان حاصل شود که حتی در زمان بحران ما می تواند ارائه دقیقا همان چیزی نیاز مشتریان ما – قابل اعتماد به اینترنت با سرعت بالا با ظرفیت کافی برای حمایت از حتی بیشتر با پهنای باند بالا در فعالیت های مانند پخش ویدئو HD و چند بازیکن بازی بر روی دستگاه های متعدد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>