منشور گسترش پهنای باند رایگان واجد شرایط


مربیان در حال حاضر شامل گروه هایی که می توانند دسترسی به پهنای باند رایگان در COVID-19 شیوع

منشور ارتباطات گفت: آن گسترش یافته و واجد شرایط بودن خود را برای 60 روز رایگان ارائه پهنای باند و دسترسی به وای فای شامل مربیان (K-12 معلم و دانشگاه/اساتید دانشگاه) که در حال حاضر یک طیف حساب.

مرتبط با: ناودان: آخرین COVID-19 اختلال در صنعت تلویزیون

منشور همراه با بسیاری از صنایع کابل شروع به ارائه پهنای باند رایگان و دسترسی به وای فای در مارس 16 به غیر از مشتریان که کودکان در سن مدرسه به مدت 60 روز به عنوان شیوع کروناویروس را مجبور مدارس و کارکنان برای کار از خانه.

مرتبط: کوچک اپراتورهای کابلی گوشت گاو تا پهنای باند به نبرد Coronavirus

منشور همچنان به ارائه طیف اینترنت کمک یک باند پهن با سرعت بالا برنامه در دسترس واجد شرایط خانواده های کم درآمد ارائه می شود که با سرعت 30 مگابیت در ثانیه. منشور نیز موافقت کرده است به عنوان بخشی از کمیسیون ارتباطات فدرال را حفظ آمریکایی ها متصل ابتکار, نه به قطع خدمات برای عدم پرداخت مسائل مربوط به شیوع و نه به اتهام هزینه های اواخر و برای آن دسته از مشتریان است و باز آن نقاط فای ، در علاوه بر این:

  • طیف News افتتاح وب سایت های آن برای اطمینان مردم برای دسترسی به اخبار و اطلاعات
  • منشور نیز اهدا اعتبار به اجرای 1,000 COVID-19 اعلام خدمات عمومی (PSA) لکه های هر هفته از جمله در تمام طیف شبکه های خبری برای چهار هفته به ما کامل رد پا از 16 میلیون ویدئو مشترکین و ما به دیجیتال ویدئو و پخش برنامه های. علاوه بر این منشور را اجرا خواهد کرد اعلانات آگاهی عامه برای صلیب سرخ آمریکا و دیگر سازمان های امدادرسانی.

مربیان زندگی می کنند که در یک طیف بازار و در حال حاضر نیست که پهنای باند باید با طیف در 1-844-488-8395 به ثبت نام. یک رایگان خود نصب کیت ارائه خواهد شد به دانش آموز جدید و آموزش خانواده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>