منشور راه اندازی سرمایه گذاری صندوق وام


طیف جامعه سرمایه گذاری صندوق وام را به وام تا مبلغ 1 میلیون دلار برای کمک به کسب و کارهای کوچک در مناطق محروم

منشور ارتباطات روز پنجشنبه گفت که این همکاری با بانک های سرمایه گذاری برای ایجاد طیف جامعه سرمایه گذاری صندوق وام متمرکز در ساخت وام از طریق انجمن توسعه موسسات مالی (CDFIs) برای کسب و کارهای کوچک است که کمک به پاسخگویی به نیازهای هسته در جوامع محروم در آن 41-دولت رد پای.

صندوق سرمایه گذاری 10 میلیون دلار سرمایه تا پایان سال 2021 و وام را از دلار تا 1 میلیون دلار برای هر CDFI. علاوه بر این منشور گفت: آن را به ارائه هر CDFI با جدا اضافی کمک هزینه برای آموزش فوق العاده و وام صندوق سرمایه گذاری 10 میلیون دلار سرمایه تا پایان سال 2021 ساخت وام تا 1 میلیون دلار به تخصص فنی.

منشور مشغول است Cabrera بازارهای سرمایه متنوع متعلق به بانک سرمایه گذاری مستقر در شیکاگو به رهبری سعی و کوشش به دلیل فرایند وام صندوق سه CDFI سرمایه گذاری است. Cabrera بازار سرمایه با همکاری محلی طرح های پشتیبانی شرکت (LISC) یکی از بزرگترین کشور CDFIs به مکمل آن CDFI اختصاصی قابلیت های.

Siebert ویلیامز Shank & Co. و CastleOak اوراق بهادار, L. P., دو, دیگر متنوع متعلق به بانک های سرمایه گذاری را فراهم خواهد کرد سعی و کوشش به دلیل حمایت و مرتبط با خدمات مشاوره ای در آینده آن CDFI سرمایه گذاری است.

“منشور متعهد به داشتن یک تاثیر معنی دار در جوامع که در آن مشتریان و کارکنان زندگی و کار و وام صندوق است آخرین طیف جامعه تاثیر برنامه طراحی شده است برای انجام درست آن” منشور رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت تام Rutledge گفت: در آزادی مطبوعات. “از طریق این سرمایه گذاری در کسب و کارهای کوچک محلی منشور تاثیر مثبت خواهد از نظر مالی محروم جوامع با ارائه رشد سرمایه ایجاد شغل جدید و تقویت کسب و کار.”

در طول نیمه اول سال 2020 طیف جامعه وام سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری $1 میلیون نفر در پیگیری جامعه سرمایه گذاری (که قبلا به عنوان شناخته شده Excelsior رشد صندوق) در نیویورک و 1 میلیون دلار در PeopleFund یک CDFI مستقر در تگزاس است. وام صندوق نیز انتظار دارد به سرمایه گذاری $1 میلیون نفر در اوهایو بر اساس CDFI بعد از این سال. تا پایان سه ماهه اول در سال 2021 وام صندوق برنامه قصد دارد به سرمایه گذاری اضافی $4 میلیون جمعی در انتخاب CDFIs در کالیفرنیا و فلوریدا و کارولینای شمالی و ویسکانسین. اولیه 7 میلیون دلار سرمایه گذاری خواهد شد در متحده متشکل از 70 درصد از منشور را بیش از 29 میلیون مشتریان.

“پیگیری استقبال منشور سرمایه گذاری کمک خواهد کرد که تسریع مسئول اعطای وام به محله کسب و کارهای کوچک در جوامع در سراسر ایالت نیویورک گفت:” پیگیری های جامعه سرمایه گذاری رئیس جمهور استیو کوهن در آزادی مطبوعات. “لازم به ذکر است به یک شرکت عمومی بیان تعهد به جامعه وام در کنار ما بیشتر بانک نمونه سرمایه گذاران است.”

منشور آن گفت: امید آن 10 میلیون دلار تعهد خدمت خواهد کرد به عنوان یک لنگر سرمایه گذاری که منجر به اضافی شخص ثالث تعهدات برای کسب و کار کوچک جامعه است. کابل اپراتور گفت: آن 3 میلیون دلار فاز یک سرمایه گذاری در نیویورک و تگزاس و اوهایو انتظار می رود که در ترکیب با بیش از 12 میلیون دلار و در مجموع سرمایه از منابع دیگر و منجر به ایجاد صدها شغل جدید در جوامع محروم در سراسر این کشورها است.

“این یک افتخار واقعی برای PeopleFund انتخاب شدن توسط منشور به بخشی از این ابتکار و ما تحسین تعهد خود را در حمایت از CDFIs ما برای کمک به آسیب پذیرترین جوامع” گفت: Gustavo Lasala, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت PeopleFund. “هر یک دلار که منشور سرمایه گذاری در یک CDFI یک اثر چند برابر. ما اهرم هر دلار از منشور با چهار دلار از منابع دیگر برای یک مجموع از 5 میلیون دلار برای سرمایه گذاری در کسب و کارهای کوچک در سراسر تگزاس. این را باید یک مثبت اقتصادی در جوامع که در آن این کار به کسب و کار با ایجاد صدها شغل و کمک به صدها نفر از خانواده ها در دستیابی به ثبات مالی و استقلال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>