منشور نام ریموند VP دسترسی


منجر خواهد شد شرکت دسترسی مرکز تعالی, تیم

منشور ارتباطات گفت: آن را به نام استیو ریموند VP دسترسی پیشرو کابل شرکت دسترسی مرکز از برتری تیم مسئول برای رانندگی تلاش خود را برای طراحی خدمات برای همه مشتریان.

آس توسعه فراگیر خط از خدمات برای همه مشتریان بدون در نظر گرفتن تفاوت در توانایی زبان و فرهنگ و جنسیت یا سن. ریموند خواهد شد در گرینوود کلرادو خواهد شد و گزارش به Peter Brown, گروه معاونت در سیستم عامل های دیجیتال سازمان است.

“استیو پس زمینه به عنوان یک رهبر در صنعت ارتباطات از راه دور همراه با عشق و شور و موفقیت در کار را در حمایت از کسانی که زندگی با ناتوانی او را منحصر به فرد و هیجان انگیز مناسب برای این نقش است.” براون گفت: در آزادی مطبوعات. “او در آینده در هیئت مدیره در یک زمان عالی برای دسترسی در منشور است. تیم فوق العاده ای ساخته شده پیشرفت در سال های اخیر و استیو تجربه شخصی رهبری و هدایت کمک خواهد کرد تلاش های ما به عنوان ما همچنان که حرکت ساختمان فراگیر خط از طیف محصولات است که کار را برای همه مشتریان ما است.”

ریموند در حال حاضر رئیس هیئت مدیره به صورت تطبیقی روح not-for-profit انجمن تجارت است که با تمرکز بر ایجاد شبکه های موثر شیوه در صنعت ارتباطات از راه دور و حمایت آمریکا پارا المپیک, اسکی اسنوبرد و شمال اروپا تیم است. او همچنین خدمت در هیئت مدیره ملی مرکز ورزشی برای معلولان در زمستان در پارک کلرادو به مدت هفت سال.

ریموند دارای تجربه در صنعت گسترده خدمت نانامی به بازی به عنوان معاونت مشتری راه حل در Nielsen, اتصال که در آن او همچنین co-led آن کارمند منابع گروه ماهر با تمرکز بر کارکنان جسمی و ذهنی. ریموند بود VP فروش در Vubiquity از 2018-19; معاونت وابسته به روابط برای AT&T ورزشی شبکه از 2014-17 و تا به حال 25 سال اجرا در بازاریابی فروش برای والت دیزنی شرکت ، در نهایت خدمت به عنوان ارشد VP حسابهای ملی برای دیزنی و ESPN شبکه های رسانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>