منشور در حال حاضر ارائه تلفن همراه مشتریان 5G از طریق Verizon MVNO مقابله


کابل اپراتور اجازه نامحدود مشترکین دسترسی نسل بعدی شبکه های بی سیم بدون هیچ هزینه اضافی

منشور ارتباطات روشن است در دسترسی به Verizon 5G برای مشترکین به آن طیف موبایل طرح نامحدود.

منشور گفت: آن نامحدود بی سیم ردیف کاربران که پرداخت 45 دلار در هر خط قادر خواهد بود برای دسترسی به ورایزون میلیمتر موج-بر اساس 5G خدمات در تعداد محدودی از مناطق شهری که در آن در دسترس بدون هیچ هزینه اضافی.

طیف کاربران تلفن همراه که در by-the-اجرای طرح قیمت گذاری باقی خواهد ماند قفل شده است به 4G LTE خدمات. منشور را 5G, صفحه بازاریابی, برای طیف کاربران تلفن همراه را می توان در اینجا یافت نشد.

همچنین بخوانید: Verizon مجموعه به دو 5G میلیمتر موج استقرار 60 شهرستانها

ماه گذشته, Verizon, No. 1 متحده اپراتور بی سیم گفت آن را تقریبا دو برابر تعداد میلی متر موج شهرستانها از یک زمان تعداد 31 تا 60 سال جاری است. Verizon خدمات 5G در حال حاضر در دسترس در محدود مناطق نیویورک و لس آنجلس و دالاس و چندین شهر دیگر.

میلیمتر-موج طیف ساخته شده است فوق العاده بالا و فرکانس امواج رادیویی در 24 گیگاهرتز به 100 GHz محدوده است که می تواند نگه دارید و ارائه gobs اطلاعات بیشتر. اوایل 5G شبکه با استفاده از میلی متر-موج تکنولوژی وعده سرعت های بالا به عنوان 6 Gigabits هر ثانیه در حال تحول یک روز به عنوان بالا به عنوان 20 گیگابیت در ثانیه. پوشیدگی نیز بسیار بهبود یافته و بیش از حد رفتن از 20-70 المللي با 4G به عنوان کم به عنوان فوق العاده پاسخگو زیر 1 میلی ثانیه محدوده.

اما ایجاد همه جا 5G پوشش است که هیچ کوچک شاهکار مهندسی. فوق العاده فرکانس بالا نیاز به سیگنال برای پخش در برد کوتاه — حدود 600 تا 800 فوت — معنی Verizon باید سال هر خیابان در هر شهر که در آن اعزام 5G با gobs از “سلول کوچک” دستگاه های. این پرتاب کوتاه و فوق العاده فرکانس بالا هستند نیز مستعد ابتلا به انواع تداخل در حال سقوط برگ گنجانده شده است. و آنها نمی نفوذ دیوار یا ساختمان.

طیف همراه را-خود-خود-دستگاه گزینه است. اما آن را در حال حاضر ارائه شده است ماهانه تامین مالی طرح های در سامسونگ S20 سری 5G تلفن های هوشمند است.

منشور گفت: آن اضافه شده 288,000 طیف مشترک تلفن همراه در سه ماهه چهارم بردن مجموع آن به 1.08 میلیون. آن را شکستن نیست که چگونه بسیاری از کاربران آن در برنامه های نامحدود ،

منشور است که به دنبال فن آوری های جدید از جمله CBRS به ایجاد بیشتر صاحب اقتصاد از لحاظ شبکه های بی سیم استفاده کنید. اما در حال حاضر طیف تلفن همراه باقی مانده است تقریبا به طور کامل متکی به خود MVNO عمده فروشی توافق با ورایزون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>