منشور باز کردن نقاط فای در صورت COVID-19

منشور گفت: با استناد به COVID-19 coronavirus همه گیر است که آن را به باز کردن نقاط فای در سراسر کشور برای استفاده عمومی و رایگان ارائه طیف پهن باند خدمات و دسترسی فای به مدت 60 روز به خانواده ها با K-12 و یا دانش آموزان کالج که در حال حاضر طیف پهن باند خدمات در هر سطح تا 100 مگابیت در ثانیه.

این شرکت را صرف هزینه نصب و راه اندازی برای آن دسته از دانشجویان جدید خانواده. این شرکت گفت: آن را به همکاری با مدارس برای بدست آوردن کلمه.

مرتبط با: Comcast افزایش ملزومات سرعت

آن اشاره کرد در اعلام حرکت است که آن را بدون دیتا کلاه به حالت تعلیق درآورد.

شده اند وجود دارد تماس از قانونگذاران دموکرات به صورت رایگان و یا در کم هزینه پهنای باند waiving هزینه ها و دیگر حرکت می کند در مواجهه با این بیماری همه گیر.

FCC رئیس Ajit Pai نیز نامیده می شود در Isp ها برای ارائه کم هزینه تر و بالاتر-سرعت باند پهن.

Comcast گفت: در حال حاضر این است که به ارائه 60 روز از پهنای باند رایگان به خانواده های کم درآمد در حال حاضر نمی Comcast مشتریان و با هیچ قرارداد.

NCTA-اینترنت و تلویزیون ارتباط گفته است اعضای آن در حال کار بر روی راه هایی برای کمک به در طول بحران با توجه به ماهیت بحرانی ارتباطات از راه دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>