تایم وارنر کابل (در حال حاضر تحت منشور را طيف) موافقت کرده است به پرداخت $18.8 میلیون دلار برای حل و فصل با لس آنجلس بیش از اتهامات غیر قانونی و شیوه های کسب و کار.

تایم وارنر کابل همکاری با این تحقیقات اما تن هر گونه مسئولیت.

L. A. شهرستان دادستان منطقه جکی Lacey اعلام کرد حل و فصل از طرف 170,000 کالیفرنیا مصرف کنندگان او گفت: تا به حال پرداخت شده برای سرعت اینترنت آنها را دریافت نمی کند به دلیل از رده خارج مودم یا محدود زیرساخت است که جلوگیری از آنها را از گرفتن سرعت آگهی.

مرتبط: منشور حل و فصل با نیویورک بیش از TWC سرعت آگهی

او گفت: این بزرگترین حل و فصل این کشور تا به حال امن در حمایت از مصرف کننده مورد با کسانی که مصرف کنندگان اخذ $16.9 میلیون نفر از است که حل و فصل و دا در دفاتر L. A. شهرستان ریورساید و سن دیگو تقسیم $1.9 میلیون دلار برای هزینه های.

او همچنین گفت که در هر تایم وارنر کابل اینترنت مشتری خواهد شد ارائه رایگان خدمات کابل (سه ماه رایگان از پی اس اگر آنها را به کابل) و یا یک ماه رایگان از خدمات جریان اگر آنها سنتی کابل. لاکی گفت: حل و فصل باید به عنوان یک هشدار است که شیوه های فریبنده–امیدوار کننده سرعت اینترنت است که می تواند تحویل داده نمی شود در این مورد–بد است برای هر دو مصرف کنندگان و کسب و کار.

توافق حل و فصل یک دعوی در دادگاه واصل ماه گذشته در Los Angeles County Superior Court بود که پیوست توسط وکلای منطقه سان دیگو و ریورساید.

همچنین به عنوان بخشی از توافق تایم وارنر کابل گفت: آن را نمی خواهد, تبلیغ, سرعت اینترنت “را می داند و یا باید آن را می دانم نمی توانم به طور مداوم ارائه در طول ساعات اوج” است و به موضوع مودم که می تواند در ارائه آن سرعت آگهی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de