منشور وعده بدون اخراج به مدت 60 روز


شرکت کابل گسترش مراکز تماس در تگزاس شمال ایالت نیویورک و میسوری

ارتباطات منشور متعهد یکشنبه در یک پست وبلاگ که آن را نمی خواهد اخراج کردند یا کارگران حداقل به مدت 60 روز آینده در واکنش به بحران اقتصادی در اطراف COVID-19 بیماری همه گیر.

“منشور منشور کارکنان در پا و پا تا حصول اطمینان از مشتریان ما همیشه در ارتباط ماندن زمانی که این مهم” منشور گفت: در مارس 19 پست وبلاگ. “ما کارکنان ما بزرگترین منبع و تقویت تعهد ما به آنها در این نامشخص زمان ما اعلام کرد که به مدت 60 روز آینده هیچ کارمند خواهد بود گذاشته یا furloughed.”

شرکت در هر بخش کسب و کار مجبور به اخراج کردند و کارگران در میان coronavirus بیماری همه گیر. در آوریل 19, والت دیزنی Co. متوقف پرداخت “غیر ضروری” کارگران عمدتا در خود پارک و مصرف کننده محصولات بخش به صرفه جویی در پول. با توجه به برخی از گزارش های دیزنی, صرفه جویی خواهد شد در مورد $500 میلیون furloughing تا 100,000 کارگران است.

منشور که مورد 95,000 کارگران در سراسر کشور گفت: گسترش مراکز تماس و ایجاد اشتغال جدید در, El Paso, تگزاس (350 شغل جدید), Rotterdam, n. y. (200 شغل جدید) و کانزاس سیتی (185 شغل جدید). که خبر می آید و در مدت کوتاهی پس از این شرکت گفت: این امر افزایش حداقل دستمزد برای کارگران آن از 15 دلار در ساعت به 20 دلار/ساعت طول سه سال آینده.

مرتبط: کابل تاج معمای

این شرکت اضافه شده در این وبلاگ است که آن را سرمایه گذاری در حدود 40 میلیارد دلار در طول پنج سال گذشته در فن آوری های جدید, آموزش, ابزار, کامیون های جدید, مراکز تماس شبکه ارتقاء ساختمان آزمایشگاه توسعه محصول مجموعه بالا جعبه فای روتر و مودم و کانال های خبری.

“همه از این انجام شد به ارائه خدمات برتر مشتری بهترین شبکه یک شرکت ساخته شده است برای آینده” این شرکت اعلام کرد.

منشور نیست فقط کابل شرکت متعهد به اخراج. پیشتر در ماه Mediacom ارتباطات گفت: این امر نه اخراج کارگران حداقل از طریق مه 31.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>