ژانویه 2020 شد پایان یک خرده فروشی عمده دوران در شرق تنسی, اما آن را نیز به ارمغان آورد اخبار هیجان انگیز مارک های خرده فروشی در ناکسویل. اتمام خرده فروشی دهانه بسته شدن و به طور کلی اخبار شما از دست رفته در ماه گذشته.

زمین کرایه بسته فروشگاه

آلی و مواد غذایی و زنجیره ای زمین کرایه توقیف فروشگاه در سراسر کشور از جمله دو ناکسویل مکان.

این شرکت اعلام کرد در اوایل فوریه این امر همه از آن فروشگاه و دفتر شرکت در حالی که جستجو برای یک خریدار.

ناکسویل را در زمین کرایه مکان در کینگستون پایک در Bearden و در ترکیه نهر. هر دو برنامه را به نگه داشتن رفتن-خارج-از-فروش کسب و کار. زنجیره ای تاسیس شد و در اشویل است.

ناکسویل بازار مرکز بسته

پس از گذشت بیش از 35 سال Knoxville, مرکز مرکز درهای خود را بسته Jan. 31. بازار که قبلا به عنوان شناخته شده شرق Towne شد اساسا خالی هنگامی که آن را بسته است. این دو آخرین مستاجران, شاهوار, لباس مخصوص مهمانی رسمی و Avis/اجاره بودجه مرکز نقل مکان به خانه انبار مرکز خرید در Centerline رانندگی در شرق ناکسویل.

صاحب ناکسویل Partners LLC اعلام کرده این امید به redevelop بازار ملک اما هیچ برنامه های رسمی اعلام شده است.

در حال حاضر چه ؟ ناکسویل مرکز بازار بسته است, اما چگونه می منطقه دیگر مراکز مراتب?

رفت و آمد در غرب شهر مرکز

سریع-مد خرده فروش برای همیشه لطفا برای 21 بسته در شهرک غرب مرکز خرید در ماه ژانویه پس از ثبت شرکت برای حفاظت از ورشکستگی در ماه سپتامبر.

فقط چند روز بعد در سراسر جهان مد خرده فروش و فن از شهرهای H&M اعلام کرد آن را باز غرب بازار شهر محل سکونت در پاییز سال 2020 است.

شهرک غرب مرکز است و در عین حال نشان داد که خرده فروش واقع خواهد شد اما آن را به یک 23,000 فوت مربع فضا است. احتمال وجود خواهد داشت برخی برروی آن بکشید از مستاجران به جا یک مستاجر از آن اندازه در بازار.

Walgreens درمانگاه در منطقه نزدیک

بیمارانی که بازدید Walgreens درمانگاه در منطقه هستند ، تمام منطقه درمانگاه داخل ملی داروخانه های زنجیره ای بسته اند.

با توجه به Walgreens’ وب سایت Knoxville, کلینیک بسته شده بود در پایان 2019. این بسته نزدیک به 40 درصد از کلینیک ها در سراسر کشور با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز اما همچنان به فعالیت بیش از 200 درمانگاه — آن محل در حال اجرا در همکاری با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

5.11 باز می شود فروشگاه های خرده فروشی

تاکتیکی پوشاک و دنده خرده فروش 5.11 باز ناکسویل فروشگاه های خرده فروشی در ماه ژانویه است. آن واقع شده است در 272 N. پیترز Rd. در نزدیکی Nama. آجر و ملات فروشگاه تجدید نظر تاکتیکی حرفه ای و علاقه مندان به ماجراجویی.

فروشگاه شامل سر-به-پا پوشاک و دنده برای مردان و زنان از پیراهن را بسته و کیسه به تحمل بار تجهیزات.

خالص باره باز کردن مکان دوم

بوتیک بدنسازی خالص باره در حال گسترش در شرق تنسی. آن را به باز کردن یک فرگت محل این بهار با توجه به خالص باره ناکسویل Instagram post.

نیز وجود دارد یک محل در 133 جنوبی پارک جنگلی بلوار. در Bearden.

طلایی کباب باز می شود مکان دوم

طلایی کباب افتتاح شد دوم کافی شاپ در ژانویه. آن را در واقع 2558 ساترلند Ave. داخل خانه سابق از سنگ مرمر شهر United Methodist Church.

این شهر همچنین دارای یک محل در 825 Melrose Place در نزدیکی دانشگاه تنسی پردیس.

برای بازدید کنندگان اولین بار به فضای پارکینگ در دسترس است در پشت ساختمان; با تبدیل بر روی سیمن خیابان و سپس در سمت چپ بر روی Vandeventer خیابان.

رویداد جدید فضا باز می شود در مبارک Holler

ویتنی و دانیل Schuh صاحبان Relix انواع تئاتر از افتتاح دومین رویداد محل Brookside در مبارک Holler.

این Brookside واقع در 1221 N. خیابان مرکزی برگزار شد افتتاح در اوایل ژانویه و از آن به عنوان “ظریف” به Relix یک funkier بیشتر موسیقی محور برگزاری است.

این Brookside صندلی تا 250 نفر و یا ارائه می دهد اتاق ایستاده 425.

مرکز شهر نوار کارائوکی به زودی

کارائوکه علاقه مندان به زودی جدید نوار کارائوکه با یک شهر بزرگ پرنیان.

ناکس جعبه کارائوکه باز خواهد شد در 522 S. گی سنت مدتی این بهار. آن واقع در زیرزمین ویتنام نان و چای ساختمان و قابل دسترسی است توسط یک درب فقط به سمت راست رستوران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de