چک کردن در با بازیگران به عنوان Coronavirus را تهدید می کند امرار معاش خود

این فقط بیش از یک هفته پیش که برندن مورگان یک تماس از هوستون بزرگ اپرا او ارائه یک اضافی نقش خود را در آینده تولید سالومه. او مشتاقانه به توافق رسیدند. پس از آن تنها چند روز بعد او موفق به دریافت ایمیل است که بسیاری از نوازندگان در هوستون کردم از بسیاری از هنر سازمان ها و شرکت های اطراف شهر – تولید او را به انجام در لغو شده بود به لطف coronavirusd.

در پیام HGO گفت که هر کس در تولید جبران خواهد در حدود 50 درصد از دستمزد خود را. اما پس از مورگان به حال تنها بطور شفاهی به توافق رسیدند که در آن نقطه و تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت یک قرارداد به ثبت نام, وضعیت او مشخص نیست. که او پرداخت می شود?

آن را در زمان یک زن و شوهر از روز و بسیاری از نگرانی برای مورگان اما HGO فقط دیروز را به عقب بر گردیم به او گفت که او خواهد بود پرداخت مطابق با بقیه قرارداد نوازندگان. یک بار بزرگ کردن ذهن خود را به عنوان او چهره نامشخص مالی آینده به عنوان یک بازیگر زمان.

خوشبختانه برای مورگان او سهام بازیگر (آمریکا و اتحادیه کارگری به نمایندگی از جهان زنده و اجرای تئاتر) بنابراین او می تواند فایل بیکاری, اما او هنوز هم نگران که چه گذشته و چه تبدیل خواهد شد و سلامتی خود را بیمه. “این چیزی است که شما تنها تحت پوشش برای یک مقدار مشخصی از زمان می گوید:” مورگان توضیح است که برای سلامت مزایای شما نیاز به کار کرده اند و 11 هفته برای 6 ماه پوشش و 19 هفته تحت پوشش برای یک سال کامل.

مورگان پوشش سال است تا در ماه ژوئن و در حال حاضر او اگر مطمئن نیستید و یا چگونه خود را در وضعیت و مزایای ممکن است تغییر با توجه به شرایط فعلی.

آن را ترسناک نامشخص مالی هم برای همه, بازیگران, اما هیچ کدام بیشتر از کسانی که واجد شرایط نیست برای حقوق صاحبان سهام خالص ایمنی.

مانند بسیاری پاره وقت, بازیگران, Jarred Tettey یک کار جانبی برای تکمیل او بازیگری درآمد. و یا حداقل او. فقط دو هفته پیش Tettey استخدام شد به عنوان مدیر خانه در مراحل اما از آنجا که تئاتر تعطیل است, بنابراین در حال حاضر کار خود را. “من مطمئن بود که وجود دارد این است که یک بند بیان کرد که اگر ما برای بیش از یک هفته است که ما هفته ما را پرداخت می گوید:” Tettey. “اما آن را تنها یک هفته پرداخت و اگر ما از گذشته یک هفته پس از آن من از پرداخت دیگر.”

علاوه بر این Tettey بازیگری کار با گروه تئاتر تفریحی آموزش و پرورش در برنامه قرار داده شده است در مدارس او یک بار انجام می شود در حال حاضر توقیف برای آینده قابل پیش بینی.

مالی Tettey می گوید او نیست وحشت و یا فرو بردن به پس انداز است. او انتظار چند صد دلار در مالیات است. او پول او ساخته شده در مرحله و هفته پرداخت او بدهکار است. و او امیدوار است که مناسب و معقول برای بررسی برخی از تجاری کار او در سال گذشته و شده است که در زیر برخی از مذاکره خواهد شد در نهایت راه خود را. او احساس می کند ممتاز است که او را در یک OK محل در حال حاضر.

اما اگر همه چیز کشیدن در Tettey مطمئن نیست چه چیزی او را انجام دهد. “من دیگر در پس زمینه مشغول به کار بوده و خدمات صنعت” می گوید Tettey. “بنابراین من مجدد اگر من پول به اندازه کافی در مراحل بود که من همیشه می تواند رفتن و کار در یک کافه و حداقل باعث می شود برخی از راهنمایی. اما به نظر نمی رسد بیش از حد امیدوار کننده در حال حاضر است.”

شاید بازیگران رو خطرناک شرایط مالی ممکن است بخواهید به نگاهی به آنچه در نیویورک تئاتر منتقد خوزه Solis در حال انجام به پایان می رسد دیدار.

“لحظه ای که من متوجه شدم همه NYC تئاتر تعطیل شد…من دست پاچه. اگر وجود دارد نشان می دهد که من هیچ تکالیف اگر من هیچ تکالیف من هیچ راهی برای پرداخت اجاره/مواد غذایی/آب و برق می گوید:” Solis که اشاره می کند که او تنها یکی از هزاران تئاتر و غير تئاتر افرادی که در حال حاضر در یک وضعیت مخاطره آمیز مالی با توجه به کوروناویروس.

حتی پرداخت را به او بدهکار نیست در آینده. “شرکت هایی که هنوز هم مدیون من پول خود را بسته دفاتر اداری و نمی روند پرداخت” می گوید: Solis. “در برخی موارد من هنوز در انتظار به پرداخت برای تکالیف من در زمینه 2019.”

با هیچ پس انداز و یا مزایای Solis تصمیم به راه اندازی پی پال و Venmo حساب و درخواست مردم برای کمک های مالی خود را از طریق رسانه های اجتماعی. و آن کار می کند.

“مردم شده اند بسیار سخاوتمندانه” می گوید: خدا را شکر Solis. “من فوق العاده لمس توسط افرادی که می گویند “این بسیار نیست” و سپس اقدام به ارسال پول راه من است. چیزی که آنها نمی دانند این است که خود را “نه چندان” است *همه چیز* من در حال حاضر است.” Solis می گوید که او قصد دارد برای نوشتن haikus و رنگ کوچک آبرنگ به همراه آنها به عنوان قدردانی برای کمک های مالی.

در حالی که سهام بازیگر پاتریشیا Duran بود که مجموعه ای برای باز کردن یک نمایش در چند هفته, همه, همان نگرانی به عنوان همکاران او در حال حاضر او بیش از حد پیدا کردن راه هایی برای احساس سپاسگزار در لحظه.

“تاپیک ثابت احساس است که من باید در جایی در حال حاضر. آن شب من باید در یک اتاق تمرین و یا در یک مرحله در جایی می گوید:” Duran. “اما در همان زمان آن را به خاطر من فکر می کنم در مورد هر روز نشان می دهد من فکر می کنم در مورد شخصیت. و من کنجکاو برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد زمانی که ما دوباره آن را انجام دهد. من امید آن را غنی سازی روند ما را به هم دور از آن و پس از آن دوباره. امیدوارم ما تولید چیزی عمیق تر و معنی دار تر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>