کریس چوپان است نه یک مرد به استراحت در laurels. او به نام بهترین آشپز در جهان توسط این Robb Report در سال 2019. او صاحب و عمل موفق چهار رستوران مفاهیم در هوستون. او خود را منتشر, کتاب آشپزی, شرکت نوشته شده با Kaitlyn Goalen, طبخ مانند یک محلی در سال گذشته و به Robb Report به آن بررسی درخشان به عنوان به خوبی. او همچنین یک تحسین نیکوکار با توجه به جنوب دود بنیاد که مطرح است 1.6 میلیون دلار برای مولتیپل اسکلروزیس جامعه و بنیاد امداد اورژانس صندوق کارکنان در صنعت مهمان نوازی. نیازی به گفتن نیست, او یک مرد پر مشغله. و در حال حاضر او حتی بیشتر اخبار.

در سال 2017 او اجاره سابق مارک غذاهای آمریکایی فضایی که قبلا یک کلیسا با یک طرح برای ایجاد پنج مفاهیم مختلف در پنج سال اجازه دادن به او و تیم خود را به انعطاف پذیری خود را آشپزی عضلات و کشف بسیاری از غذاهای مختلف از سواحل خلیج فارس منطقه فرهنگ های گوناگون. تکرار برای اولین بار بود که یک پنجم استیک به دنبال یک پنجم عاشقانه زبان و یک پنجم مدیترانه. مدیترانه مفهوم به نظر می رسید برای ارتباط با تیم خود و چوپان در حال حاضر به دنبال یک محل به گوشت که مفهوم است. او موفق شد در تبدیل یک پنجم استیک به مفهوم مدرن خود steakhouse, گرجستان, James. چهارم و زمان مفهوم یک پنجم سواحل خلیج فارس افتتاح شد 12 اوت 2019.

One Fifth Gulf Coast will close to make way for a new One Fifth concept.گسترش

یک پنجم سواحل خلیج فارس خواهد شد تا راه را برای یک پنجم مفهوم است.

عکس جولی Soefer

امروز چوپان با صدور بیانیه ای از طریق لیندزی قهوه ای روابط عمومی خود را در مورد ابراز پیروزی از اکتشاف لحظه پس از بیدار شدن یک روز صبح و فکر کردن در مورد آنچه که در آینده به صورت یک پنجم. او فکر کرد که در مورد ساختمان اجاق چوب سوز داشتن هرگز مورد استفاده برای ایجاد یک پیتزا برای مهمانان خود را. چوپان فکر می کردم که برای چند ماه او ممکن است قادر به انجام یک پیتزا مفهوم, اما او نمی خواهد می خواهید به انجام آن را برای 11. چوپان می گوید: “پس از آن من فکر کردم که با بسیاری از مفاهیم مختلف و به تحقق رسید: چرا همه آنها را ؟ دیوانه ، بنابراین در اینجا ما بروید!”

چوپان خواستار این مفهوم جدید یک پنجم رعد و برق دور. پس از یک پنجم سواحل خلیج فارس بسته مارس 23 چوپان و تیم آغاز خواهد شد آماده سازی برای مفهوم جدید با شروع ویتنامی مواد غذایی است. اصل سواحل خلیج فارس موضوع میله میله برای یک ماه جولای سال 2020 سازندگان:. آینده رعد و برق دور مفهوم خواهد بود مایع در حال حرکت از طریق دیگر ایده ها و مفاهیم را بدون اختصاص داده شده قاب زمان. مفاهیم جدید منتشر نمی شود جلوتر از زمان (ساختمان پیش بینی البته) اما این رستوران را به سه هفته توجه کنید قبل از هر مفهوم را می بندد.

برای تلفن های موبایل دیوانه ؟ چوپان اذعان می کند آن را کمی گیج کننده است اما می گوید: “من نمی خواهید برای پایان دادن به پنج سال و فکر می کنم” اگر یا چرا ما سعی می کنیم چیزی؟’…ما باید خیلی بیشتر به کاوش در یک زمان کوتاه… من می خواهم به رفتن سریع. کسی که می خواهد به سوار شدن با من؟”

What will I, Chris Shepherd, think of next? Hmmmmm.گسترش

چه خواهد شد من کریس چوپان فکر می کنم بعدی ؟ Hmmmmm.

Photo by John Davidson

نه تنها طرفداران وفادار بود همراه برای سوار شدن اما چوپان نیز اختصاص داده شده تیم در کوچک نوازی بسیاری از آنها را به دنبال او از طریق مختلف مفاهیم و ساختمانی مشاغل خود را به عنوان آنها مانند آشپز د cusine مت Staph و شیرینی مدیر ویکتوریا Dearmond. مدیر کل جف Buhrer شراب مدیر متی Pridgen و sous chef هیدن Hulings نیز بخشی از فرایند خلاق در یک پنجم. همچنین نیک خوب است که با یک پنجم از زمان آغاز آن است و در حال حاضر پخت و پز مدیر در کوچک نوازی و ارواح مدیر Westin Galleymore.

با همه استعداد که انتظار می رود برخی از مواد غذایی شگفت انگیز و سرگرم کننده که از یک پنجم رعد و برق دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im