مراقبت از کودکان و مراقبت از مراکز برنامه ریزی برای باز بماند طریق ‘امن تر در خانه’ سفارش

جدید coronavirus COVID-19 یک بیماری همه گیر. گزارش بیماری طیف وسیعی از بسیار خفیف تا شدید از جمله مرگ است. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus تماس بگیرید و یا تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 11 تا 11 p. m. EDT روزانه. ناکس خبر ساخت این پوشش از coronavirus در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن. حمایت از این تلاش ها با خرید یک اشتراک.

تحت “امن تر در خانه” سفارش اعلام کرد برای Knox County روز دوشنبه بسیاری از مراکز مراقبت از کودکان در حال برنامه ریزی در باز ماندن.

سفارش می پرسد تمام Knox County ساکنان غیر از کسانی که کار در خدمات ضروری به ماندن در خانه. مراقبت از کودکان و مراقبت از مراکز مجاز به باز بماند و تحت سفارش با شرایط آنها اولویت بندی برای مراقبت از کودکانی که پدر و مادر در حال کار در آن ضروری کسب و کار است که باز باقی خواهد ماند.

مدارس در حال درمان متفاوت است. این سفارش شامل نمی شود اختتامیه “موسسات آموزشی دولتی و خصوصی K-12 مدرسه خصوصی کالجها و دانشگاه ها, تجارت, مدارس, متوسطه, فنی و کالج ها اما تنها به عنوان مورد نیاز برای تسهیل آنلاین یا آموزش از راه دور و توابع ضروری.”

اما ناکس در مدارس شهرستان در حال حاضر لغو مدرسه از طریق آوریل 3 و کلاس ها در دانشگاه تنسی ناکسویل باقی می ماند آنلاین برای بقیه ترم.

‘شما نمی خواهید به مختل کردن زندگی خود را’

مارس باقلا صاحب دنج کودکان و نوجوانان گفت: کسب و کار باز خواهد ماند اما او دیده می شود یک قطره در حضور و غیاب پس از COVID-19 هشدارهای. میانگین حضور حدود 150 نفر از کودکان و نوجوانان در روز است کاهش یافته و به حدود 60 لوبیا گفت. پس از امن تر در خانه سفارش اعلام شد, پدر و مادر شروع به چیدن فرزندان خود را تا او اضافه شده است.

“من شماره یک نگرانی است که کودکان” باقلا گفت. “من می خواهم به سعی کنید به نگه داشتن آن را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است, اما من می دانم که این مهم برای پرستاران و پزشکان برای ما به آنها را در حال حاضر.”

اندازه کلاس شده اند محدود به 10 در هر کلاس و معلمان “در تلاش برای نگه داشتن آنها را از هم جدا” باقلا گفت: در مورد بچه ها.

“ما در حال عادی برای این کودکان و شما نمی خواهید به مختل کردن زندگی خود” باقلا گفت. “این نگرانی من فقط ارائه بهترین مراقبت ممکن را برای این کودکان در طول زمان بسیار ترسناک.”

برخی از مراکز نظارت بر درجه حرارت

وجود دارد که 12 مورد از COVID-19 در Knox County و 615 موارد در تنسی که از دوشنبه. ناکس گزارش های خبری تنها COVID-19 موارد تایید شده توسط شهرستان و یا دولت ادارات بهداشت و یا دولت فدرال و مردم را تشویق به اعمال می شود یک ارزیابی انتقادی به گزارش coronavirus موارد که از منابع دیگر.

این Knox County Health Department داده و راهنمایی های خاص برای مراکز مراقبت از کودکان که شامل:

  • اجازه می دهد پدر و مادر و یا کودکانی که نشان می دهد COVID-19 علائم شده اند و یا در معرض COVID-19 در 14 روز گذشته در محل
  • افرادی که در معرض خطر بالاتری برای COVID-19 از جمله افراد مسن و افرادی که باردار هستند و یا شرایط بهداشتی اساسی باید مشغول به کار در مراکز مراقبت از کودکان.
  • انجام غربالگری سلامت از جمله گرفتن کودک, درجه حرارت, قبل از اجازه دادن به آنها را در این مرکز است.
  • عمل اجتماعی دورى از جمله محدود کردن گروه به 10 یا کمتر است.

در KinderCare مکان کودکان خود را متوسط گرفته شده زمانی که آنها کاهش یافته است. KinderCare است همچنین محدود کردن گروه به 10 نفر یا کمتر خواهد شد و باید علامت یو پی اس برای رها کردن و وانت بار به منظور محدود کردن تعدادی از افراد در این ساختمان با توجه به یک ایمیل برای ارسال پدر و مادر دوشنبه.

پدر و مادر خواسته شده است به پایه 6 فوت جدا از دیگران و یا به هنگام dropoff در KinderCare.

Littlebug یادگیری برگ نیز کودکان هنگامی که درجه حرارت آنها کاهش یافته است. اگر کودک تب دارد بیش از 100 درجه آنها و خواهر و برادر خود را نمی خواهد بود قادر به حضور در 48 ساعت با توجه به یک پست در این مرکز Facebook صفحه.

همانطور که از دوشنبه Littlebug در حال برنامه ریزی برای باز بماند برای خدمت به کسانی که کار ضروری در نقش.

لوبیا گفت: مرور از طریق چند هفته گذشته شده است چرا که بسیاری از ناشناختهها و همه چیز به سرعت در حال تغییر.

“چه چیزی شما را در این وضعیت ؟ شما فقط دعا کنید به خدا و امید برای بهترین” باقلا گفت.

ایمیل مونیکا Kast در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @monica_kast. اگر شما لذت بردن از مونیکا, پوشش, پشتیبانی, قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>