تراشه و جوانا Gaines, کشف, Inc. اعلام ماگنولیا شبکه جدیدترین سری اصلی ‘در حال رشد گل کوچک’


ویکو – کشف, Inc.’s سرمایه گذاری مشترک با تراشه و جوانا Gaines امروز اعلام کرد که جدیدترین سری اصلی برای آینده خود را ماگنولیا شبکه “در حال رشد گل کوچک.” سری ویژگی های گلچه گل مزرعه یکی از موفق ترین آلی مزارع گل در ایالات متحده زیر بنیانگذار ارین Benzakein و تیم خود را به عنوان آنها در تلاش برای مقابله با جدیدترین و بلند پروازانه ترین سرمایه گذاری به تاریخ: تبدیل بیش از 20 هکتار از تازه به دست آورد شیمیایی آسیب دیده و overfarmed زمین به گسترش خود را به طور کامل عملکرد خود کفا ارگانیک مزرعه گل…و آنها در یک سال (یعنی یک چرخه در حال رشد) برای دریافت کار انجام می شود.

“یکی از بزرگترین محرکها برای ساختمان این شبکه شد, میل به گفتن داستان از مردم شجاع که در حال تعقیب رویاهای بزرگ” گفت: Joanna Gaines. “از کشف باور نکردنی تیم پشت در حال رشد گل کوچک من شده اند بی وقفه با الهام از شن و کار سخت و زیبایی است که آنها در حال قرار دادن به جهان است. ما خیلی هیجان زده به گفتن بیشتر از داستان خود را به عنوان آنها را شجاع مراحل خود را به گسترش مزرعه گل و رشد کسب و کار خود را.”

Benzakein نقل مکان خانواده اش از سیاتل در واشنگتن سرسبز, Skagit, ولی بیش از یک دهه پیش قرار دادن سرنوشت او جاه طلبی های خلاق در رحمت خود توانایی به کشت زمین در اطراف او. امروز گلچه گل مزرعه اعتبار برای بازی متمرکز نقش در اشتعال یک تلاش یکپارچه محلی ارگانیک و پایدار گل-تولید کنندگان شناخته شده به عنوان “کشاورز-گلفروش” جنبش است. Benzakein جدیدترین کتاب یک سال در گل بود به تازگی نام به نیویورک تایمز پرفروش لیست.

“نزدیک به 15 سال ما شده اند سخت در محل کار و بالا بردن خانواده ما در حال رشد گل های زیبا و ساختمان مزرعه” گفت: Benzakein. “در طول این سفر ما را آشکارا مشترک بالا و پایین و تمام است که ما آموخته اند به این امید که آن را الهام بخش دیگران به دنبال رویاهای خود زندگی می کنند و بیشتر زندگی معنی دار است. آن است که چنین افتخار بزرگی برای پیوستن به تراشه و جوانا جدید شبکه و داستان خانواده ما و مزرعه ما گفت: در چنین قلبی معتبر راه است.”

برنامه اضافی جزئیات اعلام خواهد شد در ماه های آینده. آینده ماگنولیا شبکه قرار است به راه اندازی در اکتبر 4, 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>