کریس’ کلوچه بسته پس از بازدید از ساختمان در ملی روز کلوچه

چهار شنبه, مارس 26 سال 2020

ارسال شده توسط دانیل هیل در چهارشنبه, فوریه 26, 2020 در 10:57 AM

این قرار بود یک جشن.

که اکثر شربتی از تعطیلات ملی کلوچه روز بالاخره آمد در اطراف دوباره این جمعه ، affording دوستداران griddled خمیر خوش آمدید بهانه ای برای پوند برخی از ماکارونی را در pieholes.

اما یکی از قابل توجه محلی به نقل از تخت صبحانه, غذا, جشن کوتاه قطع شد و به لطف یک ماشین که رفت فوق العاده به آن راهرو در شب سه شنبه.

“متاسفانه پس از با یک ماشین تصادف امروز ما مجبور به بستن با توجه به آسیب ساختاری به ما ساختمان” Chris’ کلوچه و ناهارخوری در آن نوشته شده Facebook صفحه آخرین شب. “ما بسیار خدا را شکر هیچ کس مجروح شد!”

KMOV گزارش می دهد که وسیله نقلیه careened به ورودی ساختمان که واقع در جنوب 5980 خیابان بلافاصله پس از تصادف در تقاطع واتسون و غربی.

صاحب کریس Saracino می گوید این ایستگاه که در رستوران بسته خواهد شد برای آینده نزدیک در حالی که ورود این آسیب ساختاری تعمیر است. او امیدوار است که این رستوران را بازگشایی تا پایان هفته.


“خدا را شکر هیچ کس صدمه دیده بود,” او اضافه می کند.

و مطمئن شوید که آن را شگفت انگیز است که هیچ کس جسمی مجروح شدند. اما فکر می کنم از نظر عاطفی عذاب تجربه کسانی که روح فقیر که مجبور به صرف تعطیلات خود را pancake-کمتر است. این یک درد است که تنها می تواند آرامش با دایره اسلب شربتی روزی.

در اینجا امید Chris’ می شود کسانی که درب تعمیر و بازگشایی شد به زودی.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

برچسب ها: Chris’ کلوچه و ناهارخوری, تصادف ماشین, بسته, تصویر,

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>