PLEASANTVILLE, Tenn. — شانزده سال پیش زمانی که لری Ryan ترک خود دولت کار تبدیل به یک خود اشتغالی, برق, او همچنین در سمت چپ پشت سر خود را بیمه بهداشت و درمان.

رایان یک پدر با خانواده در حال رشد بود خسته از بوروکراسی بیمه تا او تصمیم به جستجو برای چیزی جدید. او جذب نسبت به یک مسیحی سلامت مراقبت های وزارت کمی شناخته شده و جایگزین مناسبی برای بیمه است که در آن اعضای استخر پول خود را به پرداخت یکدیگر صورتحساب های پزشکی.

وزارت آمد با یک نکته نگران کننده — آن را در واقع نمی تواند تضمین پرداخت — اما رایان دوست داشتم بقیه از آنچه او شنیده می شود. اول پیوستن به سلامتی های وزارت بود ارزان تر از فقط در مورد هر بیمه در بازار است. دوم وزارت تراز وسط قرار دارد با رایان اعتقادات با امتناع از پوشش سقط جنین یا بارداری. و سوم به جای پرداخت حق بیمه به بیچهره شرکت بیمه هر ماه Ryan خواهد ارسال پول و نماز را به یکی دیگر از خانواده نه بر خلاف خود او بود که در نیاز.

“تا به آن نقطه همه ما می دانستند که در بیمه سلامت,” رایان گفت: در طی یک مصاحبه در یک روز برفی در خانه اش در روستایی در ایالت تنسی آمریکا. “ما به خوبی درک چگونه بیمه کار می کرد و یا چگونه آن را شکست خورده به کار من می گویند.

“و بنابراین ما فکر — این است که واقعا در رفتن به محل کار؟”

برای این خانواده آن است. از سال 2004 رایان همسرش, Gian و نه کودکان پرداخت می شود برای بسیاری از صورتحساب های پزشکی خود را با سامری وزارتخانه یک شبکه در سراسر کشور از خانواده های مسیحی که جایگزین بیمه درمانی سنتی با ایمان و crowdfunding. اگر چه Ryans شده اند به اندازه کافی خوش شانس به رنج می برند از یک فاجعه باری بیماری یا آسیب سامری است به کمک خانواده برای پرداخت سه تولد چندین عمل جراحی و یک تعداد انگشت شماری از سفر به اتاق اورژانس.

در ماه فوریه رایان سهم به سامری بود به پست الکترونیکی حدود 600 دلار برای یک مونتانا خانواده با یک زودرس کودک است. او همچنین در فرایند های حدود 1000 $از خود صورتحساب های پزشکی در سراسر سامری شبکه. از سال 2006 او گفت که خانواده اش پرداخت می شود به وزارت در مورد همان مقدار از پول آن را دریافت کرده است در کمک های اولیه.

“هیچ شکایت” رایان گفت. “این کار دقیقا به عنوان آگهی. برای ما است.”

در تنسی که در آن سلامت عمومی ضعیف است و تعداد بیمه بزرگسالان و کودکان در حال افزایش است و بیش از 31,000 مردم را رها سنتی و بیمه درمانی به نفع مسیحی مراقبت های بهداشتی وزارتخانه های ارزان تر اما تا حد زیادی غیر قابل تنظیم جایگزین برای بیمه. اکثر وزارتخانه ها می گویند ثبت نام خود را ثابت است اما سامری را تنسی عضویت رشد کرده است 80 درصد در پنج سال.

در برخی از کشورهای دیگر مقامات دولتی را دلسرد ساکنان از پیوستن به این وزارتخانه و شکایت و یا ممنوع یک گروه آنها را متهم به فریب. تنسی مقامات گرفته اند هر گونه اقدام, اما برخی از دانشگاهیان و کارشناسان بیمه باید به صدا هشدار دهنده در مورد آنچه آنها را به عنوان یک فقیر تقلید واقعی بیمه بهداشت و درمان.

چلیپا از نگرانی های خود است نه در اختلاف: Christian بهداشت وزارتخانه نیست و از نظر قانونی ملزم به پرداخت هر کسی برای هر گونه مراقبت های پزشکی. اگر شما بر روی آنها بستگی دارد برای پوشش صورتحساب های پزشکی خود را, شما می تواند در سمت چپ تنها با پرداخت بخشی یا هیچ در تمام.

“مردم در حال کمک به چیزی است که در یک جناح و یک نماز و یک وعده” گفت: Teena Hewgley 66 بازنشسته میانه تنسی نماینده بیمه. “من می دانم که برخی از مردم با ایمان می خواهید به این باور در این, اما شما باید به درک هیچ تضمینی وجود ندارد.”

این است crowdfunding نه بیمه

در نگاه اول یک مسیحی سلامت مراقبت های وزارت می تواند اشتباه برای بیمه بهداشت و درمان. مانند بیمه های برنامه های طراحی شده برای کمک به خانواده ها برای پرداخت صورتحساب های پزشکی آنها نمی توانیم خود را. اما در پایان شباهت وجود دارد.

از نظر قانونی, سلامت, های وزارتخانه نیست, بیمه, پس, آنها تنظیم شده توسط دولت کمیسیون بیمه و لازم نیست برای دیدار با بیمه استانداردهای تعیین شده توسط قانون فدرال است. قانون مراقبت مقرون به صرفه نیاز به شرکت های بیمه برای پوشش نیازهای پزشکی ضروری اما های وزارتخانه ها معاف هستند.

وزارتخانه هنوز پوشش میلیون ها دلار در صورتحساب های پزشکی در هر ماه اما آنها این کار را به آنها نمی کند چرا که آنها نیاز به انجام این کار گفت: Anthony Hopp, سامری معاون رئیس جمهور در روابط خارجی. Hopp توصیف سامری به عنوان به خوبی سازمان یافته crowdfunding در روح شبیه به عبور از یک کلاه برای جمع آوری کمک های مالی.

“این فقط یک جامعه از افرادی که با توافق طرفین به طور داوطلبانه به اشتراک گذاری در کسانی که نیازهای پزشکی به عنوان آنها بوجود می آیند” Hopp گفت. “حتی اگر این مدل احتمالا از دست رفته در بسیاری از افراد جوان امروز آن است که متفاوت از آنچه اتفاق می افتد در یک انبار جمع آوری در یک جامعه آمیش. انبار می سوزد و پس از آن به زودی پس از همه نشان می دهد و آنها با هم کار کنند.”

این سخاوت محدودیت دارد اما.

به طور کلی, سلامت, های وزارتخانه ارائه کم بدون پوشش موجود شرایط, دارو, مواد مخدر, اعتیاد, درمان, درمان های دندانپزشکی و یا مراقبت از سلامت روان. برخی از وزارتخانه ها کلاه پوشش خود را در چند صد هزار دلار است.

وزارت اعضا نیز تشویق و گاهی اوقات نیاز به چانه زدن. چرا که هیچ شرکت بیمه در حال مذاکره با بیمارستان ها برای کاهش قیمت وزارتخانه انتظار می رود اعضای خود را به فشار بیمارستان ها و درمانگاه برای خود پرداخت تخفیف های قبل از صورتحساب های پزشکی خود را در سراسر crowdfunding شبکه. برای به دست آوردن حداکثر تخفیف, خانواده, گاهی اوقات باید پرداخت در صف مقابل و سپس صبر کنید تا توان بازپرداخت توسط وزارت خود.

در نهایت شرکت کنندگان باید پایبند به یک مسیحی اصول اخلاقی از جمله حضور در کلیسا و دعای روزانه. آنها می توانند از دست دادن پوشش اگر آنها سوء استفاده از الکل و دود سیگار و یا ماری جوانا و یا رابطه جنسی خارج از ازدواج با جنس مخالف. تقریبا در همه موارد اگر یک کودک متولد شده از پدر و مادر مجرد زایمان هزینه ها پوشش داده نمی شوند.

کارول مایرز یک دانشگاه تنسی متخصص در سیاست های بهداشتی و نگران است که افرادی که پیوستن به سلامتی های وزارتخانه ها ممکن است واقعا می دانید قوانین و محدودیت های خود را پوشش.

حتی اگر وزارتخانه در حال صریح و روشن در مورد چگونه آنها متفاوت از بیمه برخی از خانواده ها احتمال پیوستن بدون تحقق هیچ تضمینی وجود ندارد صورتحساب خود را پرداخت خواهد مایرز گفت.

“من ممکن است کسی بگویید به مراقب باشید زیرا این برنامه های ارائه نمی دهد برای حمایت از شرایط موجود و چشم خود را لعاب بیش از” مایرز گفت. “بیمه بهداشت و درمان بسیار پیچیده است که مردم به ندرت گذشته پاراگراف اول. آنها تبعیض قائل نمی خریداران.”

در سراسر کشور به عنوان بسیاری به عنوان 1 میلیون آمریکایی در حال تخمین زده می شود ثبت نام در مسیحی بهداشت های وزارتخانه است. Medi-سهم اعتقاد به بزرگترین وزارتخانه در تنسی می گوید این 12,000 اعضای دولت است. دو مشابه گروه های مسیحی بهداشت و درمان وزارتخانه ها و سامری گفت: آنها 9,700 و 7,200, تنسی, اعضای, به ترتیب. آزادی HealthShare گفت: 1500 نفر از اعضای تثلیث HealthShare گفت: حدود 750.

برخی متحده هشدار می دهند در برابر ‘شام’ وزارت

از همه مسیحی های سلامت وزارتخانه در کشور هیچ کدام مطرح شده بیشتر آلارم از ترینیتی.

در سال گذشته دولت بیمه رگولاتور در کلرادو, New Hampshire, تگزاس و واشنگتن گرفته اند مراحل قانونی به نوار تثلیث از ایالات خود اصرار شرکت نمی کند, دیدار با الزامات قانونی های سلامت وزارت است و در نتیجه گمراه کننده مشتریان و فروش چه مقدار به غیر قابل تنظیم بیمه.

واشنگتن مقامات به نام پوشش میفروخت توسط تثلیث و شرکت مادر آن Aliera بهداشت و درمان یک “شم.” تثلیث را رد کرده است همه تخلف اما توافق برای توقف عملیات در واشنگتن و کلرادو است.

نگرانی های وزارتخانه don’t stop با تثلیث. در ماه دسامبر بخش نوادا بیمه شهروندان هشدار داد نباید “فریب خورده” توسط وزارتخانه است که “تقلید بیمه بهداشت و درمان” اما آن را تضمین نمی کند هر گونه پوشش است. و پیتر V. لی سر از کالیفرنیا قانون مراقبت مقرون به صرفه بازار نامیده می شود برای افزایش شفافیت و نظارت وزارتخانه با توجه به نیویورک تایمز.

تنسی مقامات شده اند پررنگ است. در مصاحبه اخیر خود با Tennessean, دولت, بیمه, کمیسر Hodgen Mainda کاهش یافته است به نظر گسترده در سلامت های وزارتخانه زیرا آنها در خارج از قلمرو او اما تاکید کرد این مهم برای ساکنان به دانستن تفاوت بین وزارتخانه و بیمه بهداشت و درمان.

“من خوشحال هستم که ما مصرف کنندگان انتخاب” Mainda گفت: “اما ما می خواهیم آنها را به انجام علت سعی و کوشش هر زمان که آنها در حال بررسی مزایای به پوشش آنها و یا خانواده خود را.”

برخی از کارشناسان بهداشت و درمان شده اند به مراتب بیشتر اشاره کرد و در توصیه های خود را. برایان Haile سابق TennCare رسمی که در حال حاضر آگهی محله بهداشت, گفت که او نگران ناقص و undependable پوشش ارائه شده توسط بهداشت های وزارتخانه است.

Haile به طور خاص توصیه می شود که Tennesseans سرمایه گذاری در یک مرگ تصادفی و تجزیه سیاست است که ارزان فرم بیمه عمر در صورتی که در غیر این صورت با اتکا بر یک مسیحی سلامت مراقبت های وزارت.

“من مطمئن هستم که اکثریت آنها در حال تلاش برای کار در ایمان خوب است و انجام چیزهای خوب” Haile گفت. “اما از آنجا که وجود دارد بسیار کمی محدودیتهای قانونی و نظارتی نظارت کسی می تواند مقدار زیادی از پول در هزینه شخص دیگری که باید یک نگرانی واقعی.”

تنسی اداره بیمه و تجارت کاهش یافته است می گویند اگر تا به حال بررسی شده و یا در دست بررسی هر مسیحی سلامت مراقبت های وزارتخانه است. Mainda گفت که از حدود 3000 مصرف کننده شکایت دریافت شده توسط این اداره در سال گذشته تنها پنج مورد از این وزارتخانه است.

برت Kelman است مراقبت های بهداشتی گزارشگر برای Tennessean. او را می توان در 615-259-8287 و یا در brett.kelman@tennessean.com. او را دنبال کنید در توییتر @brettkelman.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im