خاکستر بار برای باز کردن در هتل چهار فصل سنت لوئیس در مارس 5

برای بزرگنمایی کلیک کنید COURTESY FOUR SEASONS HOTEL ST. LOUIS

  • حسن نیت ارائه میدهد FOUR SEASONS HOTEL ST. لوئیس

جیمز ریش برنده جایزه آشپز جرارد و صنعت رستوران داخل هتل چهار فصل St. Louis (999 دوم شمالی خیابان 314-881-5800)خاکستر خانه شده است ملاقات با تحسین و در حال حاضر او با اضافه کردن یک ناهار خوری گاه به گاه مفهوم در سایت.

خاکستر نوار را باز مجاور به خاکستر خانه در پنجشنبه 5 مارس در طبقه هشتم این هتل چهار فصل St. Louis با توجه به نسخه های اخیر.

بار و رستوران را تکمیل آمریکای جنوبی الهام گرفته از چوب اخراج کرایه در خود مفهوم که باز در ماه اوت سال 2018 با یک منوی اشتراک گذاری ظروف طراحی و توسعه توسط پیشه وری و خاکستر خانه chef de cuisine جاش Adams. منو در خاکستر نوار عمدتا با الهام از یک سفر و صنعت در زمان به سائو پائولو, برزیل, آخرین سقوط آزاد همچنان ادامه دارد.

“در برزیل, این botecos همه جا هستند, است که در پایین کلید نوار است که در خدمت آبجو سرد و ساده مواد غذایی” کرافت گفت: در انتشار. “شما توقف پس از کار و آبجو و چند گزش. من فورا قلاب. حتی وجود دارد یک رقابت برای دیدن که بهترین نوار مواد غذایی در کشور است. من می خواستم برای آوردن این تجربه به خاکستر نوار. من از نزدیک با آشپز جاش به افزایش برخی از آیتم های منو و ایجاد یک تجربه اصیل در خاکستر نوار منو.”

اشتراک گذاری صفحات در خاکستر نوار شامل پیری پیری بال مرغ با نارگیل پانسمان و شیلی لعاب پر خرما با بیکن chorizo و آجی panca سس empanadas ساخته شده با housemade خمیر ذرت و پر شده با سالاد گوشت شانه و سایه, محبوب, برزیلی, خیابان, غذا, در هر انتشار.

برای بزرگنمایی کلیک کنید COURTESY FOUR SEASONS HOTEL ST. LOUIS

  • حسن نیت ارائه میدهد FOUR SEASONS HOTEL ST. لوئیس


برای سایه صنایع دستی کشیده از این دستور استفاده می شود توسط خود
, برزیلی, دوران کودکی, پرستار بچه, قطر, که الهام گرفته از مفهوم اصلی به صورت خاکستر ، این empanadas با Chihuahua, پنیر, قلب نخل قارچ و موسیر و خدمت با سالسا ورد.

جدید نقطه خواهد شد اولین با یک چلپ چلوپ در روز پنج شنبه با یک ویژه مبارک از ساعت 5 تا 8 بعد از ظهر این برنامه شامل موسیقی زنده توسط هنرمند محلی Tonina Saputo از 6 به 7 p. m. توقف در به سعی کنید از نوار کوکتل مدیر جفری بخش که دارای یک نوشیدنی لیست شامل آمریکای جنوبی-الهام tipples (از جمله NA کوکتل). برای انتخاب کردن کلاسیک نوشیدنی مانند یک Caipirinha, Pisco, ترش, لیمو Batida یا لا برنکا.

“ما می خواهیم مهمانان و مردم محلی به این فرصت را به یک لایه تجربه ناهار خوری با ما” پیشه وری می گوید. “گرفتن یک نوشیدنی و یک بازی گاه به گاه گاز در نوار با دوستان و لذت بردن از صمیمی شب تاریخ در خاکستر خانه رستوران نشسته کنار پنجره با نمایش پانوراما از شهرستان یا واقعا لذت بردن از یک تجربه خاص در قطر با محدود ده-صندلی مزه منو.”

جدید نقطه همچنین ویژگی های یک به روز رسانی داخلی از جمله تجدید قفسه های جهان-الهام آشپزی و کتاب سفر از صنایع دستی مجموعه و عکس هایی از سفر اخیر خود به برزیل.

برای بزرگنمایی کلیک کنید COURTESY FOUR SEASONS HOTEL ST. LOUIS

  • حسن نیت ارائه میدهد FOUR SEASONS HOTEL ST. لوئیس

دنبال لیز میلر در توییتر @lizzaymillah. ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در liz@riverfronttimes.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید