سینمایی Mexicano همچنان به بوسیله اسباب گردنده از اصلی فیلم اکشن در مارس


غرب پالم بیچ – 5 مه سال 2020 – Cine Mexicano این کشور دارای امتیاز بالا اسپانیایی زبان شبکه فیلم برجسته معاصر و تجاری-رایگان برنامه نویسی از جمله مکزیک rancheras,کمدی, درام و اکشن را در ادامه به رتبه اصلی فیلم در مه با اکران هفت فیلم: El Hijo del Capo, ال Huerfanito, Los Hijos دلم Patrón, لاس Nachas de Virginia, La Venganza de la Herencia, Se Buscan, و Quiero Mariachis.

فیلم های اکران در این ماه در سینمایی Mexicano عبارتند از:

El Hijo del Capo

5/6/2020 در 10 p. m. EST

یک داستان پر از خیانت و انتقام. گناهان گذشته دوباره به عذاب جقوین ذهن در نظر گرفته است که یکی از بی رحم ترین و قدرتمند جنایتکاران در منطقه است. بسیاری از سلاح های در اختیار خود را ساخته اند و او را بسیار تیز تیرانداز از خفا به عنوان یک فروشنده مواد مخدر و پسر بزرگ وحشتناک رئیس مافیا.

ال Huerfanito

5/10/2020 در 10 p. m. EST

یک نوجوان زندگی را به نوبه خود غیر منتظره به خاطر پدرش بیمار حسادت. تنها و سرگردان aimlessly از او را با تمام ترس و بدبختی در خیابان نزدیک به انجماد به مرگ در زمستان التماس برای رحمت گرفتن چمن برای مواد غذایی و گریه خیلی سخت است در شب وقتی که تنها درد را در چهره او می تواند خفه کردن اشک های خود را.

Los Hijos دلم Patrón

5/13/2020 در 10 p. m. EST

کارلوس به مسائل روانی از آنجا که پدر او را رها مشکلات افزایش می دهد زمانی که او به چهره مشکلات مالی و عدم اعتماد و در نتیجه افزایش حس خشم. تمام شرایط کمک به تماس با یک سازمان جنایی که در آن او خواهد شد در صورت غیر منتظره وحی است.

لاس Nachas د ویرجینیا

5/17/2020 در 10 p. m. EST

ویرجینیا او را ترک کرده است شهر به دنبال یک کسب و کار حرفه ای می شود و غنی است. سه نفر خواهد بود کلید در مسیر حرفه ای اما حضور یک فرمانده و یک مشتری از گذشته تغییر این دوره از جاه طلبی او. این واقعیت که آنها زندگی می کنند در خواهرخوانده جهان با جاذبه که در جهت مخالف چرخش جهان خود را وارونه.

La Venganza de la Herencia

5/20/2020 در 10 p. m. EST

یک تراژدی خانواده مشخص شده جعلی ارث رسوب تقابل دو عموزاده. بیشتر آنها متوجه شدم که خانواده خود رابطه پر شده با, تاریک, اخلال, اسرار نفرت و خشم اضافی حرص و طمع و خواسته های زندگی خود را پر از انتقام.

Se Buscan

5/24/2020 در 10 p. m. EST

اعضای یک جنایتکار خطرناک سازمان مشترک در زمینه های مشابه: شکسته, خانه, دارو, ترافیک, sketchy, تحصیل, مشکلات و بسیاری از مزخرف. آنها باید اجرا به عنوان سریع و آنجا که ممکن است پس از شکار برای هر یک از آنها آغاز خواهد شد. مداوم کلانتر در راه خود از دقیقه به دقیقه آنها باید حتی بیشتر نیروهای قدرتمند که از آنها قادر نخواهد بود برای فرار به همین راحتی.

Quiero Mariachis

5/27/2020 در 10 p. m. EST

سباستین استفاده می کند به غیر عادی زندگی تا زمانی که او در عشق می افتد با رزیتا. پدر و مادر او را در ذهن به ازدواج با او به جولین این وارث منطقه ثروتمندترین خانواده است. به زودی رقابت بین سباستین و جولین بدست می آورد غیر قابل تصور ابعاد و کشنده سرنوشت است برای پایان دادن به این مثلث عشق و انتقام. خواهد شد یک طرف مثلث عشق بود خیانت منجر به کشنده مرگ ؟

سینمایی Mexicano است و متعلق به اداره شده توسط Olympusat, Inc., و آن را در حال حاضر در دسترس در سراسر کشور در اکثر ارائه دهندگان کابل.

برای کسب اطلاعات بیشتر در سینمایی Mexicano برنامه نویسی از جمله تنظیم تاریخ و زمان مراجعه کنید cinemexicano.tv.

Olympusat – سرمقاله تماس:

Jesús Piñango

561-249-5228

[email protected]

###

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>