دایره شهرستان NABOB سو ظرف بیش از Retrans بن بست


پخش ادعا ماهواره ای غول تبعیض علیه سیاه متعلق به ایستگاه در retrans معاملات

آفریقایی آمریکایی متعلق به ایستگاه تلویزیونی صاحب دایره شهرستان پخش و انجمن ملی سیاه و سفید متعلق به رسانههای گرفته اند ظرف شبکه به دادگاه پر کردن یک دست کت و شلوار در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در ایندیانا ادعا تبعیض توسط تلویزیون های ماهواره ای توزیع کننده, که آنها ادعا می کنند خودداری کرده است به درستی مذاکره retransmission رضایت معاملات با اقلیت متعلق به پخش.

کت و شلوار ظ روز دوشنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه جنوب ایندیانا در Indianapolis, ادعا می کند که ظرف خودداری کرده است به حمل ایستگاه های متعلق به دایره شهرستان پخش (CW وابسته آرزو-تلویزیون و MyNetworkTV وابسته WNDY-تلویزیون در ایندیاناپولیس) با وجود داشتن انجام این خواص که آنها متعلق به شرکت های سفید.

“ما قصد داریم به شدت دفاع از خودمان در برابر این بی اساس ادعای” ظرف در بیانیه ای گفت.

دایره شهرستان خریداری ایستگاه از Nexstar پخش در مارس 2019 برای $42.5 میلیون. فروش بخشی از این معاملات Nexstar ساخته شده به سمت ایستگاه برای به دست آوردن تصویب قانونی برای خرید آن از تریبون رسانه ها.

با توجه به کت و شلوار ظرف پرداخت کرده retransmission رضایت هزینه به Nexstar برای آن ایستگاه از جمله آرزو-تلویزیون و WNDY-TV در گذشته اما هنگامی که خواص فروخته شد ماهواره های غول پیکر نگرش تغییر کرده است.

دایره شهرستان ادعا می کند که ظرف را عدم پرداخت retrans هزینه برای آن ایستگاه نشان دهنده یک صنعت گسترده سیاست های تبعیض آمیز علیه اقلیت متعلق به ایستگاه “پرداخت غیر اقلیت رسانههای هزینه های قابل توجهی به برنامه تکراری پخش کردن ایستگاه های خود را و در حالی که کانال های ارائه عملا هیچ هزینه به لحاظ تاریخی محروم پخش یا برنامه نویس به صورت دقیق مشابه و یا برتر برنامه نویسی است.” و در آن ادعا کرد “شدید وجود دارد موارد که در آن ظرف است نه ارائه به حمل اقلیت کانال در همه” با استفاده از آفریقایی-آمریکایی متعلق به کابل, رادیو, پیوند, وب و بازاریابی شرکت, شهری, به عنوان مثال.

موجود در نمایشگاه به کت و شلوار و یک نامه از شهری یک رئیس و مدیر عامل آلفرد Liggins III به کمیسیون ارتباطات فدرال درخواست آژانس برای در نظر گرفتن ظرف را “مشکوک سابقه در زمینه تنوع” هنگامی که آن را ارزیابی ماهواره ای شرکت نقش در T-موبایل-با حداکثر سرعت دویدن در حال اجراست. به عنوان بخشی از این معامله ظرف توافق برای خرید حدود 9.3 میلیون تقویت موبایل و ویرجین موبایل اعتباری حساب های بی سیم هستند که بسیاری از آنها متعلق به اقلیت مشتریان.

“شهری یکی خواستار کمیسیون به اطمینان حاصل شود که منافع خود را نمی خواهد صدمه کسب توسط Dish” Liggins سوم نوشت.

دایره شهرستان ادعا می کند که مدت کوتاهی پس از آن بسته در خرید خود را از ایستگاه از Nexstar ظرف ارائه شده retrans نرخ بودند که یک “بخش کوچکی” و “سکه بر روی دلار” از چه ایستگاه های دریافت شده در گذشته است. ظرف دایره شهرستان ادعا می کند حاضر به مذاکره با ایستگاه صاحب “به طور موثر hobbling دایره شهرستان توانایی برای خدمت به بازار است.”

دایره شهر صاحب و مدیر عامل شرکت DuJuan McCoy گفت: در این کت و شلوار که ایستگاه های ارائه شده به کار تحت همان retrans معامله به عنوان صاحب قبلی اما این ظرف نیز خودداری کرد.

“ظرف است و در حال حاضر علنا متهم من خواستار بی سابقه نرخ برای ایستگاه های” McCoy در نامه ای نوشت به FCC شامل کت و شلوار.

او اضافه کرد که دایره شهرستان تا به حال موفق به امن جدید retrans توافق با توزیع کنندگان عمده در منطقه تحت پوشش از جمله Comcast و منشور. اما آن را تا به حال بدتر شانس با اپراتورهای ماهواره ای — DirecTV شده است بدون این ایستگاه پس Jan. 31 و ظرف است و نه انجام این ایستگاه پس Oct. 4.

دایره شهرستان است تحت پیگرد برای retransmission هزینه های خود را در یک نمایشگاه به نرخ بازار واقعی و خسارات تنبیهی بهره مناسب وکلای’ هزینه ها و هزینه های, با توجه به کت و شلوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>