شهر و شهرستان تصویب $600,000 باغ وحش ناکسویل — و بیشتر می تواند در آینده

ناکسویل شهردار Indya Kincannon منتقل $100,000 در بودجه اضطراری روز شنبه به باغ وحش ناکسویل و Knox County تایید اضافی $500,000 وام برای باغ وحش است که همان شب.

اما Kincannon می خواهد ناکسویل شورای شهر به تصویب $600,000 بیشتر به عنوان باغ وحش همچنان به مبارزه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس بدون بلیط پول به صندوق ،

باغ وحش که درهای خود را بسته مارس 16, دریافت 75% آن را عامل درآمد حاصل از فروش بلیط و عضویت با توجه به انتشار اخبار.

در انتشار Kincannon به نام از دست دادن ناگهانی در درآمد بلیط “فلج کننده.”

“حفاظت از مردم را به حق می آید برای اولین بار در شرایط اضطراری, اما این شهر نیز می تواند کمک به باغ وحش ناکسویل در مراقبت از حیوانات خود را,” او گفت:. “این باغ وحش شده است از دست دادن بیش از 20 ، 000 دلار در روز درآمد پس از همه گیر مجبور به بستن درهای خود را.”

تصویب بودجه برای باغ وحش ناکسویل

از آنجا که این شهر در وضعیت اضطراری آزادی گفت: Kincannon تصویب یک ماده در شهرستان منشور به اقدام فوری با اولین $100,000.

او را بپرسید شورای اسلامی برای تصویب باقی مانده $600,000 در مارس 7 جلسه. پول داده می شود در $200,000 اقساط ماهانه از طریق ژوئن.

شهرستان, اما رای خود به صندوق های دوشنبه و به اتفاق آرا تصویب $500,000 وام پیشنهاد شده توسط Knox County شهردار Glenn Jacobs. پول را از بخش هتل/متل صندوق که متعلق به گردشگری مربوط به طرح.

این صندوق در حال حاضر 1.4 میلیون دلار مازاد با توجه به Jacobs.

جاکوبز گفت: این وام باعث می شود حس عملی دلیل آن روشن نیست چه اتفاقی خواهد افتاد به حیوانات اگر باغ وحش بسته شده است. او همچنین اصرار ناکس ساکنان شهرستان برای کمک به اورژانس حیوانات صندوق امداد.

“با وجود این واقعیت است که مردم نمی اینجا, حیوانات هستند. اما درآمد است نه” جاکوبز گفت: در یک کنفرانس خبری در باغ وحش پنجشنبه گذشته. “حیوانات باید به تغذیه و حیوانات باید مراقبت شود.”

باغ وحش ناکسویل یک شریک ارزشمند’

این شهر در حال حاضر صندوق کمک می کند تا بخشی از باغ وحش بودجه عملیاتی. این سال مالی این شهرستان به باغ وحش $1.4 میلیون. اگر تایید اضافی $700,000 را در این شهر بودجه به $2.1 میلیون نفر است.

سال مالی آینده این باغ وحش برنامه ریزی شده است برای دریافت $1.45 میلیون دلار در بودجه شهرستان.

تحت سابق ناکسویل شهردار مادلین Rogero این شهرستان به 10 میلیون دلار در بودجه سرمایه برای باغ وحش. باغ وحش Knoxville منطقه برتر گردشگری جاذبه, با توجه به آزادی با 500 ، 000 نفر بازدید در هر سال.

“باغ وحش ناکسویل یک شریک ارزشمند و محبوب و منحصر به فرد آموزشی دارایی” Kincannon گفت: در انتشار. “ما مشتاقانه منتظر به کار با کارکنان باغ وحش در رفع فوری نیازهای عملیاتی در حالی که تعادل چالش های دراز مدت ساخت.”

کسانی که می خواهند به کمک می توانید با اهدا به باغ وحش اضطراری صندوق امداد در zooknoxville.org. بلیط و سالانه عبور نیز می تواند خریداری شده در وب سایت برای استفاده پس از بازگشایی باغ وحش. بلیط قابل استفاده خواهد بود باقی مانده از سال 2020 سالانه عبور معتبر باقی خواهد ماند برای یک سال از تاریخ بازگشایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>