شهر ناکسویل در حمام کردن زمین های بازی حذف رینگ بنابراین مردم می توانند از آنها استفاده نمی کنید

یک هفته پس از ناکسویل گفت: این شهرستان در سال 93 پارک باز بود برای منفعل استفاده از تنها — هیچ بسکتبال بازی ها, بالا رفتن نیست در زمین بازی و تجهیزات و عدم دسترسی به دستشویی — مقامات ترک خورده پایین تر به درایو دور جمعیت که نگه داشته نشان.

در روز سه شنبه و چهار شنبه, پارک ها و تفریح کارکنان طناب کردن زمین های بازی و حذف تنیس شبکه و رینگ از بسکتبال پرتال تخصصی اولی ها در پارک های شهر. مردم نمی توانند به سادگی چشم پوشی از علائم دیگر بخشی از یک کمپین به اصرار مردم به دنبال امن تر در صفحه اصلی بخشنامه برای کاهش گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس.

در مجموع 62 بازی سازه بسته شد, مشخص شده توسط رنگ زرد نوار احتیاط و 20 در دادگاه های بسکتبال تا به حال رینگ حذف شد.

“ما نمی تواند مردم را درک کنند و آنها فقط می خواهد به راه رفتن در اطراف نشانه” ناکسویل پارک ها و تفریح و سرگرمی مدیر شریل Ely گفت. “این تنها راه برای رفتن در برابر آن.”

این یک نتیجه از ناکسویل شهردار Indya Kincannon صدور قوی تر “امن تر در خانه” سفارش برای شهرستان سه شنبه شب در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

منظور پژواک موجود Knox County جهت است که در محل قرار داده شد مارس 23. Kincannon را به اثر رفت چهارشنبه و گذشته از طریق آوریل 6 هر چند می توان آن را اصلاح و لغو و یا تمدید به عنوان مورد نیاز است.

پارک ها هنوز باز برای منفعل تنها با استفاده از. الی گفت: مردم هنوز هم می توانید رفتن به پارک برای پیاده روی, پیاده روی, دویدن و دوچرخه.

“آنچه ما می خواهیم مردم را به انجام این است که فردی, فعالیت, فعالیت های فردی است که کاهش های از تجهیزات است که می تواند یک توپ یا یک راکت و یا هر چیز دیگری که از طبیعت است.”

در یک کنفرانس خبری چهارشنبه Kincannon گفت: او اجرا این طرح به دلیل تعداد موارد coronavirus در شهرستان در حال افزایش است — وجود دارد 78 موارد گزارش شده در Knox County همانطور که از بعد از ظهر چهارشنبه.

در اینجا چیزی است که بسته است در شهر ناکسویل پارک:

  • زمین های بازی
  • رشته های ورزشی
  • بسکتبال و تنیس
  • دستشویی
  • غرفه

Knox County پارک نزدیک زمین بازی

Knox County پارک نیز بسته زمین های بازی و دستشویی گفت: Mike Donila معاون مدیر پارک ها و تفریح و سرگرمی برای Knox County است. مناطق پیک نیک و رشته های ورزشی و دادگاه هنوز باز است.

“ما شده است بسیار خوشحال به پاسخ تا کنون توسط, فیزیکی, فاصله,” Donila گفت. “من فکر نمی کنم ما نیاز به انجام هر چیزی در این نقطه بیش از آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>