شهر سنت لوئیس اعلام کرد اولین COVID-19 مورد

برای بزرگنمایی کلیک کنید This evening City of St. Louis Mayor Lyda Krewson confirmed the first presumptive positive case of COVID-19 in the city. - DANNY WICENTOWSKI

  • دنی WICENTOWSKI
  • این شب در شهر سنت لوئیس شهردار Lyda Krewson تایید اولین presumptive مثبت مورد COVID-19 در شهر.

سنت Louis دانشگاه, دانش آموز پس از بازگشت از سفر خارج از کشور دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 اولین مورد در شهر St. Louis.

این شب در یک کنفرانس خبری که به صورت زنده در Facebook, St. Louis شهردار Lyda Krewson صحبت کردن در کنار دکتر فردریک Echols و امنیت عمومی مدیر جیمی ادواردز اعلام کرد که یک فرد بالغ جوان تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

بیمار بازگشت به آمریکا از یک کشور “است که شواهدی از جریان انتقال” ویروس Echols گفت و پس از فرود سوار به St. Louis. فرد باید مشکوک آنها تا به حال این ویروس به عنوان Echols گفت که او و یا او را در تماس با یک حرفه ای پزشکی در مسیر به سنت لوئیس و پزشکی حرفه ای تماس دکتر Echols که مرتب برای بیمار به بازدید از یک مرکز پزشکی در هنگام ورود خود را در روز شنبه.

“در آن زمان این افراد را با استانداردهای برای تست به عنوان ایجاد شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, تست انجام شد و نمونه ها مورد آزمایش قرار گرفتند توسط میسوری وزارت بهداشت و خدمات سالمندان و حدود 5:15 بعد از ظهر امروز ما دریافت توجه کنید که نمونه های آزمایش مثبت برای COVID-19,” Echols گفت.

بیمار در حال حاضر در قرنطینه صفحه اصلی. Krewson تایید کرد که بیمار است و یا بیست و نه به تنهایی زندگی می کنند اگر چه شهردار گفت که بیمار است و نه اعتقاد به آلوده خود را همخانه.

“این واقعا مهم است که فرد به دنبال دستورالعمل داده شده توسط شهر سنت لوئیس وزارت بهداشت و به این دلیل وجود دارد هیچ اضافی مواجهه” Echols گفت. “نه دیگر افراد در معرض خطر هستند از توسعه COVID-19 از این فرد است.”

مقامات شهرستان نیست شناسایی بیمار به عنوان یک SLU اما رئيس دانشگاه فرد Pestello تایید کرد در نامه ای به دانش آموزان بیمار جدید یکی از دو دانش آموزانی که تا به حال تست شده پس از بازگشت از خارج از کشور.

“من متاسفم که به گزارش این مورد مثبت است یک عضو از ما SLU جامعه” Pestello نوشت.

در حال سفر به همان نامعلومی کشور و بازگشت به مربوطه خود را در خارج از دانشگاه و خانه و با توجه به Pestello توجه داشته باشید. نتایج آزمون دوم دانش آموز است که هیچ نشان داده شده است هر گونه علائم هنوز در انتظار دوشنبه شب.

Pestello نوشت که “دانش آموزان پاسخ دادند دقیقا به عنوان آنها باید. حتی در حالی که احساس بد, دانش آموزان, مراقبت و نگرانی از SLU و سنت آشکار است و عمیقا قدردانی است.”

در مورد تعداد نسبتا کمی از آزمون در دسترس برای شهروندان نگران آنها ممکن است مبتلا به این ویروس Krewson گفت که او و میسوری فرماندار مایک کشیش بخش در حال کار بر روی است که در پشت سر هم.

“ما باید بیشتر کیت های آزمایش ما باید بیشتر آزمایشگاه ظرفیت” Krewson گفت. “دولت در حال کار بر روی که من در صحبت با فرماندار در مورد این آخرین شب است. وجود دارد هنوز هم معیار برای تست از آنجا که شما نمی خواهید به تاخت و تاز کردن که سیستم به طوری که معیار حال توسعه و توسعه یافته توسط سه بیمارستان به صورت خصوصی تست.”

با توجه به ایلینوی فرماندار J. B. پریتزکر بستن همه ناهار خوردن در عملیات در رستوران ها و کافه ها در دولت Krewson گفت که افزایش تعداد موارد تایید شده در ایلینوی — در حال حاضر 105 — نشان می دهد یک خطر بزرگتر وجود دارد. به جای الزامی خاموش شدن در سنت لوئیس محدودیت اجازه می دهد بیش از 50 نفر در یک شهر رستوران یا نوار در یک بار. زمانی که فشار در مورد اینکه آیا یا نه پلیس بودند که اجرای دستور Krewson گفت: آنها نه در این زمان.

شهردار گفت: این یک تصمیم آنها می تواند با ارزیابی “همه زمان ها است.” Krewson گفت: او می تواند صحبت فردا دوباره در مورد آن موضوع است.

“آنچه که ما اعتقاد داریم این است که این صاحبان رستوران, نوار صاحبان کسب و کار صاحبان همه مسئول هستند مردمی و آنها نمی خواهند چیزی به گسترش در رستوران یا” Krewson گفت. “در حالی که آن را فوق العاده دشوار است وضعیت هر دو برای مالکان و صاحبان کسب و کار و همچنین برای کارکنان. آن را فوق العاده دشوار است.”

به عنوان Krewson شد پرداختن رسانه ها در مورد اولین presumptive مثبت مورد COVID-19 در شهر تیاو St. Louis County وزارت بهداشت اعلام کرده است که مطلع شده است که یک سوم شهرستان ساکن حال آزمایش مثبت برای ویروس.

“این یک بین المللی مربوط به سفر مورد و بیمار در محدوده سنی 50 تا 60 سال” آزادی از شهرستان متحده است. “هر کسی مشخص در طول این تحقیقات به عنوان یک تماس نزدیک و یا در خطر قرار گرفتن در معرض این بیمار تماس گرفته خواهد شد به طور مستقیم توسط St. Louis County Department of Public Health.”

بیشتر به عنوان ما آن را یاد بگیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در COVID-19 رفتن به مرکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت برای اطلاعات بیشتر در محلی پاسخ به وب سایت ها برای این شهرستان در بخش بهداشت و سنت لوئیس شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

دنبال لیز میلر در توییتر
@lizzaymillah. ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>