شهرستان سوابق 2 مرگ و میر بیشتر در عرض 24 ساعت و بیشتر پاسخ دهندگان برای اولین بار آزمون مثبت

در بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, شهردار ترنر گزارش دو بیشتر مرگ و میر آوردن مجموع افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 به شش. همه مسن تر بودند و تا به حال شرایط بهداشتی اساسی با توجه به هوستون در بخش بهداشت و درمان.

“آخرین مرگ یک زن در 60s که فوت مارس 24 و یک مرد در 70s که فوت مارس 31. بخش دریافت گزارش از مرگ, مارس 31” آزادی مطبوعات از هوستون وزارت بهداشت اعلام کرد.

وزارت بهداشت اعلام کرد 48 جدید کروناویروس موارد آوردن این شهرستان در مجموع به 506. ترنر گفت: او را تشویق کرد چرا که او به عنوان درایو در اطراف شهر او به نظر می رسد اکثر مردم در خانه ماندن و از آنجا که این شهر نگه داشتن میزان افزایش کمتر از جاهایی مثل نیویورک و لوئیزیانا.

دکتر دیوید Perssee مقام های بهداشتی در این شهر در بخش بهداشت و درمان گفت: برخی از مردم در حال گیج کننده مرگ و میر افراد مسن با تعداد زیادی از مردم تحت تاثیر COVID-19. بیشتر افرادی که جوان هستند و معمولا بیشتر تحت تاثیر این درست است که در اکثر موارد تحت تاثیر این ویروس شدید در افراد مسن است.

هوستون رئیس پلیس هنر اکودو گفت: 17 افسران باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و یک بر یک در حال حاضر. هوستون رئیس آتش نشانی سام پنا گفت گروه او هنوز هم قادر به کارکنان تا جایی که آن را باید هر چند در مورد 173 آتش نشانی در قرنطینه. “ما آزمایش کردیم 49, 12 مثبت هستند و دو را پس از بهبود,” او گفت:.

ترنر ساخته شده درخواست تجدید نظر برای هر کسی که با شخصی حفاظت از تجهیزات از جمله ماسک ، روپوش و دستکش برای اهدای آن به شهرستان خود را برای اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>