رهبر جنبش حقوق مدنی می پرسد پلیس به بررسی استفاده از نام خود را به شماره در نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن تماس

Theotis رابینسون جونیور شرق تنسی رهبر جنبش حقوق مدنی که می نویسد: در نظر قطعه برای Knoxville News Sentinel است درخواست مقامات به بررسی استفاده از نام خود و شماره تلفن در robocalls شعار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات.

رابینسون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه که مردم در سراسر کشور را دریافت تماس است که نشان داد تا بر روی تلفن های خود را به عنوان اگر آنها در آینده از او لیست نام و شماره تلفن. هنگامی که مردم در جواب کسانی که تماس آنها شنیده ضبط با “صدای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت که او را در حال اجرا برای انتخابات مجدد و درخواست خود را برای پشتیبانی و درخواست کمک های مالی” رابینسون گفت.

رابینسون یک منتقد صریح از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حفظ کرده است ناکسویل وکیل Isaacs, Greg برگزار شد که کنفرانس مطبوعاتی خود را در گی, خیابان کار و اعلام کرد او می تواند درخواست اجرای قانون به بررسی “ربودن (رابینسون) نام خود شباهت, شماره تلفن خود را.”

Isaacs گفت: این به نظر می رسد یک مورد جعل caller ID یک فرایند است که توسط هنرمندان باهم pranksters و robocallers پنهان کردن شماره تلفن خود را اغلب از طریق وب سایت آن را به نگاه مانند کسی که دیگری را خواستار است. جعل تماس ظاهر می شود از هر کسی از جمله بانک ها, 911, سازمان های اجرای قانون و دولت است.

حقیقت در Caller ID قانون به تصویب رسید در سال 2009 باعث می شود کلاهبرداری یک جرم فدرال اگر آن را انجام داده است: “به قصد گول زدن باعث آسیب یا غلط به دست آوردن چیزی از ارزش.” به طور مشابه, تنسی قانونگذاران بهینه سازی دولت قانون در سال 2017 آن را به یک کلاس بزه به تحریف caller ID اطلاعات با قصد به “فریبکاری آسیب و یا سرقت.”

Isaacs گفت که ارجاع پرونده به Knox County منطقه دفتر دادستان کل است که می تواند تصمیم بگیرد که آیا یک محلی و ایالتی یا فدرال آژانس باید بررسی گردد.

رابینسون ساخته شده در تاریخ به عنوان اولین سیاه دانشجو در مقطع کارشناسی در دانشگاه تنسی است. از آن زمان او بوده است قابل توجه رهبر جنبش حقوق مدنی در جامعه که به اشتراک گذاشته شده است نظرات خود را در صفحات خبری نگهبان.

در اوایل این ماه رابینسون گذراند یک ستون در تماس با پلیس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس یک “مجازات” و توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک “احساساتی خود خدمت مخلوق.”

رابینسون گفت: او شروع به دریافت تماس های هفته گذشته از دوستان در ناکسویل و همچنین از مردم در سراسر کشور بسیاری از آنها او هرگز ملاقات کرد. او آموخته است که این افراد تا به حال دریافت تماس است که ادعا می شود از خود عدد است. برخی شنیده نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن ضبط در حالی که دیگران تا به حال تماس های از دست رفته. برخی عصبانی بودند رابینسون گفت و یک مرد حتی تهدید او پس از دریافت چندین تماس.

“آن را در مورد جمهوری خواهان و دموکرات ها مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن” Isaacs روز جمعه گفت. “این در مورد مصرف این مرد شباهت او بسیار articulately و عاشقانه ابراز نظر و تبدیل آن وارونه ربودن هویت خود را. و شما می توانید با خرید اینترنتی نه تنها با استفاده از نام خود را در راه است که او رضایت نیست و یا درک بلکه تهاجم به حریم خصوصی زمانی که مردم او را خواستار هستند و رفتن ” چرا شما بارها و بارها با تماس با شماره من?'”

رابینسون به نام ثابت تماس به خانه اش یک “اختلال” اما گفت که او نمی خواهد بود منصرف در ابراز عقاید خود را.

“این تنها می افزاید: سوخت به عشق من,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>