هر چند نه به عنوان به خوبی شناخته شده در میان classic rock هنردوستان در ایالات متحده به عنوان صفحه اصلی پایگاه خود را در انگلستان و یا حتی اروپا برای بیش از 50 سال پروژسترون راک Wishbone Ash حک شده از محل خود را در راک تاریخچه و جذب بسیار طرفداران متعصب. شناخته شده به عنوان پیشگامان “دوقلو گیتار” صدا است که بعدها نفوذ گروه Thin Lizzy و Iron Maiden خود را بهترین و شناخته شده از آلبوم سال 1972 تاریخ و جنگ با مضمون آرگوس.

یک نظامی اتصال نیز از ویژگی های – حداقل بصری – در آخرین رکورد arman (Steamhammer/SPV). فعلی Wishbone Ash صف شامل اعضای اصلی اندی پاول (خواننده/گیتار) باب Skeat (باس) جو Crabtree (درامز) و گیتاریست جدید مارک آبراهامز. آنها خواهید بود در هوستون در Dosey سازمان حفاظت محیط زیست در فوریه 20.

“در درجه اول ما معرفی ثبت علامت گذاری به عنوان جدید ما نوازنده گیتار” پاول می گوید. “و ما آماده آن را در راه های مختلف. ما رفت و به یک محل در فرانسه و مشغول به کار در یک اتاق گروه و ثبت دموی که ما به طور معمول انجام نمی. پسر من [Aynsley] درگیر شد و با نوشتن و تنظیم و من تعدادی از اشعار با همسرم [پائولین]. سپس ما آن را در زمان به انگلستان و معرفی مواد به گروه کامل.”

هنگامی که آن را پیشنهاد کرد که آرم بسیاری از Powells در آن 69 سال سر پاول می خندد. “Ha! بله این یک امر خانوادگی – اما نه کاملا کبک خانواده! بسیاری از راک این سن و سال خانواده خود را درگیر می شود و در موسیقی به طور پیش فرض این که آیا آنها آن را دوست دارم یا نه!”

اما اگر بسیار پیچیده دوقلو صدای گیتار هم در استودیو و روی صحنه به تمرین و دقیق ابراهیم به نظر می رسد مانند یک ایده آل مناسب است. او شروع به نواختن گیتار در سن 9 و به تحسین و دهه تمرین نواختن موسیقی از Wishbone Ash. پاول برای اولین بار او را ملاقات کرد زمانی که ابراهیم فرار یک فروشگاه موسیقی در شمال لندن است که گاهی اوقات عرضه گروه با تجهیزات.

“گرفتن او بسیار اتفاقی بود. این ساخته شده است برای بسیاری از کلید های میانبر و ساده تر بر من به خاطر او در حال حاضر می دانستند موسیقی” پاول می گوید. “او می تواند بگوید من این است که چگونه شما آن را به عقب در سال 1983… و او می تواند حق! این شادی برای کشف [موسیقی] از طریق او.”

از 11 آهنگ در آرمکه را جلب بیشترین توجه آن است منجر کردن تک “ما ایستاده است.” نوشته به عنوان یک انسانی تماس با اسلحه جهان برادری و مثبت در پی آتش سوزی گسترده در جنگلهای انبوه آمازون آن را تا آنجا که در بیشتر معنی از پاول احتمالا باید آن را دوست داشت ،

“شما امیدوارم که همیشه با یک آهنگ را می توانید گزاف گویی به مناطق مختلف پس از آن همیشه عاقلانه به نگه داشتن چیزهای در این راستا” او می گوید. “ما در زمان جالب در حال حاضر زمانی که دموکراسی در زیر آتش – به معنای واقعی کلمه. این نوع از یک تماس به اسلحه تجمع آهنگ. اما از آنجا که [آمازون آتش] ما تا به حال آتش سوزی در کالیفرنیا و سپس استرالیا! پس از آن در واقع بیشتر شد prescient و فوری است.”

و برای پاول که احساسات نیز لمس معاصر مسائل ژئوپولیتیک. “من شگفت زده است که بیشتر خوانندگان و گروههای موسیقی نیست فریاد از پشت بام ها در مورد برخی از چیزهایی که آنها را در رفتن در جهان است. کسانی هستند که می گویند: “اوه, فقط خفه شو در مورد سیاست و موسیقی بازی.’ اما من فکر می کنم شما ارسال آهنگ و…هنر است که واقعا بازتابی از بار. و این که وظیفه ما در راه است.”

The original Wishbone Ash: Steve Upton, Andy Powell, Martin Turner, Ted Turner.

اصلی Wishbone Ash: استیو آپتون اندی پاول مارتین Turner, Ted Turner.

ضبط و پوشش طیف صوتی انگلستان

به عنوان ذکر شده, شور Wishbone Ash طرفداران اجرای بالا به اندازه کافی برای حمایت از دو اختصاص داده شده سالانه کنوانسیون. بسیاری از کسانی که شرکت کنندگان نمی چشمک زدن در forking بیش از معادل آن در حدود 350 $در سال 2018 عظیم از 2500 نسخه محدود مجموعه جعبه محصول سال 1970-1991.

این شامل 16 آلبوم سه زنده, آلبوم هشت منتشر نشده زنده, آلبوم, کتاب, پوستر, مجموعه تلفیقی کمیاب اقلام تبلیغاتی و حتی امضا عکس از چهار اصلی که اعضای تشکیل گروه در سال 1969: اندی پاول (گیتار/خواننده), Martin ترنر (خواننده/باس/کیبورد), Steve آپتون (درامز) تد ترنر (گیتار) و همچنین بعد از آن عضو لوری Wisefield (گیتار). آن را فروخته است.

پاول می دهد اعتبار برای این تیم از اهمیت موسیقی که تولید آن بیش از سه سال — هر چند آن را نیز شامل حساس آرشیو و مذاکرات میان شرکت و پنج بازیکن. “به چیزی که شما رو به یک سیاستمدار یک سیاستمدار و یک بایگان و عاشق موسیقی. و [اعضای گروه] ممکن است حتی توان صحبت کردن به یکدیگر…برخی از اعضای سابق نمی خواهید به طوری تعاونی برخی بود. اما در پایان آن را واقعی کار و عشق.”

آن را یک ماده از رکورد های عمومی که پاول دارای درجات مختلفی از روابط میان دیگر چهار ex-Ashers زیادی از آن ناشی از دشمنی بیش از سال از دادگاه بین خود و مارتین ترنر استفاده بیش از حد از و صدور صورت حساب حقوق به نام “Wishbone Ash” در جداگانه خود را استخدام. نهایی حکم صادره در پاول را به نفع برخی از سال ها به عقب و پاول اشاره می کند که او می خواهم ثبت نام دهه قبل پس از ترنر را ترک کرده بود این گروه برای بار دوم.

The hallmark sound of Wishbone Ash is twin guitars: Mark Abrahams and Andy Powell.

مشخصه صدای Wishbone Ash دوقلو گیتار: مارک آبراهامز و اندی پاول.

عکس از استیو Koontz

“من دیدن کل تصویر به این دلیل من هرگز متوقف شد در گروه من هرگز ترک. آن را پیچیده و در عین حال آن را واقعا که ساده” پاول ارائه می دهد. و در حالی که او را در برابر هر نوع پروژه است که شامل هر ترکیبی از اعضای سابق او به دنبال آن است یا نه.

“اگر شما با قرار دادن چهار اصلی را بچه ها با هم در یک اتاق آن را احتمالا خواهد بود” آره که ممکن است سرد.’ اما بدخواه تأثیرات خارجی به ویژه در اعضای اصلی,” او می گوید. “اما این [زمان] گروه واقعا شلوغ است. ما در 18 کشور در سال گذشته!”

پاول نیز منتشر شد زندگینامه خود نوشته با کالین هارپر چشمان باز: قصه های واقعی از یک Wishbone Ash جنگجو در سال 2015.

در نهایت اندی پاول متوجه می شود که شانس یک راک کلاسیک انتشار یک آلبوم کامل از اصلی موسیقی جدید در سال 2020 چیزی است که از یک ناهنجاری اما او آماده نیست برای این گروه برای جلوگیری از های معاصر, خلاق, نیروی, بدون در نظر گرفتن چگونه اکثر موسیقی های خریداری شده و یا مصرف شده امروز.

“برخی از مردم ممکن است بدانید ما هنوز در اطراف!” او می خندد. “من دوست داشتم که ما امضا کرده ایم با کوچک مستقل و برچسب. ما در یک label در مقیاس جهانی در حال حاضر است. حتی تاسیس اعمال در حال پیدا کردن آن سخت به دریافت کلمه در مورد موسیقی های جدید. و ما نمی قادر خواهد بود تا امروز برای رفتن به یک سوم آلبوم مثل آرگوس. این همه در یک شات deals در حال حاضر.”

Wishbone Ash پخش 8:30 p. m. در فوریه 20 در Dosey Doe بزرگ انبار 25911 من-45 شمال. برای اطلاعات تماس 281-367-3774 و یا بازدید DoseyDoe.com. بلیط $68-$108 و شامل سه دوره شام و نوشیدنی خدمت 6:30-7:30 p. m.

برای اطلاعات بیشتر در Wishbone Ash بازدید WishboneAsh.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im