کلاس های درس بهترین هستند می گوید: Knox County, بازگشایی نیروی کار اما به دنبال علم

وجود دارد هیچ جایگزینی به صورت منظم در کلاس درس آموزش می گوید: Knox County را بازگشایی نیروی کار اما مدرسه منطقه نیاز به آماده به نوبه خود بر روی یک سکه اگر cononavirus همه گیر خواسته های آن است.

“روابط بین دانش آموزان و معلمان خود و در میان دانش آموزان خود را به مرکزی برای فرایند یادگیری” گفت: جری Askew رئیس این کارگروه تعیین شده توسط هیئت آموزش و پرورش طی یک سخنرانی پنج شنبه.

Askew شد های کار از نیروی کار که به بررسی مدیران و معلمان و کارکنان مدرسه ، والدین و دانش آموزان برای کمک به راهنمای Knox County مدارس به عنوان وزن آن بازگشایی در ماه اوت است.

“همه ما می خواهیم فرزندان ما در مدرسه” Askew گفت.

که گفت:, Askew گفت: درس سخت از این بیماری همه گیر است که در حالی که ما همه می خواهم به بازگشت به چیزی نزدیک عادی این COVID-19 ویروس فرصت طلب و واقعا نمی مراقبت از آنچه ما می خواهیم و تصمیم گیری در مورد بازگشایی باید مبتنی بر علم و اطلاعات.

کار نیروی وزن, پاسخ از بیش از 30 ، 000 افرادی که در زمان این منطقه را مورد بررسی بازگشایی.

پاسخ دهندگان’ نگرانی از محدوده مسائل سیستمیک مانند عادلانه آموزش و پرورش برای دانش آموزان با ناتوانی و دسترسی به اینترنت برای خانواده های کم درآمد فوری به نگرانی در مورد چگونه بسیاری از تمیز کردن لوازم, ماسک و دماسنج در دسترس هستند.

“به نظر ما وجود دارد هیچ جایگزینی برای فرد در کلاس آموزش” Askew گفت.

نیروی کار اشاره شده تحقیقات نشان می دهد که کودکان هستند کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به آلوده رنج می برند و علائم شدید از ویروس. نیروی کار اشاره کرد بعید است دانش آموزان جوان قادر به به طور مداوم زیر فاصله اجتماعی دستورالعمل و یا با پوشیدن ماسک.

Askew صحبت در مورد ایمنی کارکنان را به طور مستقیم آدرس افزایش خطر بزرگتر معلمان در بازگشت به کلاس درس.

این منطقه عرضه خواهد کرد و بازگشایی طرح جولای 15 و وظیفه نیروی پرسید منطقه برای برقراری ارتباط به همان اندازه و به عنوان اغلب به عنوان ممکن است با پدر و مادر و معلمان است.

“وجود دارد هیچ چیز مهم تر هیچ چیز مهم تر برای ما معلمان و همکاران ما از خوب بودن ما بچه ها و ابهام است که دشمن” Askew گفت.

چپ چپ نیز اشاره شد والدین دانش آموزان با ناتوانی و یا دیگر نیازهای اضافی ترین مضطرب است.

در این منطقه گفت: پدر و مادر آن ارائه خواهد شد مجازی گزینه برای کسانی که احساس نمی راحت فرستادن کودکان خود به مدرسه است. منطقه دریافت بیش از 11,000 پاسخ به این نظرسنجی بر اساس یک شنبه مطبوعاتی.

چپ چپ گفت: معلمان باید توانمند و آموزش دیده برای تدریس تقریبا در مورد آن لازم می شود.

نیروی کار به نام برای همکاری با مهد کودک و دیگران برای کمک به پدر و مادر مدیریت امن مهد کودک. چپ چپ گفت: منطقه اولویت نباید “بازگشایی اقتصاد” اما اذعان کرد که مجازی و ترکیبی تنظیمات آن را بیشتر به چالش کشیدن برای پدر و مادر برای بازگشت به کار.

سرپرست باب توماس گفت: بیش از چند هفته گذشته است که او می خواهد دانش آموزان در کلاس های درس در برنامه ریزی Aug. 10 تاریخ شروع اگر آن را می تواند انجام شود با خیال راحت.

هیئت مدیره تصمیم می آید را به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و تهدید به خودداری از کمک های مالی از مدارس دولتی اگر آنها نمی بازگشایی شده است. تنسی است که در یک وضعیت اضطراری حداقل تا آگوست ، 29.

بیشتر: Knox County coronavirus شماره: دریافت روزانه مورد شمارش

تنسی رژیم صهیونیستی است. Bill Lee اعلام کرد که $81 میلیون در Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) کمک های مالی در دسترس است از طریق کمک های مالی برای کمک به K-12 مدرسه و دانشگاه طرح “امن بازگشایی.”

ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

Knox County مدارس در اصل بسته در اواسط ماه مارس با برنامه های بازگشایی در اوایل ماه آوریل. اما این اتفاق نمی افتد پس از فرماندار توصیه می شود نگه داشتن مدارس بسته و بقیه سال تحصیلی.

والدین و دانش آموزان بودند از چپ به درهم و برهم کردن از طریق اختیاری برگه. توماس گفت: ناکس اخبار مارس در منطقه “فقط آماده نیست” برای این بیماری همه گیر. در ماه ژوئن جلسه هیئت مدیره مدرسه او نیز متعلق به “ارتباط ظروف سرباز یا مسافر یو پی اس.”

مدرسه مدیره تصویب پیشنهاد May 13 به استفاده از نیمی از پول منطقه دریافت شده از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) اقدام به خرید تجهیزات الکترونیکی برای دانش آموزان برای سال تحصیلی آینده.

منطقه خواهد بود 1:1 منطقه معنی هر دانش آموز باید یک لپ تاپ و یا قرص خود را.

منطقه نظر سنجی دانش آموزان و کارکنان و پدر و مادر

این منطقه دریافت بیش از 30000 پاسخ در یک نظرسنجی در مورد بازگشایی گزینه های. دانش آموزان و معلمان و مدیران و والدین شرکت کننده در این بررسی.

سه گزینه شامل درس به طور منظم آموزش اضافی احتیاطی کاملا مجازی گزینه و ترکیبی از گزینه های که در آن دانش آموزان جایگزین بين فرد و آموزش مجازی.

محبوب ترین گزینه در بین تمام گروه های درس با رویکرد اضافی احتیاطی به دنبال یادگیری ترکیبی.

سرپرست همچنین شنیده ها از گروه های تمرکز در ماه های ژوئن و منتشر nonbinding نظرسنجی برای پدر و مادر برای پر کردن اگر آنها می خواستند خود را به دانش آموزان آموزش داده شود عملا حتی اگر دیگر منطقه به دانش آموزان آموزش می دهند.

منطقه دریافت بیش از 11,000 پاسخ و یا حدود 20 درصد از جمعیت دانشجویی را که بررسی بر اساس یک شنبه مطبوعاتی.

که در نیروی کار?

وظیفه نیروی رهبری Askew رئیس جمهور اتحاد برای بهتر سازمان های غیر انتفاعی.

نیروی کار اعضای عبارتند از:

  • منطقه 1: Rev. سام براون پاستور در لوگان معبد
  • منطقه 2: جوآن گریم دانشگاه تنسی مدرس از تئوری و عمل در آموزش و پرورش معلم
  • منطقه 3: ملانی Craig, پدر و مادر, معلم, دانشجو عضو هیئت مدیره سازمان
  • منطقه 4: جاناتان Fortner رئیس جمهور Sequoyah ابتدایی پایه و
  • منطقه 5: سوزی Carr به پدر و مادر, معلم, دانشجو عضو هیئت مدیره سازمان
  • منطقه 6: میشل Pickler جامعه/مدرسه داوطلب
  • منطقه 7: Rob کامینگز مدرسه adminstrator
  • منطقه 8: استیو Hunley محلی صاحب کسب و کار
  • منطقه 9: Brannan Gillenwater محلی صاحب کسب و کار

نگاه به آینده

این منطقه عرضه خواهد کرد و بازگشایی طرح در جلسه هیئت مدیره مدرسه ژوئیه 15.

صندلی عمومی محدود خواهد شد به دلیل فاصله فیزیکی دستورالعمل. اگر شما می خواهم برای ارسال یک نظر عمومی تماس با هیئت مدیره و دبیر در 865-594-1630 یا e-mail [email protected] بعد از 4 بعد از ظهر جولای 14.

توماس گفت: این منطقه را کامل بازگشایی طرح در وب سایت خود را بلافاصله پس از جلسه هیئت مدیره.

“وجود خواهد داشت بسیاری از چالش ها و من اذعان به جلو است که این روند ممکن است کار نمی کند کاملا در یک روز پس لطفا صبور باشید با ما به عنوان ما نسبت به بازگشایی مجدد” توماس گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>