بسته شدن بیش از COVID-19 نگرانی می تواند یک تماس برای کسب و کارهای محلی — اما نه همیشه

زمانی که COVID-19 به Knoxville توانایی برای کسب و کار باز بماند از صاحبان و دست در دست دولت های محلی. اما به عنوان مورد اعداد افزایش Knox County, بنابراین آیا این تعداد از کسب و کار حاضر به بستن درهای خود را.

تبدیل کردن مشتریان و ارسال کارکنان خانه می تواند یک تصمیم دشوار برای کسب و کارهای محلی.

اما نه به اندازه ای که در روزهای اخیر.

تعدادی از ناکسویل کسب و کار تصمیم گرفته اند را نگه دارید در عملیات در حالی که, از جمله تعداد انگشت شماری که تا به حال هیچ انتخاب دیگری پس از کارکنان به طور بالقوه در معرض و در برخی موارد تست مثبت برای COVID-19.

کارکنان تست مثبت برای COVID-19

ادی سلامت Shoppe ارسال به Facebook در روز چهارشنبه که یک کارمند آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل های کسب و کار نشان می دهد کسب و کارهای انجام یک تمیز کردن پس از یک کارمند تست مثبت است.

که دقیقا همان چیزی است که ادی سلامت Shoppe را با توجه به اصلی اعلام که مشترک قصد دارد به نگه داشتن وست هیلز محل بسته بین 24 و 48 ساعت.

بازگشایی برنامه بعدا اعلام کرد و همچنین اطلاعات بیشتر در مورد کسی که آزمایش مثبت برای coronavirus — هیچ یک دیگر از صاحب ادی Reymond خود را.

“که فرد بود در واقع من,” او گفت: در Facebook پست چهارشنبه. “من می خواستم به طور کامل باز و شفاف با همه امید هر کس را بیشتر احساس راحت و امن است.”

Reymond کار نمی کند, طبقه, او گفت:, و علائم شده اند نه بیش از حد دشوار است برای مقابله با.

“کارکنان ما در حال آزمایش است و در حال حاضر خوشبختانه تا کنون هر کس دیگری منفی است,” او گفت:.

فرود در جنوب ناکسویل پنج شنبه اعلام کرد که این امر می تواند بسته شدن زیر شرایط مشابه در مورد یک کارمند تست مثبت برای COVID-19.

بقیه از کارکنان تست شده است و رستوران است که در انتظار نتایج.

چه اتفاقی می افتد اگر کارکنان مریض است ؟

Knox County Health Department دستورالعمل می گویند که علامتی مردم نباید بازگشت به کار تا زمانی که آنها به مدت 72 ساعت بدون علائم و تب بدون استفاده از تب طب.

نگه داشتن بیمار و کارکنان از کار باید بدون ذهن و بسیار خوشحال.

اما وقتی که می آید به طور کلی نگرانی در مورد تعداد موارد در Knox County و خطر ممکن است قرار گرفتن در معرض آن تصمیم گیری سخت تر است.

برنامه ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض

Tako تاکو و کایزن هر دو رستوران آشپز جسی Newmister تصمیم به بستن درهای خود را هفته گذشته پس ممکن است قرار گرفتن در معرض.

“به این شرایط کمتر از 24 ساعت ما هنوز در تلاش برای کشف کردن بهترین های ما مراجعه” را بخوانید کایزن Instagram ارسال در 22 ژوئن. “به عنوان ایمنی جامعه ما میباشد به ما نمی خواهید را به هر گونه شانس از به خطر انداختن سلامت کارکنان و مهمانان است.”

کسانی که آزمون برگشتم منفی و رستوران ها به پایان رسید تا بازگشایی ژوئن 25.

“یک اونس پیشگیری از ارزش پوند نیم کیلو درمان” پست اصلی گفت.

کایزن بعد از ایشان تشکر مشتریان در Instagram برای بلبرینگ با سرعت دست انداز به عنوان “واقعا وجود دارد هیچ نقشه راه برای دست زدن به این ویروس است.”

پرستوی دریایی باشگاه اخیرا بسته و بدون هر گونه نشانه ای که کارکنان ممکن است در معرض.

“ما تصمیم به reclose فقط به دلیل افزایش تعداد مورد به خصوص در Knox County” مالک Jocelyn مورن گفت ناکس اخبار. “ما فقط می خواستم به یک فرصت برای کم کردن سرعت کمی است.”

این جبهه خط از قرار گرفتن در معرض’

صنعت خدمات کارگران در “خط مقدم قرار گرفتن در معرض” مورن گفت. پس Tern باشگاه ساخته شده به او به دیده یک زن و شوهر بیشتر مکان های مشابه تصمیم گیری.

“من فکر می کنم بزرگترین رهبر در تصمیم گیری ما در این لحظه دقیق است فقط گرفتن آزمایش منفی از هر کس در کارکنان,” او گفت:. “اما بدیهی است که با اطلاعات جدید بیرون می آید هر روز ما را به نگه داشتن چشم ما در اعداد است.”

مورن گفت ناکس اخبار تصمیم به بستن آسان نبود.

“ما تنها چهار ماه هنگامی که ما تا به حال به پایین به صورت سه” او گفت:. “ما یکی از اولین و یکی از آخرین به بازگشایی شده است.”

اما وجود دارد برخی از صاحبان کسب و کار که نشده بازگشایی شد. همه در همه ، قابل توجه ترین صاحب شاید اسکات غرب, مرد پشت یک تعداد انگشت شماری از بازار میله مربع که شامل حفظ میخانه و ژولیده شهرستان سالن.

ناکسویل کسب و کار اولویت بندی

غرب صحبت با ناکس اخبار در آغاز ماه ژوئن در مورد برنامه های خود را به بازگشایی تا “ما می توانیم بود که ما که هستیم.”

او به “پنج سطح از دلیل” چرا آن معنا ندارد برای او به بازگشایی از جمله مشکلات با فاصله داخل میله و امکان داشتن به دوباره و دوباره کردند کارکنان اگر موارد مشخصی.

واضح است که صاحبان کسب و کار به اشتراک بگذارید کمی متفاوت فلسفه وقتی که می آید به عملیات.

البته غرب گفت: برخی از این است که با بانک ها حساب — و او هنوز هم نگه داشتن چشم در او.

اما اکثر کسب و کار باید به توافق برسند که ایمنی اولویت شماره 1. و در روزهای اخیر Knoxville, کسب و کار مشغول بوده است اولویت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>