کبالت و دیجیتال چند وجهی مشارکت در VidTrans20 شامل سخنرانیها و تظاهرات و یک در یکی از جلسات

کبالت و دیجیتال چند وجهی مشارکت در VidTrans20 شامل سخنرانیها و تظاهرات و یک در یکی از جلسات

شرکت اجرایی معاونت فنی و مهندسی دکتر چیرو نورونها می افزاید: تخصص به RIST پانل و فوم SL-HDR1 در یک جلسه و کبالت دنده پشتیبانی از چند فروشنده Interop دموی

Los Angeles, CA – فوریه 24, 2020 — کبالت دیجیتال در متعدد نقش در VidTrans20 کنفرانس سالانه و نمایشگاه. ارائه دهنده بهترین نژاد همکاری پردازش سیگنال های نرم افزاری است که حمایت از این رویداد سالانه با ارائه دنده برای چند فروشنده دموی تمرکز بر روی اینترنت قابل اعتماد جریان حمل و نقل (RIST) در Interop منطقه و برگزاری یک نشست در غرفه خود به بحث در مورد مزایای RIST مشخصات اصلی با شرکت کنندگان. کبالت اجرایی معاونت فنی و مهندسی دکتر چیرو نورونها نیز ارائه یک جلسه تحت عنوان “نرخ بیت ارزیابی فشرده HDR با استفاده از SL-HDR1“و شرکت در یک RIST پانل بحث و گفتگو با دیگر کارشناسان صنعت. VidTrans20 است که برگزار می شود در مرینا دلم رعی ماریوت در لس آنجلس, CA, مارس 25 تا 27.

میزبانی خدمات ویدئویی فروم (VSF), VidTrans فراهم می کند فرصت برای تلویزیون حرفه ای برای کشف آخرین IP media technologies و صحبت مستقیم با فن آوری های کلیدی ارائه دهندگان و کاربران از سراسر جهان است. موضوع امسال کنفرانس “ارائه مزایای IP برای تولید رسانه ای“تمرکز بر نوآورانه انواع IP شبکه و فن آوری های تصویری و شامل چند فروشنده تظاهرات از RIST مشخصات اصلی که بر اساس ویژگی های RIST ساده مشخصات یک فروشنده مستقل راه است.

حدود یک دوجین تکنولوژی ارائه دهندگان شرکت کننده در زندگی همکاری تظاهرات از RIST پروتکل در سایت و از طریق اینترنت عمومی. زمان واقعی سهم ویدئو با کیفیت جریان در حال رد و بدل ایمن با top-of-the-خط رمزگذاری بر روی اینترنت عمومی و بین مرینا دلم رعی و هشت مکان های از راه دور در سراسر جهان با استفاده از آینده VSF TR-06-02 RIST مشخصات اصلی. این تظاهرات با استفاده از کبالت را 9971 multiviewer به ترکیب پخش با کیفیت سیگنال از طریق امن RIST مشخصات اصلی تونل و سپس با استفاده از کبالت 9992-ENC به انتشار محتوای 4K برای یوتیوب در زمان واقعی است.

# # #

در مورد کبالت دیجیتال
کبالت, Digital, Inc. طراحی و تولید برنده جایزه لبه دستگاه های است که کمک به تولید فیلم زنده و کارشناسی ارشد کنترل مشتری انتقال به IP, 4K, HDR, ابر و فراتر از آن. به عنوان یک شریک موسس در openGear® ابتکار و افتخار عضو SMPTE کبالت نیز ارائه می دهد بهترین نژاد همکاری پلت فرم است که ساده فن آوری تصویب. توزیع از طریق شبکه در سراسر جهان از فروشندگان فروشندگان سیستم و دیگر شرکای کبالت و محصولات دیجیتال هستند حمایت با پنج سال گارانتی. اطلاعات بیشتر در www.cobaltdigital.com.

کبالت تماس :

کریس شاو EVP فروش و بازاریابی

chris.shaw@cobaltdigital.com

مطبوعات تماس با ما:

ماه کویر ارتباطات

هریت Diener

+1 – 845-512-8283

harriet@desertmoon.tv

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im