مصرف قهوه به پایان رسید که در ارتش خدمت بود | نظر

نظر

من اغلب ارائه شده یک فنجان قهوه در رستوران ضیافت و یا خانه کسی. اگر چه من مانند بوی آن کاهش است. گاهی اوقات من به ذکر است که من تا به حال من آخرین فنجان قهوه در تاریخ 17 مه سال 1957. که روز من بود و كارش از خدمت در ارتش در فورت جکسون, South Carolina. آن را به عنوان من flashpoint زمانی که من نیاز به یاد در مورد من نظامی روز. مطمئن شوید به اندازه کافی من را به ارائه یک قطعه مکالمه.

وقتی که من 9 سال در زمان من ماندم با من بزرگ مادر بزرگ پس از او از دست رفته او پدر من شروع به نوشیدن قهوه است. او تا به حال قهوه هر روز صبح و معمولا مرا یک جام با بسیاری از خامه و شکر. گاهی اوقات آن را تبدیل به یک پیاده در برف سفرکردن زمانی که من هم پاشیده بیسکویت در آن است. آن هم یک روز صبح ،

قهوه و دونات در ارتش

زمانی که من به ارتش پیوست و در ژوئن سال 1954 من در بر داشت قهوه رایگان در اتاق در روز و خدمات باشگاه. حتی در استراحت در طول جلسات آموزشی ما تا به حال دسترسی به آن و دونات. من نوشید و می خوردند بیشتر از من به اشتراک بگذارید. من هرگز نمی دانستند چه مارک استفاده شد و من هرگز مورد سوال قدرت آن است. طعم این بود که تمام اهمیت و آمد بدون هیچ هزینه ای برای من است.

شنیدن بیشتر در تنسی صدای: دریافت هفتگی نظر خبرنامه برای روشنگری و فکری ستون.

جالب اینجاست که من هرگز نوشیدن قهوه با یک وعده غذایی. مورد علاقه ترین نوشیدنی در صبحانه و دیگر وعده های غذایی ما معمولا تا به حال طعم دار آده. یکی از غذاهای مورد علاقه بود که خوار و توسط بسیاری از هموطنان من troopers بود آبش رنده شده گوشت گاو در یک چسبناک سس سفید توست. من آن را خوشمزه و پر کردن در حالی که دیگران به تمسخر از آن به عنوان “SOS.”

من فحش کردن قهوه 63 سال پیش مرا به یاد تجربیات بسیاری در این سه سال تور وظیفه به عنوان من آمد و از سن. من نمی بینم هر یک از بستگان من برای بیش از 30 سال. من جشن ” 20 و 21 و 22 و تولد در اروپا بدون آنها. هیچ کدام به خوبی در نوشتن نامه های, بنابراین من شنیده ام بسیار کمی از خانه.

اصلی من درست بود

به عنوان من در مورد وظایف من به یاد من چه اصلی Ottis T. Hogue در آستین بالا مدرسه بود به من گفت که من می خواستم به خارج از کلاس تایپ در 10 کلاس. او اصرار داشت آن خواهد بود به نفع من است که مهارت در ارتش. من پس از آن 15 و تا به حال هیچ افکار نظامی اما حق با او بود. من صرف زندگی حرفه ای من در ادارات مختلف.

من می توانم به یاد کسانی که قهوه می شکند و ما تا به حال در جنوب شرقی سیگنال مدرسه در اردوگاه گوردون در گرجستان به عنوان ما در تلاش برای خواندن پیام های رمزگذاری شده. من به یاد داشته باشید تلاش در قرار دادن روزنامه ما با هم. من تا به حال برای ایجاد این شرکت برنامه های آموزشی که تا به حال به انجام بر روی صفحه کلید آغاز شد که با ماشین تحریر دستی گرفتم برای استفاده در Bessie برایس درس در آستین بالا است.

Robert J. بوکر یک نویسنده مستقل و مدیر اجرایی پیشین بک تبادل فرهنگی مرکز. او ممکن رسیده در 546-1576.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>