Comcast و دیگر اپراتورهای کابلی کنترل 67 درصد از ایالات متحده بازار پهنای باند


رانده شده توسط DOCSIS 3.1-صفحه 1-فرفره ارتقاء MSOs نیست و کنترل این مقدار از ISP کسب و کار پس از آن فقط گرفتن آغاز شده در سال 2001

بالا متحده اپراتورهای کابلی اضافه شده بیش از 3.1 میلیون مشترکان باند پهن در سال 2019 و در حال حاضر کنترل 67 درصد از ایالات متحده ISP بازار با توجه به Leichtman گروه پژوهشی.

Led by Comcast و ارتباطات منشور که هر دو اضافه شده بیش از 1.4 میلیون با سرعت بالا کاربران اینترنت در سال گذشته اپراتورهای کابلی نیست و کنترل این مقدار از بازار از کسب و کار اینترنتی ارائه خدمات توسط شرکت های مخابراتی بود یک چیز جدید, تمام راه برگشت در سه ماهه سوم از سال 2001. Comcast در آن بهترین رشد پهنای باند شماره از سال 2007.

“بالا ارائه دهندگان پهنای باند اضافه شده 28.4 میلیون خالص مشترکان باند پهن در طول دهه گذشته با کابل شرکت حسابداری برای 97 درصد از شبکه باند پهن شده در 2010s,” “بروس گفت: Leichtman جمهور و تحلیلگر اصلی برای Leichtman گروه پژوهشی, در بیانیه ای.

که البته فقط قبل از DSL در زمان نگه دارید. پیشرو در ایالات متحده مخابراتی را که foisted که تکنولوژی از دست یکی دیگر از 619,605 HSI مشتریان در 2019, LRG گفت: led توسط AT&T ریختن 312,000 wireline مشتریان اینترنت. هرگز قبل از آمریکا مخابراتی بخش از دست رفته بسیاری از wireline مشترکین اینترنت.

به طور کلی آمریکا ارائه دهندگان پهنای باند به نمایندگی از حدود 96 درصد از wireline بازار اینترنت به دست آورد و حدود 2.5 میلیون خالص اضافی پهنای باند اینترنت مشترکان در سال 2019 نسبت به یک طرفدار forma به دست آوردن حدود 2.5 میلیون کاربر در سال 2018 است.

کل ایالات متحده wireline بازار اینترنت در حال حاضر در بیش از 101.2 میلیون مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>