Comcast به ارمغان می آورد اطلاعات کلاه یو پی اس آنها را به 1.2 TB


حرکت به عنوان AT&T گسترش همه گیری استفاده از اندازه گیری تا سپتامبر. 30

پس از تبدیل داده ها استفاده از متر برای سه ماه گذشته از این بیماری همه گیر و قرنطینه دوره Comcast تا به ترمیم آن حد مسکونی پهنای باند استفاده برای بسیاری از مشتریان.

اما شماره 1 ایالات متحده در کابل اپراتور در حال حاضر اجازه می دهد تا کاربران از امروز شروع به صدای بوقلمون در اوردن از طریق 1.2 ترابایت از اطلاعات قبل از آن تحمیل هزینه های اضافی به عنوان قبل از همه گیر حد 1 TB.

Comcast در تشریح آن به روز رسانی داده ها محدودیت استفاده از سیاست در این صفحه.

کابل اپراتور گفت: آن را در حال حاضر اجازه می دهد تا کاربران را به بیش از حد در طول یک ماه بدون اتهام—آن قبلا ارائه دو mulligans. اما Comcast تنظیم مجدد ساعت برای تمام مشتریان معنی اگر شما قبلا با استفاده از یک یا بیشتر حسن نیت ارائه میدهد overages در طول سال 2020 Comcast نیست که شمارش.

Comcast در صورتحساب مشتریان 10 دلار برای هر سطل از 50 گیگابایت برای آنها که بیش از 1.2 TB محدود می کند.

این داده ها با استفاده از سیاست های اعمال می شود به بسیاری از Comcast در بیش از 29.1 میلیون متحده مسکونی wireline مشترکان باند پهن.

قابل توجه منشور ارتباطات ایالات متحده بزرگترین wireline ارائه خدمات اینترنت پرسرعت با بیش از 27.2 میلیون مشتری در حال حاضر نه از اعمال محدودیت های استفاده. اما این فقط درخواست FCC برای استراحت معامله شرایط مربوط به آن خرید تایم وارنر کابل و Bright House Networks, به طوری که ممکن است در میان چیزهای دیگر مجموعه داده های کلاه.

همچنین بخوانید: AT&T ‘صفر امتیاز از HBO حداکثر به کار گرفته شده توسط Dem سناتورها

AT&T که سوم بزرگترین تامین کننده پهنای باند ثابت در ایالات متحده با حدود 15.3 میلیون مشتریان اعلام کرده است که آن را گسترش مهلت قانونی آن 1 TB استفاده از کلاه تا سپتامبر. 30.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>